Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
1. jan 2014

Stastny Novy rok babulky 🙂 nech je pre nas vsetky ten najkrajsi .Vela zdravia,stastia a lasky 🙂

bergalm
1. jan 2014

aj ja Vam zelam stastny Novy rok dievcence nech je pre vsetky cakatelky na babetko stastnejsi ako rok 2013 no a pre nas tehulky taktiez plny lasky,radosti z drobcekov,ktory este len pridu

kako23
1. jan 2014

Dievčatá, prajem všetkým len to najlepšie do Nového roka 2014 hlavne veeeľa zdravia a šťastia 🙂 to je pre nás všetky či tehuľky alebo snažilky asi to najdôležitejšie. 🙂
Od zajtra začínam stimulovať na moje prvé IVF 😕 aj sa celkom obávam ale na druhej strane sa veľmi teším, lebo či už to vypáli pozitívne alebo negatívne, určite nás to posunie dopredu... 🙂

bradik
1. jan 2014

Ahojte dievceta, ja sa tiez pripajam a prajem do roku 2014 splnenie vsetkych i tych najtajnejsich snov. A dakujem vam velmi za podporu a rady

izzie27
1. jan 2014

Prajem šťastný nový rok a splnenie i tych najtajnejsich zelani 🙂

zuzanka05
1. jan 2014

@kako23 Ahoj,aj ja tim prajem vsetko dobre hlavne zdravia a stastia.Prajem ti vsetko dobre a drzim ti palce aby ti podarilo tvoje 1 ivf.Aj ja si zacnem stimulovat,ale az koncom januara zacnem brat tabletky na soft ivf.Ja uz to budem mat 3 ivf,teraz som menila kliniku,lebo chodila som do Ba tam som mala 2 krat ivf ale stale bolo negativne,uz stocho som mala nervy na plafone ☹ Vraj vsetko je poriadku,ale stale to nepodarilo....Ku ktoremu lekarovi chodis?spokojny si klinikou?Ja som bola na konzultaciu u dr.Koudelkovi...

annetty
2. jan 2014

@ria191 Ahoj rius a vsetci baby, hlavne moje kocule 🙂 Dakujeme velmi pekne za krasne priania...snad nieco sa nam podari vyviest tento rok 🙂 A je mi to strasne luto, ze ides po mojich stopach ☹ Ale drzim moc moc palce! 😵
A zaroven kazdej jednej babulke, ci je tehulka, alebo snazilka, ci maminka, prajem vela vela zdravia, stastia a lasky do 2014 🙂

yanka1
2. jan 2014

Babulky, neviete ci Marcelko pracuje, alebo dovolenkuje ?
Vsetkym Vam zelam uspesny a stastny rok 😉

kako23
2. jan 2014

@zuzanka05 Ahoj, tak ja som zatiaľ spokojná hlavne s lekármi určite. chodím k dr. Macháčovi. Takže nemáte žiadne problémy a IVF nevychádza...to je škoda ale v Reprofite Ti pomôžu, určite. 🙂 Tak držím palce. 🙂

yanka1
2. jan 2014

Kocky, dnes som bolana kontrolnom hcg, 15 den po KET je 890......na 12 den bolo 253....
dufam, ze dalej uz bude iba stupat 🙂

@schatje6 ty ako, uz je dobre ?

tinkatinulka
2. jan 2014

@yanka1 super cisielko tak nech babulko len pekne rastie a vylož nohy a hladkaj 🙂

schatje6
2. jan 2014

@yanka1 super len tak pekne dalej.kedy ides na sono? Ja dobre, odvtedy nic, tak cakam do utorku na sono, to by som mala byt 6tt+5

jalaura
2. jan 2014

@schatje6 ahoj ako sa mas? ja som sa vcera velmi vylakala...vecer som mala take 3 kvapky krvi....:{...a dnes take mini spinenie ale neviem co mam robit...ci ist na pohotovost radsej alebo to nechat tak a v stredu idem na kontrolu riadnu... velmi sa bojim aby to zas tak neskoncilo.....dnes do rana som sa poriadne ani nevyspala lebo som stale rozmyslala aj nad tym ze uz mi vcera ani zle nebolo od zaludka a prsia co som mala take naliate uz nemam...ach len nech to nejako tieto tyzdne vydrzi....bojim

yanka1
2. jan 2014

@schatje6 sono este neviem, musim pockat co povie marcel, ale pocitam ze asi az o dva tyzdne cca, ak dobre pocitam, ja by som mala byt dnes 4 tt-5....

schatje6
2. jan 2014

@jalaura ahoj ja uz dobre, od silvestra nic tak teda dufam ze dobre.podla mna ak to neprestane chod na pohotovost.oddychuj, drzim palce 😵
Ja mam prsia tak inak naliate ako po pregnyle, ani nie nafuknute, ale ťažké a zily mi vidno...a ms bolesti ustupuju ale bolia ma krize stale...neostava nam ine len mysliet pozitívne 😕

lusipe
2. jan 2014

@jalaura Ahoj moja, urcite ak to neprestane chod na pohotovost...pozru s ultrazvukom ci je vsetko v poriadku a odoberu kontrolne hcg...moooooc drzim palceky 😉 len pekne oddychuj.

gaga83
2. jan 2014

@yanka1 pekne ti narastlo tesim sa s tebou 😀
@miscok @ziby @bergam @ikuska @sarasota ahoj baby tak dnes 1 poradna dopadla dobre sme v 11tt a drobci su v poriadku. Tak sa tesim este som v tolkom tt nebola' dostala som uz aj knizku🙂 🙂 Chcem sa spytat bola ste niektora na ultrazvukovy skrining 1 trimestr?i lebo chcem ist do Martina pre istotu ci je vsetko ok

lusipe
2. jan 2014

@gaga83 tak velka gratulacia....len tak pekne dalej, nech babuska krasne rastu.... 😉 a v tom Martine su najlepsi?...lebo mne lekar tiez kazal objednat sa v 12tt na ten skrining, ale u neho neviem, uz predtym sa raz vyjadril, ze nema az taky dobry ultrazvuk...

yanka1
2. jan 2014

@gaga83 dakujem 🙂 a neboj, tt budu tentokrat pekne pribudat....gratulujem ku knizocke, pekne si ju opatruj 🙂

gaga83
2. jan 2014

@lusipe dakujem moja. ze vraj to robia len v ba, mt a ke. Mne odporucil dr Grochala ze je dobry a aj som citala i odporucania som na neho mala. To mas dobre ze ti to doky sam navrhol. Ja keby som sa nebola spytala na to tak to ani neriesi. Ale chcem ist na to kedze sme uz mali na pgd testoch ras potvrdeny dawnobpv syndrom.

katika11
2. jan 2014

ahojte.dievcatka, prosim vas o par rad. chceli by sme sa objednat v RF v Brne alebo aj Olomouc. Poradte, prosim, ku ktoremu z lekarov. Mame uz 4 nevydarene IVF. Kedze to mame dost daleko, da sa pri stimulacii konzultovat aj telefonicky, ak by robil sono moj gynekolog? ci je v tom problem.

kako23
2. jan 2014

@katika11 Konkrétneho lekára je ťažko odporúčať, keďže všetci tam sú dobrí. Ja osobne chodím k Dr. Macháčovi. On robí niektoré dni aj v Olomouci. Možno bude najlepšie keď zavoláš priamo na recepciu do Reprofitu (tel. číslo je na ich internetovej stránke), povieš stručne aké máte problémy a potom Ti samy priradia vhodného lekára - lebo sa mi zdá, že každý lekár sa tam špecializuje na inú diagnózu neplodnosti.
Samozrejme pri stimulácii sa dá konzultovať mailom či telefonicky s tým, že chodíš k svojmu gynekológovi.
Držím palce 🙂

lusipe
2. jan 2014

@gaga83 a vies kto v BA, ake meno? ten Grochal?....a v Martine?....tiez by sme vybehli, radsej mat istotu 😉 a nenahneval sa potom tvoj lekar, ak by si isla inemu? 😉

katika11
2. jan 2014

@kako23 vdaka, popozeram to tam, dohodnem sa s manzelom a volam 🙂

bergalm
2. jan 2014

@gaga83 no mne doki robil akurat v 13tt nejake Ultrazvuk.vysetrenie a meral mi pri tom nieco ohladne razstepu chrbtice robil mi to cez 3D ultrazvuk nakolko to tam je lepsie vidno neviem ci myslis toto a teraz mi bral krv na Downow syndrom hento meranie mi vyslo v poriadku 😉 tak neviem a ked pises moj nick chyba mi tam pismenko cize bergalm to len pre to ,lebo sa mi nezobrazi upozornenie od Teba 😀 😀

ludinka
2. jan 2014

@yanka1 aho stelcl ma dovolenku v praci bude az pondelok

ludinka
2. jan 2014

@lusipe prosim ta ktory den pred ket sa chodi na sono? volala som na recepcu ale velmi mi nepomohli, a doky ma dovolenku.....akurat pondelok som 11 dc tak by sa mi to hodilo, ked je u nas sviatok ist do brna...

sarasota
2. jan 2014

@gaga83 gratulujeme k tehu.knizocke nech babuska krasne rastu 🙂

sarasota
2. jan 2014

@yanka1 krasne stupa 🙂

gaga83
2. jan 2014

@bergalm 😀 😀 chybicka v mojej pamati 😝 . Hadam si to uz zapamatam konecne 🙂 To bude asi to iste vysetrenie. Tesim sa ze testy su v poriadku a maly drobec je ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre