Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jada1
2. jún 2011

@miminkad
@leamax joj, to je ešte dlho, kým dojdem do cieľa. Dúfam, že som dobre vyštartovala.
Kočky, ja sa mám za chvíľu stretnúť s kamoškou na káve a prvé čo sa ma do tel. spýtala: tak ako? už vieš výsledok? Ja ale nechcem ešte nič vytrubovať do sveta. No bude to asi ťažké zamaskovať, keďže ona fajčí a ja nebudem chcieť ísť do fajčiarskej kaviarne 😀 . Vyhovorím sa, že mi tie hormóny nerobia dobre a nejako mi vadí dym 😀 😀 😀

miminkad
2. jún 2011

@rienok no to je ozaj super ponuka.takze baby,vybrat kufre,zaajtra idete do turecka,napr bailey 😉

rienok
2. jún 2011

@leamax preco, ved nie je dolezite aku skolu mas ale aky si clovek ... teda aspon pre mna 🙂 a inak aj upratovať niekto musí 😀

miminkad
2. jún 2011

@jada1 start mas super.kamosku zober do cukrarne,povedz,ze hormony chcu sladke 😉

rienok
2. jún 2011

@jada1 jedna nemenovana dievčina odtiaľ hovorila všetkým je to na dobrej ceste 😀 myslím že dostačujúce 😉 a áno kľudne sa vyhovor na hormóny máš na to právo 😎

jada1
2. jún 2011

@rienok
@miminkad no veď už nejako budem musieť improvizovať 😀 . zatiaľ sa majte, ja letím. pa, pa

miminkad
2. jún 2011

@jada1 potom daj vediet,ako si dopadla a prijemne popoludnie 😉

leamax
2. jún 2011

@rienok a to mate odlety iba z KE? ved to by som do odletu ani tam nestihla prist 😀 ale brala by som 😵
@miminkad no to by som mohla, len kto by to varil, ked sme vsetky take vzdelane 😀 😀 😀

leamax
2. jún 2011

@jada1 tak si to uzi
ja si idem dat ten horuci kupel hore do vane a budem cez stresne okno kukat ako pekne prsi 😀
tak sa zatila lucim, snad sa neutopim 😀

miminkad
2. jún 2011

@leamax kazdy trosku,by sme sa striedali 🙂

miminkad
2. jún 2011

@leamax vezmi si koleso 😉

tinna13
2. jún 2011

@rienok ahoj ja som bola na Sicilii pred 4 rokmi na 3 tyzdne a bola to moja najlepssia dovolenka. Aj Sardinia ma laka. Na buduci rok v septembri by sme si chceli tu Siciliu zopakovat
tak sa na teba obratim 🙂

bayley
2. jún 2011

@leamax verím, že to bude OK, ale uvedomujem si, že stať sa môže čokoľvek....
@gabinkaa bolesti úplne ako pred MS som mala aj ja a stále mám. Takže ber to ako dobrý znak a VER tomu 🙂 a @jada1 ti veľmi pekne napísala ohľadom toho veku 🙂 Držím ti silno palce na zajtrajšie testovanie 🙂
@miminkad teba treba veľmi ukecávať 😀 zajtra už dúfam konečne testneš 🙂
@lulu10 @ninockaskv ďakujem
@rienok držím palce, nech to obaja s manželom čím skôr rozdýchate a nájdete silu zase o všetkom hovoriť 🙂

bayley
2. jún 2011

@rienok by sa mi zišla nejaké super ponuka na dovolenku 😎

miminkad
2. jún 2011

@bayley zajtra veru ee.tie bolesti mas stale,ci len chvilami.ja som mala vcera poobede,tak pol hodku,dnes zatial nie

leamax
2. jún 2011

no uz som sa vycvachtala...praaaaaada, toto som potrebovala, hned mi je lepsie 😵 😀
@miminkad a neutopila som sa 😀
@bayley jasne, ale netreba na to mysliet a stresovat sa tym, uzivaj si tie kolajnice a pekne hladkaj brusko, nech babulky vedia, ze u maminky im bude dobre 😵

ninockaskv
2. jún 2011

baby, tak mi napadlo, ten pregnyl to sa picha jedna ampulka, ze? 😒

leamax
2. jún 2011

@ninockaskv ano. kedy pichas?

lenka_21
2. jún 2011

Jooj baby, vela ste pismenkovali 😀 😀 😀

@ninockaskv To je strasne co sa Vam stalo a obdivujem ta, ze si to zvladla ... ani sa nechcem pytat co sa stalo, lebo to musi byt bolestive ☹ ☹ Drzim ti palceky a som si ista, ze tu onedlho budes hlasit kolajnice 🙂

@bayley Supeeeeeer, to je nadhera ... ja som nikdy nemala takyto krasny testik ... moje ciarky som musela hladat lupou 😅

@vrabcek24 @lulu10 @dandy914 Jasne pridajte sa do klubu snaziliek 🙂 😉 v jednote je sila 😉, ale baby mi tu kazdy vecer zurujeme a tak bude musiet aj vy 😀😀

@gabinkaa Asi ti ani nemusim pisat, ze na mrche a tehu priznakoch je najhorsie, ze su uplne identicke ... vcera som sa tu nad tym rozculovala a tak este nevesaj hlavu a ja testom neverim, takze krv bude dolezita ... Hlavu hore a dufam, ze si ten test zohnala 🙂 😉

@rienok to mi je luto s mm, ale asi to potrebuje fakt iba cas .... jeeeej s tou dovcou to mame rovnake, my sa chystame koncom juna na Sardiniu ... uz sa tesiiiiim 😉 🙂 😉 Vies mi tam poradit dobry hotel ... boli sme v cestovke, ale teta vela netusila ☹ Zatial sme pozerali cez Satur ....

@leamax Ty mas vysoke hygienicke naroky ... ked to tu citam, bud umyvas zuby, hadzes sprchu alebo sa kupes ... ale som rada, ze ti je lepsie 😉

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 tak odteraz sa neumyvam a mas na svedomi kazdeho, kto pri mne odpadne 😀 😀 😀 ved pockaj - este aby si to necitila aj cez net, ma budes vyhanat sa umyt 😀 😀 😀
ja uz nemam vino na dnes, s cim ja budem zurovat dnes 😢

lenka_21
2. jún 2011

Noooooo, baby .... neviem ci by ste ma do toho podniku zobrali a asi pojdem vratiti vsetky diplomy a tusim aj maturitne vysvedcenie 😀 😝 😀 😝 Ta matika je svinucha 🙂 🙂 🙂

Konecne som si poriadne pozrela moje cykly a zistila som, ze po MA mam priemernu dlzku cyklu 28 dni ... pred MA som mala 31 (mala som aj dlhsie aj kratsie lebo moje vajicka si dozrievali mirnix dirnix, ale lutealnu fazu som mala vzdy 14 dni)....

Aaaa dnes som zistila, ze som len v 30DC a tak sa mozem s testikovanim kludne cakat v kutiku, lebo to je kratko .... avsak ak by mal Koudelka pravdu a 17 ked sme boli u neho uz videl rozliatu tekutinu a zlte teliesko tak som uz 17 dni po ovu .... ale to je asi figu platne 😝 A este som sa zamyslela a tusim v tom plodnom case, sme si vrzli asi len jeden krat a tak tomu velku sancu nedavam ... ☹

Aaaaa k tym testikom, pozerala som sa do tabulky a ked som bola prvy krat tehu tak mi pozitivny test s duch, duch, duch ciarkami vysiel az na 39DC .... a to sme tu ciarku naozaj hladali lupou 😀 😀 😀

Takze zatial jedine kolajnice na ktore sa mozem pozerat su tieto 😀 😝 😀 😝 😀 a moje tazko zhanane Mamatesty a dnes kupene idu do skrine 😝 😝 😝

lenka_21
2. jún 2011

Jooooooj, potrebujem surne doucko z matiky 🙂 😉 🙂

@leamax A ty nepoznas slovo obchod ... utekaj si nieco kupit 😀

rienok
2. jún 2011

@lenka_21 ozaj ešte by sa dalo do Alghera letiet s Ryanairom z BA , ale ja by som letela z Viedne buď do Olbie alebo Cagliari dľa výberu
@leamax no tak si naleješ džúsik do pohárika na stopke a budeš sa tváriť 😉

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 si sa zblaznila? teraz, ked som sa okupala 😀 no urcite 😀 to radsej nacnem to 1,5 litrove, co som dostala na 30-ku 😀
ty matematik 😀

vrabcek24
2. jún 2011

kedy začínate žurkovať? ja som už stihla otvoriť redds a samozrejme otvárakom 😅 a potom som si všilmla že to sa šrubuje 😕 😀

rienok
2. jún 2011

no nič frčím na TCM - diagnostiku ( tradičná čínska medicína) keby niekto niečo s dovolenkou tak píšte 😉 uvidíme čo pre vás môžeme spraviť
@leamax samozrejme že väčšina odletov je z BA prípadne my to robíme na pravidelných linkách z Viedne, treba si len povedať kam by ste chceli ísť.... tých destinácií je veľa
samozrejme uprednostňujem IT, HR, F a AT ... to sú naše produkty 🙂 ale máme tu všetko čo by ste len chceli a možno aj nechceli 😀 papa

leamax
2. jún 2011

@rienok a co tak nieco v auguste? ja sa uz taaaaak tesiiiiiiimmmmm na tu nasu dovolenku. len neviem kde

leamax
2. jún 2011

@rienok no moja, to si pis, ze uz ked si sa priznala, tak ta budem urcite otravovat a to teraz myslim uplne vazne 😉

lenka_21
2. jún 2011

@vrabcek24 Joooj vrabcek, to si ma potesila .... uz mi zarabas na premie 🙂 😉 🙂 Ako ti chuti ten redds? A mas pravdu, kedze je to pivko pre zeny tak ti staci ruka a spravny pohyb 😀 😝 😀 ... otvarac nepotrebujes 😀

leamax
2. jún 2011

@vrabcek24 to je napad - dam si pivo, nebudem otvarat tu obrovsku flasu vina 😀
@lenka_21 tak ja ta asi nepotesim, ja si dam ZB nic ine doma nemam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre