Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
31. máj 2011

@miminkad my sme si povykali, ci co vy ucho jedno 😀 😀 😀
@lenka_21 ved suchame, neni pocut 😀 😀 😀

ty brdo, to su stavy, sa tu smejem nad vlastynmi prispevkami...trapna 😀 😀 😀
baby, tomuto neuverite - doliala som si este trosku vina a ze zvysok necham na zajtra. a som tam zas ten stupel nemohla vrazit? to co je za flasu, nejaka zakliata ci co 😀 😀 😀

miminkad
31. máj 2011

@leamax tak suchajte,my ideme spat 😀 vy ucho 😀
myslim,ze tvoje pohyby su uz nekoordinovane 😀

jada1
31. máj 2011

@leamax úplne v pohode 🙂 , ja mám kopec dobrých kamarátok od 28-36 rokov. Keď som s nimi, vôbec mi nepríde, že som o čosi staršia a im tiež nie. Človek je tak starý ako sa cíti. Ja sa cítim mlado 😀. Neznámi ľudia mi tipujú max.35, takže v pohode. Ale to sa nechcem chváliť, aby to tak nevyznelo 😀

lenka_21
31. máj 2011

@miminkad Pozor dietatko, lebo popijam aj ja ... aby nebola @leamax sama a tak ta mozno prehnem cez koleno a bude bitka 😀 😝 😀 za tieto psimenka ... 😉

leamax
31. máj 2011

@miminkad no tak chodte spat, vy ucho. nas s tymi nekoordinovanymi pohybmi caka este aspon rychla sprcha - to zas bude zazitok 😀 😀 😀 dobru noc vam ucham 😀
@jada1 mozme sa bavit narmalne, ucha uz isli spat 😀
samozrejme - kazdy je tak stary ako sa citi. ja nevravim, ze ste niektora stara, to by som si nedovolila povedat. ja neviem, som nad tym nikdy nejak nerozmyslala, kolko mate ktora asi rokov, som bola rada, ze si rozumieme, ze sme sa tu stretli fajn skupinka a viac mi nebolo treba 😉

jada1
31. máj 2011

@leamax jáj a ešte som si spomenula 🙂 , keď sme chodili do toho Martina, tak sestrička stále: už máte vyplnenú žiadosť na IVF. A ja jej, že nie, ani nebudem, ja som samoplatca, ja mám už 40 rokov 🙂 . Prišli sme tam a zasa sa ma to pýtala, hovorím mm, už by si mohla zapamätať, že som starucha 😀 😀 😀

jada1
31. máj 2011

@leamax tak dobrú nôcku, idem už ja do hajan 😉

leamax
31. máj 2011

@jada1 😀 😀 😀 aby mne nepovedala, ze co tam chcem este v mojom veku 😀 😀 😀 mne zas uz minuly rok niekto typoval, ze 16-18 😀 teraz neviem, ci sa im tak nezdalo moje spravanie, alebo mali problemi s dioptriami 😀

rienok
31. máj 2011

@leamax 39 budem mať o 2 tyzdne

leamax
31. máj 2011

@jada1 vsetky ma tu opustate? ☹ no este ze mi ostala - ako je ta pesnicka - flasa milovana 😀 😀 😀 tak aj tebe dobru noc

leamax
31. máj 2011

@rienok jej, nie som tu sama 🙂 a mm ma kolko?

leamax
31. máj 2011

@rienok teraz ma napadlo - ved to teda o dva tyzdne zas zapiijame nieco. ved sa tu zo mna stane alkoholik pri vas 😀
inak - dnes ked som isla od toho dokyho, taka nestastna (ale vlastne aj rada, ze konecne nejaka priama a rozumna odpoved na to vsetko, co sa stalo), tak hadajte, co som videla - kusok odo mna si kruzi bocian...hmmm

rienok
31. máj 2011

@leamax 47 on je o 8,5 roka starsi .... si mi normalne sprvila chut na vino 🙂

lenka_21
31. máj 2011

@leamax @rienok Ja som este tu a cakam ... na Vas aj na tu moju mrsku nestastnu ... mam pocit, ze dorazi zajtra a tak sa necham prekvapkat 🙂 😉 🙂

rienok
31. máj 2011

@leamax no tak ten ďalší pokus bude určite úspešný 😉 ved budete oddychnuti a nadšeni 😎

jada1
31. máj 2011

@leamax
@rienok
@lenka_21 no dobre, tak ešte chvíľu tu s vami vydržím, ale už mi oči klipkajú 🙂
@rienok ja mám 40 amm 46 😀

rienok
31. máj 2011

@lenka_21 len aby si nečakala zbytočne 😵 😵 😵 skúšala si testovať?

leamax
31. máj 2011

@rienok sa to tu tusim zvrhne na alkoholicku temu 😀 daj si 😉
nikdy si nepocitovala ten rozdiel medzi vami? medzi nami je 3 roky ale pripadam si ako keby sme boli rovnako stari. ked som lamentovala, ze aka som uz stara, ze uz mam 30, moj muzik zahlasil, ze: ale mlado vyzeras 😀 😀 😀 a ja som si z neho zase robila srandu, ze sa bal, ze sa po 30-ke uz neozeni, lebo sme mali svadbu a stvrtok po nej oslavoval 30 😀 😀 😀

jada1
31. máj 2011

@leamax ten bocian je dobré znamenie.

Kočky, ale určite sa všetky dočkáme. Verte mi!!! Je to tak 🙂

rienok
31. máj 2011

@jada1 ale hybaj do postele, musíš dať drobcom čo si pýtajú 🙂

leamax
31. máj 2011

@lenka_21 a co keby si ju radsej poslala ku mne? tebe ju netreba, ja ju potrebujem

leamax
31. máj 2011

@jada1 ano, som videla bociana aj cestou na ET...ale dockame sa, verim tomu. inak - vas niekedy neprepada taka myslienka, ze co ak to nezvladnete postarat sa o dietatko?
ty veru musis dat drobcom, co si ziadaju. nie, ze by sme ta vyhanali odtialto, ale ty fakt teraz musis drobcov posluchat 😉

jada1
31. máj 2011

@leamax medzi nami je napr. 6 rokov rozdiel. Keď sme boli mladí, tak som to pociťovala akurát v tom, že ja som bola také trdlo bláznivé a on mi pripadal úúúúžasne rozumný. Lebo pred ním som mala frajerov, buď mojich rovesníkov, alebo mladších 😀 . Teraz už rozdiel vôbec nebadám, muž dosť veľa športuje, takže vyzerá mlado 😉

rienok
31. máj 2011

@leamax nie môj muž je vlastne dieťa takže si niekedy pripadám ja strašne stará oproti nemu....nemám víno asi mi ho dakto vypil 😠

lenka_21
31. máj 2011

@jada1 Pochvala za tvoju podporu a ze tu este zostavas s nami 🙂 😉 🙂

@rienok Ja nie som velmi testovaci tip a tak cakam ... ked som bola naposledy tehu, tak trvalo straaaaasne dlho kym som na testiku videla // a to hcg bolo veeelmi vysoke ... 😕 😨

@leamax Ja som ju aj poslala ... este nedorazila??? Potvora, tento mesiac je nespolahliva 😀 😝 😀 Musim si s nou dat vazny pohovor!!! 😠

jada1
31. máj 2011

@rienok
@leamax oči mi už klipkajú, ale neviem či zaspím. Kým utriedim všetky myšlienky v hlave 🙂
@lenka_21 ty zajtra testuj, mrcha už nepríde 😎

leamax
31. máj 2011

@jada1 inak sa hovori, ze chlapi su rozumovo dva roky za svojim vekom, teda akoby o dva roky mladsi 😀 😀 😀
@rienok ja som to nebola, ja chlastam len to moje 😀 😀 ako si to mohli dovolit ti vypit vino, to nevedia, ze som zaviedla dnes vinove utorky 😀

leamax
31. máj 2011

@lenka_21 inak - tiez si myslim, ze mrcha uz nepride - teda ta tvoja 😵 na 9 mesiacov sa zatulala. a ku mne uz csetuje, tak snad do konca tyzdna dojde. si tu pripadam ako cierna ovca - jedina si tu privolavam mrchu ☹ ty len testuj

lenka_21
31. máj 2011

@rienok Dobehni, ja mam alkoholu ako v obchode 🙂 😉 🙂 tazko mi niekto uveri, ze skoro vobec nepijem 😉 🙂 😉

@leamax Vinove utorky ... dobry napad... ked toto budu baby rano citat, tak nebudu chapat aku party sme tu mali ... tak co ta moja mrska, este u teba neklope??? 😉 😉 😉

@jada1 Jooj to by bolo supris, ale asi este budem trpezliva .... chcela som potesit @leamax , kupit testik a pre jej potesenie testovat, ale mamatesty nemali a tak som nekupila ☹ Mozno to bolo znamenie ... len neviem ake 😝 😝 😝

jada1
31. máj 2011

@rienok
@leamax
@lenka_21 dobre moje zlaté. Idem ja už teda spať. pa, pa zajtra. Dobrú nôcku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre