Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
17. nov 2015

@sona_fit
a co si teraz brala? len ten utros?

mircalla
17. nov 2015

@sona_fit jaj to je super...ja som testovala na 9. den a tiez uz bol pekne silny...a pregnyl to byt nemohol, lebo som ho ani nemala🙂

jalaura
17. nov 2015

@lusipe ano ano ideme na to... juuj tak ty si este oddychni, naber sil a potom sup na to.
Budem ti drzat palce. A co vlastne mas? dievcatko ci chlapca?

sona_fit
17. nov 2015

@nelly3 Áno, neberiem nic ine len ten utros 0-0-2

lusipe
17. nov 2015

@jalaura teraz som dokojila a chcem si užiť dva mesiace a dat sa do poriadku a hlavne nabrať energiu a sil🙂dievčatko.aj ja budem držať palce a urcite daj vediet ako pokračujete 🙂

lusipe
17. nov 2015

@sona_fit jej skvela sprava.tak pregnyl to urcite nie je🙂ak je pozitívny tak preto,ze si tehotná🙂moooc drzim palce🙂

sona_fit
17. nov 2015

@lusipe Dakujem, a ty pozerám už ideš do ďalšieho kola, si pamätám ked ti to vyšlo pred 2 rokmi? Vtedy ste sa rozbehli viaceré 🙂 A co máte, dievčatko či chlapca, už si nepamätám ;)

jalaura
17. nov 2015

@jasne...dam....aj ja som prestala kojit a dala som si pauzu...to treba. Tak uzi si vianoce a dam vediet🙂. drz palce

tlucka
18. nov 2015

@sona_fit Sonička, GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Úžasná správa. Teším sa z celého ♥ s tebou.

lienka_1
18. nov 2015

@sona_fit Blahozelam! Pregnyl to uz urcite nie je. Raz som si robila hcg testy po pregnyle, aby som vedela ako dlho sa v tele drzi a na 6. den po pregnyle uz bol test bielucky.

evit81
18. nov 2015

@rada2002 ďakujem, je fajn sa porozprávať s niekým, kto prežíva podobné problémy. Škoda tej poisťovne. S tým napísaním na sestru som prekvapená, ale keď je aj dr. ochotná, tak prečo nie, klinike to môže byť jedno. Držím palce nech tie papierovačky (v prvom rade) a hlavne bábenko výjdu. Mne tu žiadosť schválili do dvoch týždňov, ale preplatenie im teda trvá. V pondelok to boli dva mesiace odkedy som im odoslala žiadosť o preplatenie. Ak nič ani tento týždeň, budúci tam volám. Aj to som zvedavá, koľko pošlú. Dám vedieť. Bude toto tvoje prvé bábo? Ja jedno prirodzene z prvého manželstva mám (má už 10 rokov).

lienkae
18. nov 2015

@evit81 ahoj. Takisto som po ivf a i ja som posielala ziadost o preplatenie do poistovne,vcera tomu boli dva mesiace. Este stale nic,sice maju nato tri mesiace,asi sa neponahlaju. Das prosim ta potom vediet,ak tam zavolas,co ti povedali? Dakujem

katka17044
18. nov 2015

Ahojte je tu niekto kto si dal genetiku embryjok? My sa chystáme v januári na soft do Brna a chceme dať aj genetiku. My máme s manželom genetické vyšetrenie v poriadku. Máte skúsenosť, že aj ked vy ste v poriadku, že embryjka neboli v poriadku? ďakujem za odpovede.

ivetahe
18. nov 2015

ak niekto potrebuje Estrimax 2 mg,darujem cele balenie.

amstelko
18. nov 2015

@katka17044 napíš @chelly oni si to dávali

mircalla
18. nov 2015

Dievcata, ja idem zajtra na to. Pocity rozne. Neviem stale ci celkova narkoza alebo spinal (rozhodne anesteziolog zajtra, ktory bude mat sluzbu). Mam z tej celkovej docela hrozu, hoci mam uz za sebou par narkoz....kvoli tym mojim problemom zo zahou.....ale mi to cele natece do dychacich ciest a zadusim sa....Ono riziko tam je. spinal asi nebudu chciet robit. No je mi z toho cudne

mili78
18. nov 2015

@mircalla ...drzim palce, aby vsetko slo hladko ... doveruj lekarom, urcite urobia to, co bude najvhodnejsie ;)

katka17044
18. nov 2015

@amstelko dakujem pekne

naveen
18. nov 2015

@mircalla drzim palce tfuj tfuj...dobre to dopadne 😉

rada2002
18. nov 2015

@evit81 . Aj ja mám syna z prvého manželstva, ktorý má zajtra 10 rokov. Mám druhého partnera už 4 roky. On je slobodný a bezdetný, takže preto to druhé dieťa.

zuzu1108
18. nov 2015

@mircalla Drzim velmi, velmi palce na zajtra 🙂. Nech vsetko prebehne bez problémov na 1 🙂.
A preco nechcú spinal?

mircalla
18. nov 2015

@zuzu1108 mala som zlomeny stavec

zuzu1108
18. nov 2015

@mircalla Aha. A ked neješ tiez mas kyselinu? Asi pojdes zajtra medzi prvými ze? Budeme na teba myslieť 🙂.

mircalla
18. nov 2015

@zuzu1108 veru tiez....12 hodin nemam jest...mam tam ist na 10 tak tak skoro to nebude

izzie27
18. nov 2015

@mircalla drzim palce nech vsetko dobre dopadne☺

tlucka
18. nov 2015

@mircalla Držím palce 🙂

ria191
18. nov 2015

@mircalla vela štastia na zajtra určite sa nic nestane oni poznajú všetky okolnosti buď bez obáv. Sa teším na foto malej copanocky

lienka_1
18. nov 2015

@mircalla Mirka, silno drzim na zajtra palce! Vsetko bude OK! 😉

lienka_1
18. nov 2015

Zienky, vdaka za dalsie srdiecko.
Dnesna kontrola dopadla skoro na 1. Malinka ma 2300g a ak bude takto priberat dalej a ja budem rodit v termine, tak sa mam na co tesit 🙂 Prietoky ukazkove, krcok ani nekontroloval, ze ten strazi pesar. Dnes som od dokiho odchdzala velmi spokojna, tak verim, ze to tak aj dlho zostane.

lenka54321happy
18. nov 2015

Uz som tu dlho nebola...drzim vam vsem palce baby....velmi ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre