Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
8. dec 2013

@lusipe Aha jasne,uz som si spomenula,ze si bola 🙂 inak podobne HCG som mala na 9 den aj ja:341,90 😉

izzie27
8. dec 2013

@lusipe krasne testy aj HCG... gratulujem 🙂 🙂 🙂

lusipe
8. dec 2013

@mimika1973 mala som len jedno ale som ovulovala aj prirodzene a nedavali sme si pozor.tak sa lekar smial ze jedno tam uz mozno je a toto bude druhe 😉 ale mne teda staci jedno.to by bola strasna nahoda 😉

lusipe
8. dec 2013

@miscok jej tak to som rada ze je to znak ze je vsetko ok 😉 nebola som si ista tou hodnotou 😉

gaga83
8. dec 2013

Posielam všetkým babám čo to potrebujú

ludinka
8. dec 2013

@jalaura,@jjajka
@lusipe
@miskanr1
@kako23
@zibi
ahojte kocky tak misia splnena, mame 5 vajcok 🙂

ludinka
8. dec 2013

@gaga83 vdaka, zide sa 🙂

kako23
8. dec 2013

@ludinka super, paradicka 🙂 vidis zbytocne si stresovala... 🙂

lusipe
8. dec 2013

@ludinka jej tak super.velmi sa tesim 😉 a mooc drzim palceky nech sa pekne vyvijaju 😉 a tak si sa bala 😉

miskanr1
8. dec 2013

@ludinka no výborná úroda 🙂 super uz nech sa len vsetky dobre oplodnia. A co ty? Ako sa citis? Nemáš bolesti ?

amali
8. dec 2013

moji zlostníci 🙂 z reprofitu 😉

patrissia
8. dec 2013

Ahojte babule chcela by som sa opýtať, ktoré ste boli alebo sa chystáte na IVF do RF a máte ZP Dôvera? Volala som totiž na infolinku ako je to so žiadosťou na IVF či ju treba podať pred zákrokom alebo stačí až po ňom a povedali mi že musím najskôr... neviete ako to je? ďakujem

miskanr1
8. dec 2013

@patrissia maju tam v tom bordel. Podla mna sami nevedia ako to je, lebo mne 4.12. Povedali, ze nepotrebujem dopredu nic. Tak uvidim co my napíšu. Ja som uz poslala žiadosť o refundaciu ako mi kazali.

sarasota
8. dec 2013

@horalka79 ahoj ako to rychlo leti uz pol roka. Krasny smejko a sikulka je pre taketo srdiecka sa oplati bojovat dalej.Uzivate si jeden druheho 🙂 Pekny vecer

sarasota
8. dec 2013

@amali dalsi fesaci z Reprofitu 🙂

sarasota
8. dec 2013

@ria191 dakujeme srdiecko kazda jedna si to tu zasluzime a ja verim ze sa nam to vsetkym podari.Drobcek posiela pusinku 😲

deinad
8. dec 2013

@gerdusha ahoj a dakujem za nove info...musim si to aj dat zmerat...opytam sa na ten vigantol 🙂

falin
9. dec 2013

@horalka79 - ahojky, krasny smejko a velky sikulko. Strasne ten cas leti, uzivaj si drobca. Prajem všetko dobre, nech sa vam dari a ste zdravi

falin
9. dec 2013

@nomxxx - tak ako ti radi lusipe - naparovanie (mne pomaha nad salviou) a motom med s citronom + ja tam nastruham trochu zazvoru. Dufam ze ti je uz lepsie a mozes ist pre drobceka/ov

falin
9. dec 2013

@sarasota -ahojky sarasotka. Ako sa dari? Ako sa citis? Si doma na PN-ke, ze? Krasny dnik ti prajem 😉

falin
9. dec 2013

@lienka64 -drzim palceky nech sa vsetko pekne vyvija. Ale ked su znovu //, tak je to na najlepsej ceste. Opatruj sa 😉

@alka025 - krasne si to napisala. Je to uzasne ze vam ket vyslo a ze mas najvacsi poklad v brusku. Drzkaj sa

horalka79
9. dec 2013

@sarasota sarasotka, pozeram, ze si v 16tyzdni? fakt? juhuuu, gratulujem, velmi sa tesim, ze sa zadarilo! 🙂 😵 😵 pekne tehulkovanie prajem! Chcela som poslat srdiecko, ale to teraz @falin potrebuje viac 🙂 Drzte sa baby. Ja uz sem v podstate nechodim, obcas si skontrolujem postu ale ajtak nic nechodi :D .. som uz mimo temy a baby co su aktualne v diani (uz vobec nepoznam, vsetko nove babulky a tak to ma byt) si viac poradia. Mam toho aj teraz vela, ale mame sa fajn, drobcurik zacina posledne dni objavovat svet na styroch, je to nas pokladik. Tusim sa dala stiahnut na stranku reptofitu fotka reprofit deti, uvazujem nad tym, ked bude trochu casu ze na to pozriem, lebo naozaj nam velmi pomohli a splnili nas sen ci tuzbu. Verim, ze sa aj falin coskoro zadari! Majte sa fajn. papa

lusipe
9. dec 2013

Dobre ranko, tak dnes je 12 den tak sme urobili oficialny reprofitacky test...v stredu nas caka druha krv a buduci tyzden sono v Brne, tak sme sa dohodli so Stelclom 🙂....prajem vam vsetkym len to najlepsie a nech co najskor najdete svoje dve ciarocky...mooooc vam vsetkym drzim palceky. 😉

schatje6
9. dec 2013

@lusipe tak teda oficialna gratulacia, verim, ze mi dalsie ta budeme nasledovat uz o par dni 🙂
ciarocky mas ukazkove 🙂

lusipe
9. dec 2013

@schatje6 jasne ze budete, ved vam tolko tehu virusikov posielame s miscok a bradikom a gagou, ze sa musia na vas nalepit 😉 tfuj tfuj pre stasticko 😉

jalaura
9. dec 2013

@jjajka
@miskanr1
@ludinka ahojte baby. cely vikend som nebola na nete az teraz tu citam co ste popisali...
len doplnam info🙂
jalaura - vklad 30.11, oficialne testovanie 14.12 ako @monikak1 🙂
ja zatial bez priznakov...vy mate nejake priznaky?

ludinka
9. dec 2013

@miskanr1 ahoj, no celkom dost ma boli brucho, mam pocit ako by som donho dostala kopance, dufam ze to vkladu to prejde 😒

jalaura
9. dec 2013

@ludinka 5 vajicok? krasne...daj vediet potom ako sa im dari

ludinka
9. dec 2013

@jalaura jasne poobede napisem ako sa maju

miskanr1
9. dec 2013

@ludinka No ja som sa cítila rovnako. Asi dva dni, ale inak ma stále aj do vkladu brucho pobolievalo. Ale to asi s toho utrogestanu. Ten ti má aj vyhnať výstelku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre