Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sally2401
1. okt 2013

@bergalm to mi niečo hovor o BA, tam im je to jedno mám veľmi zlé skúsenosti v BA.

@sarasota no mne sa to minule podarilo po KET, len začiatkom 9tt MA, tiež mi bol zostal iba jeden mrazáčik....

sally2401
1. okt 2013

@bergalm a testujem 11.10.2013, a ty kedy???

ikuska
1. okt 2013

@sarasota jedno velke dddddaaaaakkkkuuuujjjjeeeeemmmmm, z celeho mojho srdiecka 🙂

sarasota
1. okt 2013

dievcence nie je zac s radostou 🙂

dalida
1. okt 2013

@sarasota neviem odfotit testik, aby som vam ho ukazala... stale ho velmi presvetli, vidno len zltu skvrnku z blesku. Cakam, ked pride manzel z prace, skusim s jeho mobilom odfotit.

sarasota
1. okt 2013

@dalida neva hlavne ze su tam // 😉

lusipe
1. okt 2013

dievcata mam otazocku...ked vam meskal menzes, bolelo vas v case jeho prichodu podbrusko?....taky pocit, ze uz dostanem?..a nakoniec ste boli tehotne?

schatje6
1. okt 2013

Ahojte dievcata, tak a je to tu, pridavam sa ku stimulantkam... 🙂 a hned aj stresujem, citam detailne protokol a mam tam clostyl 1-1-1, to je 3x denne jedna tableta, vsakze? 😉 idem vas pocitat trosku dozadu, ako sa tu mavate. tak si drzime palce

miscok
1. okt 2013

@schatje6 Ahoj,prajem nech sa dari 🙂

sarasota
1. okt 2013

@lusipe presne tak a on uz neprisiel si po Ivf 😉

sarasota
1. okt 2013

@schatje6 ano je to 3x denne a drzim palceky nech su krasne vajicka 😉

mirkakn1
1. okt 2013

@nelly3 mne vysledky amh poslali o tyzden, aj to som pisala Otevrelovi, ze ci uz nie su a tak mi odpisal, inak neviem, ci by som ich mala 😖

nelly3
1. okt 2013

@mirkakn1
lenze ja som si ich nedavala robit v rf, ale u svojho gyn. 😉

schatje6
1. okt 2013

@sarasota dakujem 😉

schatje6
1. okt 2013

@miscok dik

mirkakn1
1. okt 2013

@nelly3 aha, tak potom neviem 😅

dalida
1. okt 2013

Tak posielam kocky. V reali je ciarka vyraznejsia

manita
1. okt 2013

@buba08 odpisujem:

Materská kašička, dar z prírody, je výsledkom jedinečnej synergie medzi rastlinným a živočíšnym svetom. Je to výlučok zo žliaz včiel robotníc a slúži na kŕmenie iba jedinej včely, ktorá sa stane kráľovnou matkou. Tento úžasný pokrm jej umožňuje žiť až 40-krát dlhšie a zabezpečuje jej prekvapivú výkonnosť.

Užívajte 1 ampulu ráno počas raňajok. Odporúča sa rozpustiť obsah ampuly v pohári vody alebo ovocného džúsu.

takže počas - ako súčasť raňajok

áno, tú lyžičku medu so škoricou mi odporučil gynekológ (ale nie ten môj truľo) - môj niekdajší pôrodník a operatér, srdiečku môjmu blízky (už aby som uňho bola zasa s bruškom)

ale veľa nájdeš na internete o liečbe neplodnosti medom a škoricou (v Japonsku napr.):

NEPLODNOSŤ

¬ Yunani a Ajurvédovia používajú med a škoricu v medicíne na liečbu neplodnosti.

¬ Na liečbu impotencie a posilnenie mužského spermatu muži pravidelne užívajú dve lyžičky medu pred spaním.

¬ V Číne, Japonsku a na Ďalekom Východe ženy, ktoré majú problémy s počatím, a na posilnenie maternice, po stáročia konzumujú med a mletú škoricu.

moja, ty keď máš rôzne alergie, radšej buď opatrná a konzultuj so svojím alergológom

manita
1. okt 2013

@zibi
no kto by to na tú ďatelinu lúčnu povedal ... a potom, že prečo sú zajace také plodeniachtivé... 😀

hormonálnu rovnováhu potrebujem, kúpim teda aj ten gynastan meno (ty ho teda máš na striedačku s klasickým?)
a piješ ho aj cez ms? lebo ja až 5.DC - 11. DC (niekde som vyčítala, že sa má tak), ale mám chuť aj cez ms naň (ja mám z neho strašne pozitívnu náladu), ale bojím sa, aby som to nepohnojila, ak sa cez ms fakt nemá
ja sa ináč na všetko pýtam doktora, ale na toto som úplne pozabudla

manita
1. okt 2013

@dalida na 12. deň po ET peknučké 🙂
ak stihneš krv zajtra, budeš vedieť výsledok pred víkendom
a budeme sa môcť s tebou tešiť aj my 😉

buba08
1. okt 2013

@manita minule som v nejakom casopise citala, ze datelina je dobra na oplodnenie 🙂, aj ja zajtra kupim gynastan a skoda, ze uz nie je datelina v cerstvom stave, stacilo by odtrhnut a zaliat vriacou vodou 😀

manita
1. okt 2013

@buba08
😀
ja sa aj na lúku popásť pôjdem, ak to pomôže k mimi...

dafy
1. okt 2013

@dalida gratulujem supeeeer 😉 😵 😵 😵

buba08
1. okt 2013

@dafy paaaani dafy, ty si uz v 11 tt, ten cas ale leti 😉

sarasota
1. okt 2013

@dalida suuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂

dafy
1. okt 2013

@buba08 🙂 🙂 veru ..aj ked teda mohlo by to utiect rýchlejšie 😀 teda aspon do porodu 🙂 potom moze zastat čas 😀 😀 ...

miscok
1. okt 2013

@dalida No vidiiiiiiis 😵 Tak sa tak potichucky tesim.Po krvicke sa budem naplno 🙂

bergalm
1. okt 2013

@sally2401 ja mam testnut 8.10. 🙂 🙂

bergalm
1. okt 2013

@sally2401 BA to je tam cele ZLEEEE 😝

jahoda333
1. okt 2013

@dalida velka gratulka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre