Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

katarinauk
18. máj 2016

Dakujem velmi pekne...ste zlate....😘

tinkatinulka
18. máj 2016

@izzie27 skore zotavenie

fatma1
19. máj 2016

@izzie27 To ma mrzi...zelam skore zotavenie a vela sil do dalsieho boja..

misenaf
19. máj 2016

Baby davali ste PGD v RF?mam par otazok....dakujem

ssegra
19. máj 2016

@misenaf nam to robili v reprofite

misenaf
19. máj 2016

@ssegra viem moja,teba som uz vyspovedala...

ssegra
19. máj 2016

@misenaf v poriadku 🙂

izzie27
19. máj 2016

Dakujem velmi pekne za srdiecko

gagirl
19. máj 2016

@izzie27 moja je mi to velmi luto.. ☹ prajem ti skore zotavenie a nech sa zazrak vo vasom zivote stane znova..posielam objatie..

mimika1973
20. máj 2016

@gagirl ahojky, ako to vypada teda? Bola si na utz a uz sa chysta KET ci? Moc drzim palceeee!!!! Mate mrazenu HB este? 😉

mimika1973
20. máj 2016

@izzie27 to mi je luto, viem ake to je, ked na utz oficialnom zistia, ze koniec... 😢
To ste mali prirodzeny zazrak? som ani nevedela...Mrazacikov inac este dakych mate v RF ci treba skusit nove iVF? Surodenca urcite mat budete 🙂

mimika1973
20. máj 2016

Dobre ranko babenky, len taka otazka, kolko platite za KET? diky

salaj
20. máj 2016

Ahojte prosim vás rozhodli sme sa pre darovane vajíčka do ktoréhocentra mám ísť a aká tam je dlhá cakacia doba

hranoska
20. máj 2016

@salaj ahoj, kamaratke nasli v RG darkynu za dva tyzdne..vraj tam je minimalna cakacia doba..

izzie27
20. máj 2016

@gagirl dakujem....maly drobec nedovoli,aby som moc smutila,stale ma zamestnava....drzim Ti palce pri Kete ☺
@mimika1973 dakujem aj Tebe...ano bolo to prirodzene...mrazacika este mame HB...uvidime kedy by sme sli na Ket len to uz.nemozem odkladat kvoli veku😄 este teraz oddychnem a potom snad ku koncu roka by sme sli ak bude vsetko Ok a mm bude chciet

sofia17
20. máj 2016

Dievcata potrebujem poradit ohladom ziadosti IVF cez VSZP a potvrdeni na SK. Ak mi viete niektora poradit, mam par otazok. Poprosim cez IP.
Dakujem

ivkaivuska
20. máj 2016

@mag_evka ako sa citis lodarilo sa?

mag_evka
20. máj 2016

@ivkaivuska ahojky! Neviem!! Dnes je 7.den po ET, v stredu vever sme robili test, ale cisty😐 dnes som nola kupit iny, vraj dokaxe urcit tyzden podla vysky hladiny hcg, na buducu sobotu mam u gynekologicky termin! Brucho mam take citlivejsie ako normalne, prsia pobolievaju, pijem a cikam....a hlavne, vecer, ked pridem z roboty, mozem si dat sprchu a rovno do postele alebo spim na gauci pri manzelovi a tv😄....nevyzmam sa v tom!

ivkaivuska
20. máj 2016

@mag_evka no to su dobre priznaky. No testovat sa ti neoplati zbytočne vyhodene peniazky. Na 13. den som mala hcg 26,5. Tak oddychuj a uzivaj si to bez zbytocneho stresu.

mag_evka
20. máj 2016

@ivkaivuska dakujem ti, aj vam vsetkym, aspon raz za den tu nakuknem, po-stv robim od rana do vecera, tak moc casu nemam sa tym nejako zaoberat a riesit to, v robote o tom nevedia, takze zijem normalka s pocitmi v sebe a riesim ich vecer v objati manzela☺...tak vydrzim este hadam do stvrtku😄

ivkaivuska
20. máj 2016

@mag_evka urcite vydrzis ved výsledok bude stat zato nech su na teste kolajnicky a hcg pozityvne.

mimika1973
21. máj 2016

@mag_evka TO SI TESTOVALA NA KTORY DEN??? NA 5.DEN? TO JE VEEELMI SKOROOO A ZBYTOCNY STRES! TAK OD TOHO 9.DNA JE MINIMUM 😉 DRZIM PALCE! 🙂

mag_evka
21. máj 2016

@mimika1973 dakujem! Ja viem, mm je viac zvedavy ako ja a bol to 4.den! Skusime zajtra rano, to bude 9.den!😉

mag_evka
22. máj 2016

Dnesny ranny test maximalne cisty, negativ😕 uvidime co vyjde z krvi v sobotu! Peknu slnieckovu nedelu!❤😙

gagirl
22. máj 2016

@izzie27 este ze mate jeho,krpceka,drzim palce aby najblizsie tehotenstvo dopadlo len najlepsie. A dakujem ti..🙂

gagirl
22. máj 2016

@mimika1973 ahoj..tento cyklus mi to nakoniec nevyslo ist na ket..riesila som zuby a nejak sa to cele skomplikovalo viac veci..takze verim ze v juni uz konecne pojdeme pre nase embryjko..Od januara nas caka..:(Ty ako?bola si na vklade?

gagirl
22. máj 2016

@mag_evka :(ale nadej stale je..az do vysledku krvi..drzim palce..

ivkaivuska
22. máj 2016

@mag_evka 9. den je urcite skoro a v krvi je viac ako v moci. Takze nadej tam stale je.
.

mag_evka
22. máj 2016

@ivkaivuska dakujem!!! A teraz sme to po ceste domov v aute nejako pocitali s mm a zistili sme, ze traposim, lebo dnes je len 8
den!!!! Takze teest si mozno urobim v sobotu pred krvou!!!!

ivkaivuska
23. máj 2016

@mag_evka tak zbytocny stres v sobotu na 13.den by tam mohol byť duch. A citis sa ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre