Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

petkaapalo
14. okt 2016

@diska ahoj, dakujem.;)

xlolax80
14. okt 2016

Kocky ako prebieha KET v RF? Kolkokrat tam treba ist a kedy robia UZV? A treba kontaktovat koordinatorku alebo koho ohladne KETu? Lekara nemam, patrila som k Stelclovi. Dik

cheeky82
14. okt 2016

@xlolax80 stači ti ist raz na vklad. Utz ti môže urobit ak tvoj doktor.

izzie27
15. okt 2016

@xlolax80 ahoj ja som k nemu tiez patrila. Zvol si lekara a napis mu email. On ti uz napise,co by potreboval vediet. Na utz som bola u svojho na 12.den. vysledok som zavolala na nknsgop linku. Oni to uz povedali mojej dr. A o niekolko minut mi volali kedy a kolko si mam dat utrogestanu a kedy bude vklad.
Drzim palce

izzie27
15. okt 2016

@xlolax80 malo to byt nonstop linku. 😃

marculik
15. okt 2016

Baby viete mi poradit mam brat druhy den ms estrofem,lenze mam ako naschval o tyzden skor a take slabe na intimku ,mam ich brat lebo niekedy mam take slabe alebo nato kaslat moze byt ze este pride normal ms alebo nechat to zase na druhy mesiac ☹

lola911
15. okt 2016

@marculik na sile ms nezalezi

marculik
16. okt 2016

@lola911 dakujem lebo predtym som mala normalne a teraz hm dufam ze to budem mat o.k

gagirl
16. okt 2016

@marculik podla mna nevadi ze mas slabu..hlavne ze mas..Ale pre istotu napis dr..

marculik
16. okt 2016

@gagirl oki dik ved na 12 den pojdem na kontrolu k mojmu tak kukne ci to bola akoze ms a aj sliznicu tak dufam ze to bude o.k

candour
16. okt 2016

Baby neviete mi povedat kolko sa aktualne caka na konzultaciu ku Koudelkovi v Rf?bola som raz u Stecla davno bez absolvovania ivf ten tam uz nie je tak sa rozhodujem ku ktoremu ci koudelja,machac,otevrel a kolko sak nin caka ..viete poradit?dik

lola911
16. okt 2016

@marculik mne sa stalo to iste,,, len s tym ze mne meskala a mala som ju iba 3dni,,, tiez len na intimku, par kvapiek,,, nebola som si ista ci to bola ms alebo len nejake spinenie,,, pisala som otevrelovi do rf a on mi odpisal ze sila ms nie je dolezita,,, bol to jediny cyklus kde som mala vajicko, len bohuzial bolo nekvalitne,,, ostatne cykly sme mali len prazdne foliky 😕 ale najlepsie je ak napises svojmu lekarovi aby si nestresovala 🙂

marculik
16. okt 2016

@lola911 ako ja mam zamrazene tak nepotrebujem folikul ,ja len dufam ze to bola ms ale vyzera to tak ,ale dakujem 🙂

gagirl
16. okt 2016

@marculik velmi ti drzim palce..

marculik
16. okt 2016

@gagirl dakujem uz to bude 6, pokus no teraz tam idem bud alebo 🙂

gagirl
16. okt 2016

@marculik dost uz veru..uz by sa patrilo aby bol pozitivny;)velmi vam budem drzat palce..Ja ked pojdem na vklad bude to 8mi..Verim ze to konecne dame obe;)

marculik
16. okt 2016

@gagirl ach moja a kedy by si mala mat vklad?budem moc na teba mysliet veru uz by aj nam mohlo postastit

gagirl
16. okt 2016

@marculik ja este neviem presne..ja musim na novu stimulku..tento alebo buduci mesiac by som chcela..a potom dame aj pgd ak sa bude dat..Tak ja si este chvilu pockam..Zatial ty budes tehu..potom sa pridam;)

izzie27
17. okt 2016

@gagirl jasne ze sa uz pridas a posielam tebe aj ostatnym kockam tehu virusy☺

cheeky82
17. okt 2016

@gagirl
@marculik no vy dve ste momentalne na prvom mieste zoznamu kto pojde na matersku. drzim moc moc palce.

gagirl
17. okt 2016

@izzie27
@cheeky82 dakujem kocky..verim ze sa k vam pridame..🙂

marculik
17. okt 2016

@cheeky82 dakujem 🙂 no uz by sa patrilo

chmurkaxy
17. okt 2016

Baby, Petrenko na Antolskej mi do žiadosti pre poisťovňu napísal,že neschvaluje, lebo liečba je možná aj V SR. aký je ďalší postup? Viem sa niekde odvolať? Jemu? Poisťovni?

cheeky82
17. okt 2016

Baby prave som sa docitala, ze tusim od zaciatku roka je na Slovensku novy CAR v Banskej Bystrici, podla vsetkeho je to odnoz Heliosu.
http://www.crmbb.sk/

kitta
17. okt 2016

@chmurkaxy myslim, ze baby viackrat pisali, ze aj napriek takemuto posudku im ziadost schvalili

maculicek1977
17. okt 2016

@renimac ahojko chcem sa opýtať ako sa cítiš, ako ti je???? Zajtra by si mala testovať, dúfam že nás potešíš peknou správou.....

renimac
17. okt 2016

@maculicek1977 ahoj, testovala som uz 7 DPT, testy su pozitivne, ale bohuzial to opat vyzera na mimomaternicove. Zajtra mi to (ne)potvrdia ☹ ☹ ☹.

gagirl
17. okt 2016

@renimac preco si myslis ze je to mimomaternicove?

renimac
17. okt 2016

@gagirl mam presne tie iste priznaky ako vtedy.... bolest podbruska ako pri MS, zltohnede spinenie, rychly pulz, niekedy ma silno pichne vo vajecniku a hlavne, testy su uz 3 dni rovnake. A dnes sa pridali pulzujuce bolesti krizov.

gagirl
17. okt 2016

@renimac neviem to posudit moja..ale velmi ti prajem nech to tak nie je..Nikdy nevieme ako to dopadne..zostava len verit..drzte sa..Nepridas foto testov na porovnanie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre