Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
20. aug 2013

@strapula27
@melisska no ahooooooooooooj baby, skôr som nemohla......robila som ešte s mužom slanú tortu, bola som u mamy na obed a teraz som si trošku schrupla........
no dobre ráno 7.00som nabehla, zobrali mi krv z prsta aj žily, urobili EKG, zmerali tlak.........potom som zjedla 2obložené rožky a vypila 3dl čaju so 4 lyžičkami cukru po zjedení som mala prísť zas na krv a priniesť moč a potom o dalšiu hodiunu zas krv a moč....všetko bolo v pohodičke a výsledky budú o dva dni tak uvidíme

melisska
20. aug 2013

@amali Jaj aj ja chcem dva obložené rožky a sladký čaj 😀 no mne ekg robiť nebudú, iba dva krát krv z prsta a medzitým glukoza 🤐

amali
20. aug 2013

@melisska no vidíš...ale je to celkom dobre si myslím že to robia na takej prírodnej báze.....zvládneš 😉

sarasota
20. aug 2013

Ahojte dievcence dnes som dostala krasnu kyticku od manzela a chcem ju venovat nam vsetkym lebo si to zasluzime

melisska
20. aug 2013

@sarasota ďakujeme moja 🙂

sarasota
20. aug 2013

@melisska rado sa stalo 🙂

melisska
20. aug 2013

U nás je búrka, už od stvrtej

amali
20. aug 2013

@melisska a u nás bolo horúco celý deň a teraz pofukuje vetrík 😒

sarasota
20. aug 2013

@melisska aj ja chcem burku aspon by sa mi pred zajtrajskom dobre spinkalo 😉

amali
20. aug 2013

túto sme dnes robili 😀

stastenka42
20. aug 2013

@amali mnaaaaam 😀 😀

sarasota
20. aug 2013

@amali dala by som si povedat 😀

tancik
20. aug 2013

baby vsetkym tehulkam gratulujemmm tesim sa s Vami

amali
20. aug 2013

tak potom baby musíme urobiť stretko a ja spravím niečo fajnéééééééééééééé 😉

melisska
20. aug 2013

@sarasota no ochladilo sa...
@amali aj u nas bolo horuce 😉 kraaaaaaaase 🙂)) provokuješ, ked nemozem uz jest? 😀

amali
20. aug 2013

@melisska no ved práve preto...ja som po tom mala takú chuť na sladké že som si kúpila belgické pralinky ajajaaaaaaaaaaaaaaaaa ale boli dobré 😝

izzie27
20. aug 2013

@nomxxx aj mne prisiel mail neskor, stale som chodila do schranky a bala som sa ze nezamrazia, tak pockaj este 😉
@stastenka42 krasna fotecka, este raz gratulujem 🙂

renka5
20. aug 2013

@ria191 moja ☹ ziadna dovolenka??

izzie27
20. aug 2013

@dafy gratulujem a verim ze HCG este narastie 😉

nomxxx
20. aug 2013

@nelly3 však to, že 5 fazuliek, dve mám v brušku a 3 zmrazené, čiže 100 % úspešnosť 😀

nomxxx
20. aug 2013

@izzie27 už mám mail, a aký pekný, všetky 3 zmrazili 🙂

izzie27
20. aug 2013

@nomxxx to je supeeer 🙂 este pojdete po surodencov 🙂

nomxxx
20. aug 2013

nakladaný hermelín, chilli papričky, hrianka, a ešte o 19h. 😀 dievčence, že mňam 🙂

zibi
20. aug 2013

@yanka1 ja chodim k otevrelovi teda komunikujeme len mailami zatail , v piatok idem na ultrazvuk a opu si myslim ze by mohol byt okolo 29 hore dole jeden dva dni 😉
a ty si na tom ako?
hej skusim to vino , pijem zensky caj a aj malinikovy caj ze vraj je dobry na maternicu tak uviidime 😉 a to chili skusim tiez teda mam tabletky kajenskeho korenia - to bolo na chudnutie a ze vraj je to to iste len je to dost tazke na zaludok 😝

nomxxx
20. aug 2013

@zibi ja som si chilli papričky kúpila čerstvé na trhu a keď to jem s chlebom, tak žalúdok neprotestuje 🙂 (ale vraj je to návykové 😀)

zibi
20. aug 2013

@nomxxx hej no muism vyskusat ale asi si kupim len zavarene... amaju aj take v lidli s feta syrom si to nejedla ? myslis ze aj tie by som mohla?

lubicaligocka
20. aug 2013

@lenka2013 neviem ci ma este dovolenku ja len viem ze Machac je spat z dovolenky. Napis mail sestrickam.

nomxxx
20. aug 2013

@zibi tak tie sú super, tie mám tiež rada, ale neviem, či sú rovnako účinné ako čerstvé 😲 ...v každom prípade, ktoré zvládneš a žalúdok tiež, tak tie sú najlepšie, vyskúšaj viac možností 🙂

lubicaligocka
20. aug 2013

@bergalm zober si 2 lebo niekedy treba dopichavat.Ja som mala na protokole brat len 7 dni a potom to zmenil na 10dni

nelly3
20. aug 2013

@melisska
ty ako odbornicka, jasne, ze aj ostatne ja si uz nepamatam ako sa to picha, urobit riasu na bruchu a sup celu ihlu pod kozu, pod akym uhlom, kolmo pichnut ihlu ci sikmo? lebo manzelik ma otravuje nech mu najdem nejake videjko, lebo tiez to uz zabudol 😀 len nic takeho som nenasla dobreho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre