Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

v555
9. jún 2012

@jada1 mne už po 5 dni po KET ukázal takého ducha 🙂 🙂 🙂 jupííííííííí

jada1
9. jún 2012

@kiara15 najlepšie sú mamatesty s citlivosťou 10. Akej značky testom si ešte testovala? Lebo napr. baby sa sťažovali na Rapiclear, že je nespoľahlivý. Koľký deň si po ET? A kedy máš ísť na krv?

jada1
9. jún 2012

@v555 ahojky, no veľká gratulácia 🙂 , kedy si mala ET? Na 5 deň duch, tak to bude vysoké HCG. Ja som mala na 10 deň na teste z RF len takého pidi pidi ducha a na mamateste // čiarky ako fixou namaľované. Koľko embryjok ste vkladali, však to tiež vypadá na dvojičkovské tehu 😵

lenkalienka01
9. jún 2012

ahojte kočky, včera som absolvovala sono, mám 3 foliky, v pondelok idem ešte raz do Brna na kontrolné sono a naplánuju OPU.....tak dúfam, že to dobre dopadne 😉

zabka1124
9. jún 2012

Koceny, ktaora idete na konci juna na OPU?24.,25.,26 jun???Dufam, ze sa tam stretneme!!!!!
A otazocka pre tie, ktore uz boli, ako ste sa citili po narkoze pri OPU????

kiara15
9. jún 2012

@jada1 women volaky no uvidim test si spravim ako mi oni kazali 13.6.a hotovo ale preco mi Brnacky ukazal pozitivny to nechpem 😒

lenkalienka01
10. jún 2012

@zabka1124 ja som sa po narkoze citila uplne v pohode, pamatam si, ked ma zobudili, presla som po svojich, lahla do postele a rozpravala som sa s muzikom.....hned som sa zacala obliekat a tak ma sprdli, ze musim aspon hodinu lezat, ze kde by som chcela tak rychlo zmiznut 🙂 . Ja som sa strasne bala narkozy, ale naozaj sa neni coho bat. Drzim palce 😉

zabka1124
10. jún 2012

@lenkalienka01 ahojky🙂, dkujem za odpoved. To by som brala aj ja, hned utekat🙂. Naposledy ked som bola v narkoze na laparoskopii, tak som tam zostala najdlhsie, normalne mi museli dat infuzie, nejako som ju zle znasala:(!!Tak teraz sa bojim, ci bude taka ista-silna ako pri laparke!
Normalne sa neviem dockat a to este len cakam na ms a potom zacnem sado-maso stimulku🙂!!!

lulu10
10. jún 2012

@bibi24 ahoj co laparka? ako dopadla? bola si v RF? ake mas dojmy, bolo to take hrozne ako na slovensku?

lenkalienka01
10. jún 2012

@zabka1124 no ja som pre istotu napisala do dotaznika , ze mam o 5 kg menej, nech mi daju len taku light-ku 😀 😀

zabka1124
10. jún 2012

@lenkalienka01 🙂🙂🙂tak to napisem aj jaa🙂!!!Nieze tam budem sama az do vecera🙂

zabka1124
10. jún 2012

@lenkalienka01 uz si bola na vklad???

lenkalienka01
10. jún 2012

@zabka1124 zajtra idem na sono , okolo stvrtka ratam OPU a dufam, ze to dotiahnem az k ET 🙂
Na vklade som bola naposledy v oktobri 2011 ☹

lenkalienka01
10. jún 2012

@kiara15 drzim palceky 🙂

zabka1124
10. jún 2012

@lenkalienka01 fuhaa, tak drzim prsteky, ja mam vo stvrtok dostat ms, za tyzden OPU a hadam okolo 1.7 ET, ak zareagujem na hormoniky a nieco vyprodukujem!!Nebojkaj teraz to vyjde, budme tehulkovat spolu, sica ja o 2-3 tyzdne neskorsie , ale to nevadi🙂!!!Ku komu chodis(u koho si bola na konzultacii)?
Ja sa bojim, ci zvladnem si do brucha zapichnut ihlu ☹ !!Jaaaj sado maso pre mna!!!
Drzkaj sa a daj vediet ako co zajtra 🙂🙂

zabka1124
10. jún 2012

@kiara15 zeby dvojky???

kiara15
10. jún 2012

@lenkalienka01
@zabka1124 baby dakujem ale neviem co to je uz asi tri dni trosicku spinim aj ste tu niektora spinila??Mam zo vsetkeho zmetene pocity

lenkalienka01
11. jún 2012

@kiara15 žeby sa uhniezďovalo ??? 😉

lenkalienka01
11. jún 2012

@zabka1124 sadám do auta a vyrážame do Brna...večer napíšem, papa 🙂

nelly3
11. jún 2012

baby taka otazka: ked zacnem stimulku az o mesiac neskor, nic sa nestane, mam to dat vediet aj lekarovi? ci? lebo som si volala do brna a tam mi povedali, ze to nevadi, ze mozem zacat kedy ja chcem.

bibi24
11. jún 2012

@lulu10 Ahoj 🙂 ano ano, bola som pred tyzdnom a pol. Uz som dnes aj v robote. Vybrali mi dermoidnu cystu, spolu s nou aj cast vajecnika. A chvalabohu aj histolka je negativna. Takze snad uz bude dobre.
Jasne, ze vsetci su tam velmi mili, usmievavi, starostlivi a ochotni pomoct. 🙂 Napriek tomu to bolelo ako hovado, ale zvladla som. Prve dva dni boli katastrofa, potom sa to len zlepsovalo. 🙂

kukulik30
11. jún 2012

ahojte
@melisska ako? uz si bola na uzv? ako dopadol?

kukulik30
11. jún 2012

@nelly3 nic sa podla mna nestane, ved to je na tebe, ako ti to vyhovuje.... ale ja by som radsej aj napisala, nech vedia, ze sa to posuva 🙂 myslim, ze nebude problem

kukulik30
11. jún 2012

@lenkalienka01 ja som v tesnom zavese za tebou, ja mam uzv naplanovany v stredu 😉

lenkalienka01
11. jún 2012

@kukulik30 no tak, uz sme doma....mam 2 foliky ako take ......tak som sklamana ☹ v stredu mi Stelcl dal OPU, tak neviem ci mam ist, alebo nie......som v rozpakoch ☹ ci to ma vobec vyznam 😒

zabka1124
11. jún 2012

@lenkalienka01 jasne ze ides!!!Aj dva su dobre🙂!!!Nie je dolezita kvantita ,ale KVALITA🙂
Takze dneska si bola ty,v stredu ide kukulik 30a potom jaa🙂

kukulik30
11. jún 2012

@lenkalienka01 ved dva foliky je fajn, ak su kvalitne, nemas co riesit, ak by to tak nebolo, tak by to stopli, nie?

zabka1124
11. jún 2012

@lenkalienka01 : lienka a aku si mala stimulku???

lenkalienka01
11. jún 2012

@zabka1124 stimulka, dva clostily rano, dva vecer a 1 Merional 75 IU denne do vcera 😒

lenkalienka01
11. jún 2012

@kukulik30 no, Stelcl mi povedal, ze bude vdacny v mojom pripade aj za jedno vajko, skoro som sa tam zlozila a to vyrzim dost 😒 , vravel, ze sa nemam bat, ze musime zabojovat....ale do kedy ????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre