Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. máj 2012

@rienok ahoj od včera som mala padnutý internet. Tak ja som teraz po neúspešnom 2. IVF. Po 1. IVF nám dali spraviť genetiku a imunológiu. Vtedy mi na hematológiu povedal, že to je zbytočné. Tak teraz po 2. neúspechu si to chcem dať spraviť. Ďakujem ti za informácie 🙂

rienok
25. máj 2012

@ria191 a na to imuno si bola kde? v Prahe? lebo mne robili testy tu a vyšlo všetko v poriadku no a v prahe mi zistili zvyšenu bunkovu imunitu a tak mam predpisany prednison aspon 4-6 tyždnov pred ďalším IVF...

ria191
25. máj 2012

@rienok veď to práve na Slovensku sa spravia iba testy či sa netvoria protilátky proti embryu a hotovo. Preto idem do Brna na 3. IVF lebo tam dávajú prednison na potlačenie imunity a ja mám problém s imunitou, aj keď testy na protilátky proti embryu vyšli negatívne. V Reprofite som bola na konzultáciu v decembri 2010, ale manžel nechcel o Brne ani počuť. A Štelcl ma tlačil do veľmi riskantnej operácie, ktorú som vtedy nechcela podstúpiť lebo tam bolo veľké riziko, že prídem o maternicu. Ale nakoniec to dopadlo tak, že po 1. neúspešnom IVF som tú operáciu podstúpila tu na Slovensku u Doc. Bielika v B. Bystrici. A keď sa nepodarilo ani 2. IVF tak som sa rozhodla definitívne vyskúšať Brno a hlavne na základe tejto témy 🙂 🙂 🙂. Viem čo všetko máš za sebou a obdivujem ťa a hlavne vďaka takým ľuďom ako si ty to mi "začiatočníčky" nevzdávame 🙂 🙂 🙂. Držím ti palce aby ti to vyšlo 🙂 🙂 🙂.

zlatanka30
25. máj 2012

ahojte .dnes oficialne potvrdene dve bijuce srdiecka

rienok
25. máj 2012

@zlatanka30 jej blahoželám 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
25. máj 2012

@rienok dakujem

mackaso
25. máj 2012

@zlatanka30 teším sa s tebou, hneď mám v sebe novú energiu, je to super správička 🙂

kiara15
25. máj 2012

@melisska ahoj mala som merional a clostil a stimulovala som8dni a na 12dc mam odber.A dakujem za drzanie palcekov dufam ze to dobre dopadne budem mat dokt.Kurecovu tak volako sa vola neviete aka je??

kiara15
25. máj 2012

@zlatanka30 gratulujem drzim silno palce 😉 😉 😉

hencidlo
25. máj 2012

@zlatanka30 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam, tak vam prajem aby ste pekne rastli a boli zdravucky 😉 😉 😉

hencidlo
25. máj 2012

@kiara15 ahoj ja osobne tu dr nepoznam, ale kamaratka pri nej zostala tehu a za 3 mesiace rodiiiiii 😉 a ona s nou bola maximalne spokaojna :o)

zlatanka30
25. máj 2012

babulky dakujem. len ma trapi spinenie tak len lezat a lezat

lenkalienka01
25. máj 2012

@zlatanka30 zlatik, drzkaj sa a setri sa......drzim palceky

monita81
25. máj 2012

@kiara15 Ahoj,ja som tá kamarátka,ktorú spomýna Hencidlo a som naozaj moc spokojná,ale rodím 😵Y až za 4 mesiace. 😉 Z troch KETov,čo mi robila,som 2krát otehotnela 😀

melisska
25. máj 2012

@zlatanka30 blahozelam 😵 nadhera 😵 😵

zlatanka30
25. máj 2012

@lenkalienka01 dakujem mojko 🙂

hencidlo
25. máj 2012

@monita81 caw maska, ako sa mate? :o))

kiara15
26. máj 2012

@hencidlo dakujem mne ide ona robit odber tak som zvedava ze ma akurat sluzbu 😉

@monita81 to som rada ale vsak som pocula ze tam su vsetcia doktory dobry 😉 a tebe drzim palceky nech mas dobry porod drzim palce 🙂 🙂

monita81
26. máj 2012

@hencidlo čau,máme sa super,asi je to fakt najkrajšie obdobie v tehotenstve.Konečne cítim viac radosti ako strachu a hľavne cítim bambulku ako vyskakuje,ale asi začnem jesť menej čokolády,lebo niekedy má energie za nás obe 😀
Už si volala do tej BA?
@kiara15 ďakujem.A určite,že sú tam všetci dobrí,ja som chcela najprv Štelcla,ale vtedy nerobil,tak mi pridelili Kurecovú a teda vôbec nebanujem 😵 Doteraz si s ňou píšem 😎

luly3
26. máj 2012

ahojte kočky som tiež reprofitáčka 😉 mám odtial Simonka, chcem vám všetkým povedať že sa oplatí bojovať,
a naviac v RF robia priam zázraky 🙂 🙂 🙂 🙂 len tomu verte 😉
a všetkým tehulkám gratulujeeeeeeeeeeem 😉 pekné tehulkovanie

holly74
26. máj 2012

Ahojte, žienky, v RF sa za lieky platí na koniec, alebo hned ked mi ich dajú? Ď.

zarabono
26. máj 2012

@luly3 ahoooj,kde si sa tak dlho schovavala?tolkokrat som na teba myslela
@holly74 az nakoniec,po absolvovani ivf...

zabka1124
26. máj 2012

Ahojte🙂 my ideme na prvu konzultaciu 4.6, taaaaakkktoo sa tesiimmmm🙂!!!!!

jada1
26. máj 2012

@kiara15 ahoj, mne robila takto pred rokom (21.5) dr. Kuřecová ET z ktorého máme trojmesačnú bambulku 😉. Všetci lekári v RF sú dobrí. Ste v dobrých rukách dievčence, držím vám všetkým palce 😉.

staga
26. máj 2012

@rienok dik za info 🙂

luly3
26. máj 2012

@zarabono 😉 ahoj neviem kde mi hlava stojí
@rienok ahoj

kamillka100
27. máj 2012

@zlatanka30 ahoj moja, aj ty spinis? aj ja ☹ , v piatok som zacala, je to do hneda a vcera uz do zltohneda, bojim sa, tak lezim, aka nahoda

zarabono
27. máj 2012

@luly3 hlavne,ze sa mate dobre

kukulik30
27. máj 2012

ahojte
@kiara15 aj mne robila naposledy odber Kurecova a naozaj velmi mila osobka, bola som velmi spokojna 🙂

kiara15
27. máj 2012

@monita81
@kukulik30
@jada1 ahojte velmi pekne vam dakujem za odpovede a uz som sa aj ja presvecila ze to je velmi mila osoba strasne zlata bola a veru robia zazraky lebo mi do posledku tvrdili ze budem mat 1folik a mala som 4 😉 😉 😉 😉 takze som mala celkom fajn uspech sice zajtrajsok je rozhodujuci ako sa oplodnia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre