Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
22. aug 2013

@lienka_1 @fallin prvu vcielku mam dnes za sebou, tesim sa, ked budem moct napisat, ze uz mam za sebou poslednu 🙂

@tinkatinulka to mi je strasne luto, aky mas dalsi plan ?

@daffy blahozelam : ) a marcelka nam teraz chvilku nechaj 🙂))

yanka1
22. aug 2013

@gaga83 ahoj, ja som zacala stimulku dnes 🙂 nech nam to teda dobre dopadne ! 🙂

falin
22. aug 2013

@yanka1 - super, ani sa nenazdas a bude posledna. Pre mna je omnoho tazsie vydrzat po et do testu, to su este len nervy 😀
Tiez chodis marcelkovi? Aj ja 😉

yanka1
22. aug 2013

@ria191 mne pozicaj marcelka na september, aby do tvojho oktobra nevysiel z cviku : ))

yanka1
22. aug 2013

@falin ja len dufam, ze tam marcelko bude uz prvy septembrovy tyzden, na vtedy mi cca vyjde vklad ...
len mne pisal, ze dovcu ma az do 8.9., tak neviem, lebo niektora kocka tu pisala, ze marcelko by mal byt uz od pondelka v praci ?

tinna13
22. aug 2013

@yanka1 bude v praci 26, 27 a od 28.8-8.9 je znova na dovolenke

gaga83
22. aug 2013

@yanka1 ahoj, tak budeme spolu bojovat;););), len nech to dotiahneme do uspesneho konca😀😀 Ty ides chodit aj na sono bo brna?, ja idem vo stvrtok. D Drzkaj sa

sarasota
22. aug 2013

@nelly3 dakujem za srdiecko potesilo necham si ho na chvilocku a potom poslem dalej 😉 🙂

sarasota
22. aug 2013

@gaga83 ahoj prosim ta na ake cislo si volala ked si sa objednavala na sono dnes som prvy den cyklu a chcem tam zavolat?a na kolku ta objednali? 😉

gaga83
22. aug 2013

@sarasota 00420774117766 a objednana som na 12 hod. My to máme 4 hodky cesty.

sarasota
22. aug 2013

@dafy takto krasne bude stupat dalej tak velmi sa tesim ze ste tehulky 🙂

dafy
22. aug 2013

@sarasota ja pevne verím ze budeme spolu tehulkovat 🙂 a ze to dotiahneme do uspešného konca 😉

jahoda333
22. aug 2013

ten marcelko len dovolenkuje neprehana to asi sme ho vsetky riadne vycerpali 🙂 😉

dafy
22. aug 2013

@jahoda333 😀

dafy
22. aug 2013

@yanka1 ja uz Brno nechcem vidieť az o dva roky 😉 🤐

sarasota
22. aug 2013

@dafy budem sa ponahlat za vami 😉

sarasota
22. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk-pozitivny testik HCG-1875
@gerdusha
@tinna13 - pozitivny testik HCG-789
@bergalm posielam srdiecko pre ubolenu dusicku
@dafy- pozitivny testik HCG-100 🙂
@sarasota
@mimika1973
@nomxxx
@lubicaligocka

bergalm
22. aug 2013

@falin no veru ja si mozem dat refundaciu este takze to sa da uvidim ci nieco ostane vyberiem to vsetko a snad mi ostanu tak ,ze ich uz nebudem potrebovat 🙂 budem verit Marcelovi 😀

bergalm
22. aug 2013

@sarasota aj ja s Tebou 😀 😀 😀 😀

sarasota
22. aug 2013

@bergalm kedy zacinas?

nelly3
22. aug 2013

@sarasota
a ides ihned do toho? ides stimulovat?

lienka_1
22. aug 2013

@yanka1 Ty si sikulka 🙂 Tie injekcie fakt nie su take hrozne, hlavne nech v najblizsich 9 mesiacoch vidno ich vysledok 😉

skaredekacatko
22. aug 2013

Tak dnes som bola na sone maternica ukazkova moze sa ist v utorok na ket dnes si zacinam vkladat konske davky utrosu, to sa mi ale bude chciet spavat 😒 Inac baby aj ste nieco boli kuknut v brne ked tam chodite ojrem nakupnych centier. Lebo dnes me boki v centre a muz ze onicom nabuduce chce ist aj svokra tak by sme nieco kukli.

nelly3
22. aug 2013

@skaredekacatko
mna utros neuspava, jedime ak si ho dam oralne, ja len do shoppingu idem, urobim si vzdy radost 😉

amali
22. aug 2013

@dafy určite to bude stúpať ako má....musíííííííííííííííííííííííííííííí malé bude tam a srdiečko bude biť ako zvon 😉

izzie27
22. aug 2013

@mirka1112 aj ja som bola len raz na UTZ na 8.den a vecer som si pichla pregnyl a potom uz len OPU 🙂

yanka1
22. aug 2013

@gaga83 hej, na utz budem chodit do brna, z BA to mam relativne blizko, tak radsej tam ... len som dufala, ze aj mne pride mrcha az dnes a teda 8.den bude cez sviatok-29., chcela som usetrit dovcu... teraz som objednana na utz na 28., tak som veeelmi zvedava... kedze je to moje 1.IVF, neviem ako budem reagovat na stimulaciu, dufam, ze nieco vyprodukujem 😀 lebo ked som mala IUI a brala len clostyl, reagovala som pomerne slabo - mala som iba 1 dominantny folikul ... drzim palce : )

yanka1
22. aug 2013

@tinna13 dakujem za info, aj ked, radsej by som bola, keby tam marcelko bol : )

@lienka_1 no dala som to nejak, ale poviem ti, ze spotena som bola komplet : ) zo mna asi narkoman nikdy nebude 🙂

lubicaligocka
22. aug 2013

@yanka1 prepac den som tu nebola . Ja som mala taky isty postup ako lienka1

lubicaligocka
22. aug 2013

@yanka1 po vytiahnuti ihli si to pritlac prstom asi na 15 sekund to pomaha aby si tam modrinky nemala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre