Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
6. jún 2013

@ria191
co to tu citam herecky 😀 a ty co moja? sefka nie je v praci???? 😀 lenze si tu dlho, mne to, ale nevadi 😀 😀 😀 som rada.

izabela7
6. jún 2013

@ria191 keby to naozaj tak fungovalo, tak nevaham ani chvilu 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ze nemame???? vydrz??? my,??? na vychode?????? no tak skuuus... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy..znova som klikla viac krat ako som mala 😲 😲 😲 😲

ria191
6. jún 2013

@nelly3 veru není 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja šťastný zemepán 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je mi s vami "supiš" 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 na čom fičíš ?????

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ešte raz a už ti to nikto neuverí 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ajajajaj.... kocura niet mysi maju raj... ale som taka rada ze si tu.... zeny ked nas tu niekto len tak cita, tak si mysli... tak tym uz docista praaasi... 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 daj jej a poriadne západniarke jednej 😀 😀 😀 😀 tote rožky jej treba troška obrusiť 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 no tak dobre este raz...
ze nemame???? vydrz??? my??? na vychode?????? no tak skuuus... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy kopytka uz ma ta teraz rozky 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@dafy poradím ti 😀 na OPU Marcelka a na ET Koudyho ja som to tak mala 😀 😀 😀 vyskúšaj a už to inak ani nebudeš chcieť 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ja ficim na tebe 😉 😵 😀 cmuk

dafy
6. jún 2013

@ria191 tak ja to skusim opačne 🙂)) 😀

ria191
6. jún 2013

@dafy
@speranza1 bacha ja som polovičná východniarka a polovičná západniarka ta co??????????????

ria191
6. jún 2013

@dafy čo ti šiši ty chceš prespať Koudyho? 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy pozor na nu.,...na polovicnu vychodniarku 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 ta to preto taká zbešnetá bo ona je mišung 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
6. jún 2013

@dafy 1:0 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 čo to za šmejdy kupuješ? To čo je Rapid clear? Mamu si si mala kúpiť 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy zaaadny misung... východňarka ..to je a bodka.....to ze uz byva na zapade to ju nezachrani 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@ria191 no a?? však práve. 😝 sa mi bude pri ňom sladko zaspávať 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 hej ..taka starsia lekarnicka tam bola, tak ani o takom teste nepocula... 😲 😲 😲 😲 a poviem ti ze je to smejd.... teraz nanho kukam a tam nie 2 ciarky..ale tri..ta to je chybny dajaky ne????? plany som to kupila 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1
@dafy
@melisska pomóóóóóóóóóóóóóc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky západniarky ste vyplašili mrchy jedny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dafy
6. jún 2013

@ria191 to je výstraha pre západniarky!!!!! 😀 😀 😀 😀 ale ty ako polovičná vychodniarka tu ešte prskáš stále 😀 😀 😀 😀ale my ta skrotíme

speranza1
6. jún 2013

@ria191 nie nie... oni si nas citaju a bavia sa na nas a hovoria si... (radsej nechcem vediet co) 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 😀 😀 😀 že 3??? ta to potom trojičky asi čakáš nie?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy 😀 😀 😀 😀

melisska
6. jún 2013

Jasné , že nám tu svitori 😀
Ja som stred , medzi vami, na východ som sa len šťastne vidala 😀 😀 😀
@ria191 a nie je ten koud... Tak trochu ženský 😀 , keď ho tu tak opisujete, my chceme chlapa na oplodnenie 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 to sa ani nečudujem ešte na východ nedorazil 😀 😀 😀 všetky mamatesty vykúpili na západe 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre