Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
11. júl 2013

@vrabcek24 aj ja toho môjho musím ešte presvedcit.

bergalm
11. júl 2013

koceny mne sa tak nechce ist zajtra do roboty jaaj nemozem ani na PN ist 😔

holly74
11. júl 2013

@amali no veď to. Ale kde. Asi v tých vajíčkach...

amali
11. júl 2013

@holly74 no neviem......musíš sa hladať ale všetko bude ok a určite sa podarí 😉

holly74
11. júl 2013

Dobru nocku, zienky...

holly74
11. júl 2013

@amali musí sa 😉

mimika1973
11. júl 2013

@jahoda333 krasa, gratulka tehulka! 🙂 😵
Vkladali ti len jedno bambulko?
Aku si mala liecbu, clostyl, aj injekcie? jednu ci dve?
Joj, velmi povzbudive tieto pekne kolajnicky! 😉

mimika1973
11. júl 2013

@lienka_1 lienka, dumas ako ja, s tym triedenim a upratovanim! 😀
aj ja si hovorim, aj zajtra je den, a potom znovu, aj pozajtra je dalsi den....a nic! robota stoji stale! 😉 😕

mimika1973
11. júl 2013

hello, ja dnes tu nebola, ja dnes kocikovala s jednou kamoskou! 😵 🙂
Pripravujem sa pomaly na ulohu mamicky! 😀 😀 😀
Malinka ma 3 a pol mesiaca, taky maly smejo, kludnucka, tiez z posledneho IVFka vytvorena, vlozena na 1.den po OPU uz, a co uz nedufali! Takze nikdy netreba stracat nadej! 🙂 😵 😉

jahoda333
12. júl 2013

@mimika1973 ahoj mala som jedno embryjko jednotkovej kvality a vkladali mi dvojdnove 5bunkove brala som len clostyl od 2do4dna2-0-2 a potom jeden pregnyl a utros si davam 2-0-2

jahoda333
12. júl 2013

@andy175 clearblue compact

vrabcek24
12. júl 2013

@amali po OPU som si na riedenie krvi pichala Clexane, no a samozrejme Utroš

vrabcek24
12. júl 2013

dobré ráno

falin
12. júl 2013

dobre ranko 🙂

@nelly3 - wow, na Rhodos by som aj ja isla, mm zase chce ist na Kretu, uvidim kde skoncime 😎 . Inak si velka kocka, a tie faldiky mas kde 😀 ? Inac si krasne opalena, ja vzdy pridem z dovolenky biela 😝
No ale super si si odychla, nacerpala sil a mozes ist do dalsieho boja 😉 Ja uz zacinam coskoro, uz sa rozbieha ms

@lagunasa - to je sila ten gin-fiv, nechodila som tam, ale na to centrum som tusim najviac staznosti citala. Uvidis v rf budes spokojna a verim ze aj vysledky sa dostavia 😉

falin
12. júl 2013

@jahoda333 -kraaasny testik, blahozelam 🙂

lagunasa
12. júl 2013

@bergalm aha. cize tak. to tiež nemáte dobre.

lienka_1
12. júl 2013

@falin Jej, Falinka, tak silno drzim palce, nech dozreju krasne foliky, dobry zaklad na embruska a nakoniec z toho krasne deticky 😉

nelly3
12. júl 2013

@falin
nam bolo jedno kam pojdeme, chceli sme skor turecko, tam sme uz boli a bolo fajn, sice aj v grecku sme uz boli, ale toto sme kupovali den pred odletom, tak sme vyuzili last minute a teraz sup do boja, cez vikend si idem pre menopur 18 ks som zohnala, ozaj 8 ks z nich konci zaruka 8/2013, sice idem stimulovat v auguste, ale keby nieco mozu sa aj po zaruke ci? mne raz v gyn-five dali diphereline po zaruke sestricky🙂

dafy
12. júl 2013

no dievčatá začínam mať zlého tušáka 🙄 ....ešte sa mi aj prisnilo ze som si robila test a čiarky obe hrubé jak hrom 😀 no a to isté sa mi prisnilo aj predtým ..uz mi švitorí kus....žiaden náznak nič všetko je tak ako minule ked to bolo neg

vrabcek24
12. júl 2013

@dafy to bude tým stresom, mne sa zatiaľ nič také pekné ako moje dve koľajnice neprisnilo, ale zato sa mi snívalo, že kamoška je tehotná a po pár mesiacoch som zistila, že je fakt tehotná 😵

lienka_1
12. júl 2013

@dafy Plakat budeme az po negativnom teste, zatial stale VERIME! 😝

vrabcek24
12. júl 2013

@lienka_1 @dafy ÁNO, VERÍME 😎

melisska
12. júl 2013

Skrining pozitívny...1:70, v mojom veku riziko 1:65, napísané v poznámke...neriešime Bobco aj mamka su vporiadku, to je dôležité 🙂 volala som aj dr. Grochalovi, sme21 tt, od zajtra ma dovolenku, ale mám mu ráno zavolať, ak prehovorí sestricku zoberie ma aj cez dovolenku, niektorí víkend, tak uvidíme zajtra,držte palceky 🙂

A.....je to chlapček 😀

jalaura
12. júl 2013

@natali225 ahoj - boli si u Kozumplika? aky je? mozes nieco o nom povedat? podarilo sa ti to? Prepac ze ti takto pisme - nechce sa mi to vsetko citat🙂

lienka_1
12. júl 2013

@melisska Ako pozitivny? Ja tomu nerozumiem. Niekedy mam pocit, ze tie vysledky viac stresuju ako pomahaju 😠 A vravela som, ze to bude chlapisko ako hora 😉 Uz som tu na teba cakala 😀 Dnes je tu ticho, vsetky makaju alebo dovolenkuju 😀

melisska
12. júl 2013

@lienka_1 no ze je riziko vývoj. Vad 1zo 70 deti ich ma, a v mojom veku je to riziko 1 zo 65 deti, tak mi to vyšlo dobre 🙂

lienka_1
12. júl 2013

@melisska Ved preto 🙂

jahoda333
12. júl 2013

@falin dakujem 😉

vrabcek24
12. júl 2013

@melisska držíme, držíme všetky palčeky, a neboj malý je a bude určite zdravý 😵 😵 😵

melisska
12. júl 2013

@lienka_1 no podľa výpočtov to nieje dobre, ale ja viem,ze je drobcek zdravý 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre