Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annavi
3. apr 2014

@ludinka jaaaj..no ved uvidime...snad na nic nezabudnem ...pisem si taky zoznamik ze co sa budem pytat......tak vas baby nieco "špeci" napadne tak mi dajte echo... 😅

izzie27
3. apr 2014

dievcata, kam ste si pichli pregnyl? dakujem

ria191
3. apr 2014

@izzie27 do bruška 😀 😀 😀 takže už ideš asi v sobotu na OPU veľa šťastia 😀 😀 😀

izzie27
3. apr 2014

@ria191 ano idem v sobotu, som zvedava ako to dopadne, a dakujem. Vzdy som si to bola dat pichnut ale nechcem stale niekoho otravovat

skaredekacatko
3. apr 2014

Tak volala som do blavu do nemocnice ohladom tej peciatky klinickeho pracoviska a ppvedala mi to co som si myslela kedze som u nich nebola operovana ani hospitalizovana tak mi peciatku nedaju. Volala som do dovery a tam mi povedali ze mi prezistia ci by mohla byt peciatka aj z nemocnice kde som bola hospitalizovana

lienka_1
3. apr 2014

@ria191
@annavi Uz aj na Slovensku jedno centrum v Ke(spojene s fazou mesica) ponuka soft. Kamoska sa to v ramci 2. IVF chysta absolvovat, tak som velmi zvedava, lebo uz caka mrchanu. Potom dodam podrobnosti. Ale Rius nic sa neboj, zostavam verna Brnu 😉

lienka_1
3. apr 2014

@donatela Ja som pri hodnote 0,9 mala 7 vajicok a 5 bolo zrelych, takze sancu mas velku 😉

rebeka33
3. apr 2014

ahojte, dlho som tu nebola. Chcem sa opýtať? Ktoré ste mali po 39r. ešte vajíčka schopné vkladu. Ja som bola teraz v cykle a z 8 vajíčok nedošlo ani jedno,čiže dnes sa et nekonal. Štelc tvrdí,že je to môj vek. Aj ked to skúsim znovu tak sa to môže opakovať. som na vážkach či to ešte raz. skúsiť ,alebo sa tešiť už len zo Simi 🙂

donatela
3. apr 2014

@lienka_1 jej, dakujem. To si ma potesila🙂 nechcem klasicke ivf, iba soft...

donatela
3. apr 2014

@annavi ano. Chcela by som soft. Klasicke ivf mam za sebou na sk:(

zulla
3. apr 2014

Dievcata ktore ste sa chystaki na KET ako ste brali utrogestan? 2-2-2? Nie som si ista ako mi bolo povedane 😒 .

nelly3
3. apr 2014

@zulla
v RF sa berie 4-0-4 😉 ale mozno tebe dali ine davkovanie, vacsinou na SK sa berie ako si pisala.

haimi
3. apr 2014

@donatela perfektne vysledky, hlavne amh. Zavidim 😉

sizo
3. apr 2014

@annavi Neviem,Kozumplik mi vravel, ze zakazat mi to nemoze, ale pri mojej diagnoze mozno ani jedno nebudem mat.....Ked uz idem naposledy, tak idem normalne...

sizo
3. apr 2014

@skaredekacatko coze????No pekne...........

skaredekacatko
3. apr 2014

@sizo fakt som na prasky ta v dovere povedala ze to zo zakona maju dat fakt degesi. Este zajtra volam do kosic.

pgaba
3. apr 2014

@sizo ak sa smiem spytat co s tym ma spolocne Detska fakultna nemocnica v NZ? Mne hovoril moj gyn.ze klinika - je fakultna nemocninca napr. aj v NR nakolko to patri pod UKFku. Takze som zvedava co povedia v Brne. No neviem ci vobec mam aj ja dobre tlacivo. Ty si stahovala tlacivo z netu alebo Ti dali v zdravotnej poistovni?

pgaba
3. apr 2014

@nelly3 no tak som zvedava ako sa k tomu postavi Brno a co oni povedia. Asi nasi gynekol. na SR sa boja hoci co podpisat lebo aj moj to zacal lamentovat a ja som myslela, ze pridem napise par viet a da mi razitko a utekam dalej. ale nie :(

pgaba
3. apr 2014

@nelly3 ak sa smiem spytat aky je rozdiel medzi soft a to co Ti odmietli? Inak aj mne to hovoril gyn. na SR, ze zdravotka sa vyhovara na to ze sa to aj na SR liecit. Ale treba to skusit ;)

pgaba
3. apr 2014

@nelly3 ak s miem tak k tomu len tolko, ze aj mne ako 10rocnej operovali slepak a vtedy mi zacvakli pravy vajcovod co som po 20ich rokoch zistila po laparke, ze je nepriechodna a lava nie je uplne najlepsie. Takze nase zdravotnictvo je katastrofa, ze takto neberu ohlrad na mlade baby, ze raz budu chciet mat deti. :(

haimi
3. apr 2014

Zacinam chytat taku jemnu paniku, ze co dalej, ked mi dovera zamietne ziadost a prasule sa minu. Predpokladam, ze tu mate viacere este pokusy cez poistovnu, pokial vam to zamietnu, zvazovali ste vratit sa na svk a vyuzit svoje pokusy? Pokial hej, tak ktore car su na slovensku skor tie lepsie ? Dik

ria191
4. apr 2014

@haimi už sa to tu viacej krát písalo že soft ťa bude stáť cca okolo 1500€ a to doplácaš v najlepších centrách na SK tak či tak takže jednoznačne si kočky vyberú Brno nie je o čom 😀 😀 😀

melisska
4. apr 2014

@rebeka33 ja, cora41 a neviem , ale mame babatka 😉

ria191
4. apr 2014

@nelly3 pošlem ti to v pondelok nech sa to cez víkend nikde nekotŕca 😀 😀 😀 .

donatela
4. apr 2014

@haimi je ta hodnota amh dobra? Nemam skusenosti... Vidim tu hodnotu prvy raz. V car na sk som sa k svojim hodnotam nikdy nedostala...

marculik
4. apr 2014

Ahojte baby tak aj ja som zacala po troch pokusoch som dala sancu v reprofite u dr.stelca velmi sa bojim,predpisal mi kombinaciu menopur s clostylom ,tak uvidim no chcela by som sa spytat i ked som uz samoplatca mam vseobecnu co ma kod tusim 25 a oni mi uviedli 444 az doma som to kukla nebude to problem?

haimi
4. apr 2014

@donatela velmi dobra. Normalne rozpatie 1-3, pod 1 zle, nad 3 zle. Idealne okolo 2,4 🙂

haimi
4. apr 2014

@ria191 preto co pises som rozmyslala jedine na ferticentom, kde je icsi a predlzena kultivacia v cene bez priplatku, cize cez poistovnu sa doplaca len za lieky

rebeka33
4. apr 2014

@marculik 444 znamená samoplatca

zarabono
4. apr 2014

@rebeka33 to mi je luto,skus sa spytat stagy a rienok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre