Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
15. sep 2013

@yanka1 neboj dobre to dopadne len nestresuj ešte zbytočne

yanka1
15. sep 2013

@gaga83 snazim sa vratit do takeho pozitivneho optimistickeho modu : ))

jjajka
15. sep 2013

@zibi myslime na teba, neboj sa 😉

stella25
15. sep 2013

@ikuska ahoj, nie nezačala som. Vôbec mi neprišla ms a po týždni spinenia ked som vôbec nevedela čo už robiť, brucho má strašné bolelo a mala som ho nafúknutá že som už gombík nevedela zapnúť, tak s zrazu pustila ale iba na deň a už bo po nej. Tak som si to radšej rozmyslela a začnem až budúcu Ms. Vsetky baby mi tu tak radili, tak radšej si dám poradiť a pi kam. Takže teraz si predomnou 🙂
Jasné že zvladnes, ja som prvý krát bola úplne vyplasena a tiež sa mi ruky triasli. Tak o 2 týždne budeš mať odber, to rychlo ubehne 🙂

mimika1973
15. sep 2013

@yanka1 ahoj moja, 8.den je este skoro, treba pockat a najlepsie hadam testovat ten oficialny den! 😉
Ja som dopredu ani netestovala, kvoli stresovaniu prave! 😕
Nic nie je stratene, tak este verime, oki? drz sa!

ikuska
16. sep 2013

@stella25 Ahojky, tak to mi je luto, som myslela ze pojdeme do toho spolu , predomnou je len bergalm tak aspon s tou sa budeme porovnavat. Zrovna som sa objednala na UTZ, na piatok, tak som zvedava kolko bude vajok. Drzkaj sa .... Mne teraz mrchu uplne nacas prisla, tak som aj rada. Som este v praci do transferu embryii, potom pojdem na PN.

gaga83
16. sep 2013

@zibi ahoj uz viesssss ? myslim na teba😀😀😀😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
falin
16. sep 2013

ahojte dievcence 🙂

@zibi - to mi je luto ☹, toto je psychicky strasne tazke, uvidis co povie dnesna krv, vysledky budu vediet este dnes? Je to zvlastne ze test ti ukazuje ciarku, aj ked slabsiu ale je tam a krv je neg 😖.
ohladom preplatenia: union zevraj nepreplaca ivf v zahr. Dovera ano, trva to cca 3 mesice a vseobecna preplaca pomerne rychlo. Inak ak chces menit poistovnu, tak do 30.9. treba podat ziadost o zmenu a od 1.1. zmena plati.

falin
16. sep 2013

@ikuska - ahoj, citam ze mrska prisla a uz si rozbehla stimulku. Prajem peknu urodicku 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelly3
16. sep 2013

@zibi
to fakt ze negativne, to je ako mozne, ked testy ukazovali nejake divne nie, skus ist este raz na krv, union nepreplaca ako pise @falin.

nelly3
16. sep 2013

@zibi
no ked pojdes na ivf po novom roku, tak az ten pokus si mozes dat preplatiti, myslim, ze tento asi nie, ale nie som is ista nakolko mas teraz union 😕 mozno sa mylim.

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikuska
16. sep 2013

@falin Ahoj, dakujem velmi pekne , v piatok mam utz tak uvidime, vzdy som mala okolo 17 oocytov, ale este som nemala tieto lieky - clostil a merional.

nelly3
16. sep 2013

@zibi
ja som od zaciatku v dovere a nemam nejaky problem s nou, manzel ma vseobecnu a ten tiez nema problem s nou.
@ikuska ja som mala tiez na sk 19 oocytov, v brne len 5 - co bolo uplne ze super nato, ze je to soft stimulacia, teraz len 1 oocyt, ale to mi asi nesadla stimulka si myslim.

gaga83
16. sep 2013

@zibi to mi je luto moja, ale tiež tomu nerozumiem že nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ked testiky ukazovali // čiarky

gaga83
16. sep 2013

baby tá žiadosť o refundáciu vo všeobecnej sa podáva v ktorekkoľvek pobočke, či ju treba konkrétne niekde poslať?

jahoda333
16. sep 2013

@gaga83 v ktorejkolvek pobocke a oni poslu papiere do Blavy 😉

jahoda333
16. sep 2013

Ja mam vseobecnu a nemam s nou ziadne problemy a preplatili mi to do 2tyzdnov 🙂

miscok
16. sep 2013

@ikuska Ja som bola na prvy UTZ tiez v piatok a v pondelok som uz sla na OPU 🙂 takze je to dost individualne.Mali sme 7 vajicok a 6 sa podarilo oplodnit.Tiez som mala len clostil a meional.

miscok
16. sep 2013

@zibi Uf,tak to je naozaj velmi zvlastne.Mrzi ma to velmi.Vsetky sme verili,ze ti to vyjde.Tak mozno ta druha krv ukaze inak..A ked nahodou nie,hlavu hore,zabojujes v novom roku.My tu budeme vsetky s tebou s nasou podporou.

miscok
16. sep 2013

@zibi Posielam srdiecko,nech potesi ranenu dusicku.
Ja mam inak tiez Doveru a uplna spokojnost.Dokonca mas vseliake zlavy v roznych obchodoch 😉

ikuska
16. sep 2013

@nelly3 Tak to mi je luto. Ja uvidim v piatok ale dufam ze nebude problem.

stella25
16. sep 2013

@zibi ahoj, je mi to ľúto. Ja som bola na 200% presvedčená že tebe to musí vyjsť.
Ja mám dôveru a som spokojna, akurát na schválenie žiadosti som vždy čakala 2 mesiace.

stella25
16. sep 2013

@ikuska no asi to tak má byť. Možno by to nevyšlo. Ja už všetko beriem tak že to tak asi má byť. Aj ked som strašné chcela. Ja budem o 3 týždne za tebou 🙂

ikuska
16. sep 2013

@miscok ufff, tak to ste isli velmi skoro... a davala si si vlozit jedno alebo dve ... drzim palce nech najdes // 🙂

dafy
16. sep 2013

@zibi neexistuje ze testy poz. a krv negatívna?? 😕 😕 😕 čudné......chod si kupit test a sprav si ešte raz pre istotu....uvidíš čo ukáze

miscok
16. sep 2013

@ikuska Odporucali mi jedno,tak sme dali jedno.Bola to HB1.To cakanie je naozaj najhorsie,pichanie injekcii je v porovnani s tym prechadzka ruzovym sadom 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre