Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

janikajanka
11. máj 2014

@haimi ja neviem, ja vzdy beriem obidva.... ty kolko mavas vajok?

haimi
11. máj 2014

@janikajanka moje prve ivf, takze neviem.

haimi
11. máj 2014

@skaredekacatko napisem, sama som zvedava.

janikajanka
11. máj 2014

@haimi drzim palce

skaredekacatko
11. máj 2014

@haimi a clostil si v akych odstupoch brala . Neni stanovene krfy presne len rano naobed vecer ?

ingrid0105
11. máj 2014

@inna74 gratulujem 🙂 mozem sa spytat kolko sa snazite? ja mam za sebou 1 IVF neuspesne a cgystam sa na 1 KET

haimi
11. máj 2014

@skaredekacatko ako pises, tiez som viac nevedela, tak som si naordinovala o 7, 15, 22. Nech je to aspon trochu rovnomerne 😉

skaredekacatko
11. máj 2014

@haimi ja o pol 7 rano o pol1 a potom o 7 s medrolom 😀 bajecny medrol

sarasota
11. máj 2014

@inna74 gratulujem 🙂 dalsia tehulka

izzie27
11. máj 2014

@inna74 gratujujem 🙂

haimi
11. máj 2014

@inna74 super, gratulujem 🙂

bimba8
11. máj 2014

Ahojte kocky pomaly sa chystáme na 2he kolo.Zijem mimo Sk ale za tyzden sa chystame na návštevu. Ako to funguje?
Doktor mi môže poslat recept na mail a ja vyberiem merional na Sk?
Tu nie je na trhu a prvýkrát som brala vsetko z reprofitu. Dakujem 😉

skaredekacatko
11. máj 2014

@inna74 gratulujem dalsia tehulka to je super

lienka_1
11. máj 2014

@bimba8 Podla toho kde zijes a ake lieky budes mat. Nieco sa oplati kupit na Sk, nieco napr v UK a niektore lieky v Cechach. Urcite si kup clostylbegyt a pregnyl v CZ, napr. menopur je najlacnejsi na Sk a gonal bol lacnejsi v UK. Recept vystaveny v krajine EU plati vsade v EU. Kde v zahranici ste? Mozes aj cez IP, poslem Ti niekolko linkov zaujimavych, co sa tyka liekov 😉

renitr
11. máj 2014

@inna74 Gratulujem 🙂

haimi
11. máj 2014

Kocky, zajtra idem na prve sono, mam si tam zobrat aj ten stimulacny protokol, ktory mi poslal Marcel S. do mailu? Dakujem 🙂

annavi
11. máj 2014

ahojte baby..neviete či koudy bude tento tyzden v praci???ked mi tel v piatok tak mi volaco vravel ze cely tyzden bude mimo..ale tak neviem ci som mu spravne rozumela..po tom co mi stopol stimulku tak som bola trosku mimo...

skaredekacatko
11. máj 2014

@haimi hej mne to kazali a ak kufrik co mi z liekami dali aby ho naplnili pripadne nepotrebne zobrali potom to odrataju z ceny

sally2401
11. máj 2014

@melisska malinký je nádherný, ako to letí že už 6 mesiacov 🙂

bergalm
11. máj 2014

@sally2401 ahoj ako sa mas?

skaredekacatko
11. máj 2014

Tak som prisla na super vec ze na folilumetriu ma objednali az na 12 den bud ma zle rozumela alebo co ja som jej vravela ze 10 je v sobotu a ona ze v nedelu mam tam volat ci ako? To uz je neskoro ten 12 den ci? Viem ze sa pytala ta co ma objednavala niekoho ci to je oka ale to bol podla nej 11 dc ja blba som sa nemala nechat odbit.

inna74
11. máj 2014

@ingrid0105 ahoj snazime sa 3 roky ,tak dufam,ze bude vsetko ok.

inna74
11. máj 2014

dievcata dakujem Vam za podporu,dufam,ze to pojde vsetko ok dalej.

sally2401
11. máj 2014

@bergalm a celkom sa dá, teraz sme sa vrátili z chalupy z liptova boli sme tam 4 dni, 19.5. idem do Brna tak uvidím dúfam že sa to už pohne a v júni niečo poriešime, a ty ako sa máváš?

haimi
11. máj 2014

@skaredekacatko zavolaj tam a preobjednaj sa. Podla mna 12dc je uz neskoro. ☹

skaredekacatko
11. máj 2014

@haimi veru rano tam volam. Ze som ju nechala v tom to ta moja blba povaha 😀 Nabuduce sa budem hadat .

tancik
11. máj 2014

dakujem vam kocky za blahozelania..mame este toho vela pred sebou...drzim aj vam palce

haimi
11. máj 2014

@skaredekacatko ty mas mat sono az 10den,ci 8 ako ja. Som nevedela, ze je taky problem ist na sono v sobotu.Podla mna sa teda objednaj na 9dc na piatok. A to uz by bol tento piatok 16.5.? 🙂

skaredekacatko
11. máj 2014

Hej dnes som 4 dc objednavala som sa v piatok asi nerozumela ze som uz druhy den lebo volas hned na prvy ale to bol vsak sviatok.

bimba8
11. máj 2014

Kocky robi sa v Brne aj ISM?zevraj to zvyšuje šance o 20%??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre