Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 co zvlastne napr? ja sa citim na mrchu, uz aj koza ma boli ako ma bolieva vzdy pred.

tonytony
3. jún 2011

@gabinkaa To neva, hlavně, že tam je🙂 Jinak zkus bez blesku na nějaký režim detailu a z větší dálky a přiblížit zoomem🙂 A nafotit toho víc apak vybrat tu nejmíň rozmazanou🙂

jada1
3. jún 2011

@tonytony ja ešte v robote ako tak, ale vravím keď prídem domov, sprchujem sa a musím si ísť ľahnúť 😀 .V pondelok ideš na tú irvičku ešte?

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa ja som vypla blesk a zapla makro (na foťákoch to zvykne byť tá kvetinka) a odfotila som to pekne , ostro.

gabinkaa
3. jún 2011

@luly3 ďakujem moc moc, je to obrovská radosť 😵 😵 😵 zatiaľ nemôže uveriť.......

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 môj mal 46 v apríli, to určite budú o tom nepochybujem 😀 teraz ma napadlo, že môj otec mal 46 keď som sa narodila, zaujímavé

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad ďakujem a čo teda tie Tvoje testíky? ja som už o 6 ráno testovala 😀
@ninockaskv zatiaľ vyzerá, včera ma chytali neg. myšlienky a dnes vybehla aj druhá čiaročka,

gabinkaa
3. jún 2011

@tonytony
@jada1 ja som tiež vypla blesk, lebo s bleskom to neodfotilo vôbec nič, musím to skúsiť ešte poštelovať alebo priblížiť či to nebude lepšie

rebeka33
3. jún 2011

No ahojte.
@gabikaa Svetlejšie, rozmazané ,ale je to tammmm. Jasná čiarka. Tichúčko gratulujem a veľmi sa s tebou teším. 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT trochu na doplnenemie. A ináč ak budeš tehu ,utroš ti budú písať zadara, aj fraxík a iné. To je výhod 😀 😀 No zaujma nás HCG.
@lenka 21 to by ťa ani do štatistiky nevedeli dať 😀 😀 ,ale veľmi by som ti to priala, aby si to celé nemusela absolvovať,
@ninockaskv ďakujem , ja som asi len ten kumulovaný strach potrebovala odventilovať. Už som mesiace nekričala ani sa neročulovala ,všetko prehltala .tak včera som sa vyplakala. Dobre padlo,dnes som ok.
@leamax no to je blbé. čo ti doki odporučil, vyvolať mrchu, nech sa to očistí,by sa nedalo? 😒 Je mi ľúto,že sa ti to tak naťahuje.

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa u nas v dedine sa jeden chlap stal otcom po 50-ke, uz neviem presne, kolko mal vtedy. a to ze cirou nahodou. co tam po veku, hlavne, ze sa to podarilo 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax ďakujem moja, veru včera tie mrchovské bolesti ma naľakali, mala si pravdu, že netreba panikáriť, krásna správa na víkend, ale výlet do Tatralandie sa nekoná, pošlem môjho drahého samého s kolegyňami

leamax
3. jún 2011

@rebeka33 som rada, ze dnes ti je uz dobre. obcas sa cloveku ulavi, ked sa vyplace.
no povedal mi, len musime cakat, nic ine sa robit neda

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax však jasné čo tam po veku, nám to nevadí a ostatní čo ich potom, nech sa čudujú 😀

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa no ved som ti to vcera vravel 😀 a preco nie do tatralandie? aha - bazeny, hmm. to veru radsej ozeliet, mozno tvoj nebude chciet teraz bez teba nikam ist

miminkad
3. jún 2011

@gabinkaa aj ja som uz dlho hore,co som nervozna.testiky odpocivaju,pokym mi nerupnu nervy 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@kajka39
@dandy914 ďakujem moc moc, aj pre mňa to bola krásna správička na ráno, normálne som dostala šok a bola som čulá ako rybyčka aj o 6 ráno 😀

gabinkaa
3. jún 2011

@lulu10 ďakujem moja, pevne verím, že to dobre dopadne, keď sme sa dostali až sem po všetkých tých starostiach

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa mozem sa opytat, kolko ste sa snazili?

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad vidíš, ja som nemala na výber, neviem čo by som robila, keby som zajtra testla a boli tam dve a lieky mám len na sobotu, však by ma šlahlo, tak nič iné nezostávalo len testnúť 😀 a potešilo, tak môžeš vyskúšať, držím moc moc palce, aby si tam našla dve krásne // 😉

jada1
3. jún 2011

@miminkad sa ti čudujem, že netestneš, načo sa zbytočne utápať v pochybnostiach.
@gabinkaa nenapíšeš Štelclovi? Ja som mu napísala, aj foto s testami priložila 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax my nie sme spolu dlho, skoro 4 roky, len to sme zo začiatku nevedeli aké máme problémy, nikdy som sa tým nezaoberala a vôbec som nevedela aké centrá existujú a čo sa tam deje, ale našťastie som vymenila gynekologičku za gynekológa a ten nás hneď po prvej návšteve poslal do BA GF, tam zistili problémy u partnera a potom som objavila modrý koník a už to išlo, nabralo to rýchlejšie obrátky

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 napísala som mu, že testík vyšiel pozitívny, foto som neposielala, ešte sa neozval, neviem či to čítal alebo nie, neviem čo si pomyslí, lebo ja som deň ET mala strašný, normálne som bola zničená a slzy na krajíčku, doľahla na mňa všetka únava z tých dvoch stimuliek, bolo to náročné v marci a potom hneď v máji, Tebe už odpísal?

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa tak to sa vam dost rychlo podarilo, supeeeerrrrr. dobre, ze si vymenila tu doktorku. zistujem, ze chlapi su fakt lepsi gynekologovia ako zeny

rebeka33
3. jún 2011

@miminkad no už by mohli rupnúť 😀 ,provokujeme. Ale teraz je tu tehu vlna 😉
@bayley tebe brali aj hcg? alebo sa mi to už moce.
Naozaj dobre výsledky, ale to som tušila. Čímdalej tým viac sledujem,že PK a blastocystách je veľká úspešnosť.Už chápe, prečo mi to Koudelka tak doporučoval. Idem variť,prídem neskôr.

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa jasné, ja som mu písala hneď toho 31.5. Ozval sa ešte ten deň. Určite ti odpíše. Podľa mńa aj on sa bude tešiť z úspechu, však je to aj jeho zásluha 🙂

miminkad
3. jún 2011

@gabinkaa ked ja mam strach,ze tam bude len jedna...
@jada1 lebo strach je vacsi ako pochybnosti...
@rebeka33 uz rupli....tak este chvilu vydrzte.

jada1
3. jún 2011

@miminkad nebude len jedna!!!! máš príznaky- máš, tak šup na to, nech sa tu vytešujeme. Pozor, ide tehu vlna, tak ju nezmeškaj ! 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

@rebeka33 ďakujem moja, HCG budem vedieť až po obede, ale to musím zavolať do labáka, lebo u nás to nerobia, musí to ísť do nemocnice, písať ho budú asi až po UTZ v Brne nie? po 14 dňoch sa mám objednať na UTZ, odtiaľ dávajú ešte nejakú správu?

leamax
3. jún 2011

@miminkad ja neviem - robis drahoty ako poctiva 😀 naskoc na tu tehu vlnu

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa ty si bola dnes aj na HCG uz?

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax ja si tiež myslím, že muži sú lepší gyn ako ženy a naozaj ma o tom presvedčili, aj obvodný a dokonca aj v GF BA a aj RF Brno, ak mi OPU robil muž, tak to bola pohoda, žiadne bolesti nič, ale ak to robila žena tak som dokonca aj špinila a bolesti aj 5 dní
no podarilo sa, lebo všetci hovorili, že ja som v poriadku, lenže spermie neboli a bez nich to nejde, dokonca Štelcl zažartoval, keď sme to teraz pri ET preberali "nemohu vám říct jít za sousedem"
no a potom ďaľší problém stres a ten som mala riadny a potom vek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre