Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
15. jún 2011

@rienok toto nie si ty...mám prísť na brigádu do cestovky, aby ste šli na dovolenku? 😉 ja by som tomu ešte jednu dve šance dala...

jada1
15. jún 2011

@martini gratulujem 😵 , je to úžasný pocit, cítiť pohyby bábätka, aj ke´d som tehotná bola už dááááávno, ale na toto si pamätám 😵 .
@gabinkaa na zajtra držím palčeky, nech je všetko ok, a napíšeš nám dobrú správičku 😉
@rienok to čo sú to za reči? 😒 . Dostaneš po zadku. Jasné, že aj teba to čaká 😉

Ostatné vás všetky pozdravujem a prajem pekný deň. 🙂

cecil36
15. jún 2011

baby, tak som zaviedla utros a zas spinim, pobolieva ma podbrusko... mna z toho asi raz dr..e 😒

luly3
15. jún 2011

@cecil36 kolko teraz berieš?????

cecil36
15. jún 2011

@luly3 dve som si dala 😒

luly3
15. jún 2011

@cecil36 tak ho jedz a nevkladaj už a davaš si 2+2+2 ?????

cecil36
15. jún 2011

@luly3 ano, tak by som si mala davat, ale rozmyslam, ze od dnes prejdem na 2-0-2. Ale uz sa bojim vlozit, sakra...

luly3
15. jún 2011

@cecil36 mnoooo ja by som radšej išla nato 1+1+1 do 18 a 18 a 19 by som dala 1+0+1
a 20 nič

lulu10
15. jún 2011

@cecil36 do kelu, ako moze toto utros robit? ved sa to berie aby to podporovalo tehu nie? 😠

ninockaskv
15. jún 2011

to je dost divne s tym utrosom. .. normalne stres.. fuj ☹

rienok
15. jún 2011

@cecil36, @martini, @jada1 no ja na nejaké pokusy teraz ani nemám náladu. Je to tak že som sa začala báť neúspechu a tak si vravím, že či by som nemala radšej žiť život ako počítať cykly a neúspechy.
Všetkým vám veľmi držím palčeky aby ste mali bezproblémové tehu s drobčekami v postieľkach na konci 😵 😵 😵

jada1
15. jún 2011

@rienok presne viem o čom píšeš, ja som takto vyše roka v kuse počítala a čumela do kalendára , že som si myslela, že už hádam z toho scvoknem, lebo som si v 39 uvedomila, že mi už vážne uteká vlak a je všetko v p*deli ☹.
A to nehovorím ešte o období predtým, to som ale brala tak, že nevyšlo tento mesiac, nevadí, vyjde nabudúce.
Daj si pauzičku, uži si leto a keď sa na to budeš cítiť tak šup do toho. 😉

rienok
15. jún 2011

@jada1 no neodhodila som to ešte úplne, ale je pravda, že teraz sa na to vôbec necítim. Možno to bude tak ako píšeš ... oddýchnem si, trošku pocestujem a možno na jar to skúsime
🙂

naduska
15. jún 2011

@rienok verim ze sa dockas 😵 😵 😵 a drzim palce ...pekne si oddychni a nacerpaj silu 😵 😵 😵

ninockaskv
15. jún 2011

@rienok jooo.. tak to som mala aj ja.. tiez ma psychoska davala dost dlho do kopy ☹ a cakam co este pride..
neboj,nejako sa to poriesi,jedneho dna sa dopracujeme do stavu, ze nebudeme ratat rok na cykly a necykly .. ja na tom teda pracujem, zatial neuspesne ... ale tvrdo 😉

naduska
15. jún 2011

@ninockaskv kedy budes znova testovat ?drzim palce || aby vykukli 😵 😵 😵 aby nas tu snaziliek bolo menej a menej

lulu10
15. jún 2011

@rienok v takom stave som bola aj ja a dost dlho-asi 8 mesiacov, az teraz som sa dopracovala k tomu, ze ideme do dalsieho pokusu, verim ze po pauzicke sa do toho opat pustis, drzim palce 😵

lulu10
15. jún 2011

@cecil36 ako sa dari? odychujes? preslo to? 😔

ninockaskv
15. jún 2011

@naduska netestujem 😀 😀 😀 😀 interny zakaz 😀

rienok
15. jún 2011

@naduska, @lulu10, @ninockaskv dakujem 🙂
@ninockaskv no tentokrat podľa mňa už najsamúspešnejšie 😵 😵

lenka_21
15. jún 2011

caute baby, dnes sme boli na konzultacii v MT...no mame tam toho kopec, napisem ked prideme domov, ale mam rychlu otazku.. Podla HP mam vysoke FSH 9.54, co to vlastne znamena a da sa s tym nieco robit? Pytala som sa ho,ze preco sa mi to ukazalo vysoke iba teraz, ved mi robili hp casto a vsetko bolo ok, ale vrej mo ho nikdy nebrali na zaciatku cyklu...

miminkad
15. jún 2011

@cecil36 tusim nejak podobne,ako ty vtedy na sone,len par dni menej.v nedelu tusim bude 8+2tt
@lulu10 vidiet dutinku,ktora rastie,len este sa boja,aby to nebola anembryola ☹
@cecil36 dufam,ze bude u leamax vsetko v poriadku

lulu10
15. jún 2011

@miminkad tak to by uz mal byt vidiet aspon zltkovy vacok myslim... a nema to ona nejako cele posunute o 1tt? alebo to 8+2tt je uz o ten 1tyzden menej?

lulu10
15. jún 2011

@miminkad a ako sa vyvija hcg? naposledy si pisala ze zodpoveda tusim 5+3tt...

miminkad
15. jún 2011

@lulu10 mne sa tiez zda,akoby to bolo o tyzden posunute.ale vraj aj pri prvom mala srdiecko az v 8+3.hcg jej uz nebrali.

gabinkaa
15. jún 2011

@martini inak teším sa a mám aj obavy čo bude zajtra, čo doktor uvidí, môj drahý v sobotu srandoval, že by mu nevadili ani dvojičky a vraj čo ak sa podelia a budú trojičky 😀 sme sa aj zasmiali

gabinkaa
15. jún 2011

@cecil36 ale vôbec žiadne tehu nevoľnosti nepociťujem, nech mi je radšej zle ako neistota

ninockaskv
15. jún 2011

pocujte baby,mali ste niekedy po transfere take, ze vas boleli vajecniky a podbrusko a ako keby palilo? mna posledne dva razy vajecnik bolel a bol z toho pruser, tak som nervozna 😖 stelcl pisal, ze vajecnik boliet moze, ale to ma este nepalilo vtedy cele podbrusko xixix chlap je nervny, ze mu mam zase pisat, to sa mi nechce 😒

gabinkaa
15. jún 2011

@ninockaskv ja som mala teraz také pocity a hlavne v kľudne pri telke som nemohla obsedieť alebo v noci, až také pálenie v podbrušku, tak myslím, že to máš dobré znamenie 😉

ninockaskv
15. jún 2011

@gabinkaa hmmm.. len aby lebo teda podrbrusko ako v ohni a ten vajecnik, chuda moje ☹ ale teda si ma trosku ukludnila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre