Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. okt 2013

@nelly3 mi hovor ja si pre istotu brávam neterky na víkend nech nevýjdem z cviku 😀 😀 😀 😀

speranza1
3. okt 2013

@ria191 chvala Bohu... tak verim, ze take nieco by neprehliadli....

gaga83
3. okt 2013

@ria191
@nelly3 baby čítam tu že sa bavíte o endoške, to sa zistí pri laparke alebo pri hysteroskopii?

nelly3
3. okt 2013

@speranza1
ako pise ria, jedine ak by si mala uz cysty.

ria191
3. okt 2013

@speranza1 mne to zistil môj gynďák na sone a to som nemala cysty skrátka dobrý diagnostik. Celé roky ma presviedčal že mám endošku a ostatní že nie, až keď boli cysty tak boli aj oni múdry. Fakt

nelly3
3. okt 2013

@gaga83
pri laparke.

nelly3
3. okt 2013

@ria191
inac aj mne ju zistili sonom a to som tiez cysty nemala.

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 zdielam tvoje pocity... aj nam by stacilo jedno a zdrave babatko... vies kolko krat vravim mm, ze ako je nam dobre a co vsetko by sme si uz s babom nemohli.... 😀 😀 😀 (to sa tak upokojujem a hladam vyhody bezdetneho paru) 😀 😀 😀 😀

ria191
3. okt 2013

@gaga83 aj z krvi lebo pri endoške sú zvýšené onkomarkery jedného typu.

speranza1
3. okt 2013

@nelly3
@ria191 no zatial cysty nemam.... idem aj na preventivu..uvidim, co mi moja gyndoska noveho oznami.... cim ma znova prestrasi

ria191
3. okt 2013

@speranza1 tak toto napadne hádam každú z nás 😀 😀 😀 ani ja nie som výnimka, ale nad tým sa len pousmejem 😀

ria191
3. okt 2013

@speranza1 stačí, že ťa straší myómami ako ten môj mudrlant 😠 😠 😠

speranza1
3. okt 2013

@ria191 hej??? lebo ked placu susedove deti a vrieskaju az do nepricetnosti äfakt...tak som este nepocula) ..tak sa na seba kukneme a povieme si..no vidis aspon neriesime taketo problemy 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
3. okt 2013

@ria191 no to hej...pre nu su nasim jedinym problemom, preco nemozem otehotniet moje myomy.... dalsi 4 odbornici mi to vyvratili... tak teraz neviem...

gaga83
3. okt 2013

@ria191
@nelly3 a hysteroskopia je potom načo dobrá? Zaujíma ma to keďže idem na ju o 2 týždne.

speranza1
3. okt 2013

@gaga83 skontroluju ti stav maternice z vnutra....

jahoda333
3. okt 2013

Ahojte babenky takze nas drobec ma uz 10,4cm sa tesiiiiiiiiiiime 🙂

speranza1
3. okt 2013

@jahoda333 kraaaaaaaasa..tesim sa s Vami ... 😵 😵 😵

gaga83
3. okt 2013

@speranza1 aha 😀 😀 a keď sa tam niečo zistí potom je aký postup?

sarasota
3. okt 2013

@jahoda333 super 🙂

speranza1
3. okt 2013

@gaga83 ak tam je nejaky polyp..tak ti ho odstrani..alebo ak je tam nieco co sa da uz pri HSK odstranit, tak to odstrani, zasle na rozbor a je to v suchu.... ak je tam nieco vacsie, tak zrejme sa to bude riesit po hysterke...ale som si ista, ze ti nic nenajdu...ani mne nic nenasli...len sa chceli uistit, ci tam nemam nieco co brani embryjku uhniezdit sa..... nenasli chvala Bohu nic... 🙂

nelly3
3. okt 2013

vysledky amh nemam este 😠 to akoze naschval mi robia, zeby som nemala ist v oktobri do toho? lebo este tyzden a potom je stimulka pase 😠

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 nelca... ja by som isla do stimulky tak ci tak... s vysledkami alebo bez.... som si ista, ze amh-acko bude v poriadku

buba08
3. okt 2013

@stella2 ja by som posunula, raz som bola na ivf chora a nedopadlo to dobre, zbytocne som prisla o jeden preplateny pokus

nelly3
3. okt 2013

@speranza1 lenze koudelka mi napisal, nech si to dam urobit, ale inac keby to mam nizke tak co? to amh som ja navrhla vlastne, ze ci si ho nemam dat urobit, no nabuduce budem drzat papulku 😲

dafy
3. okt 2013

baby už iba 😵 207 dní 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gaga83
3. okt 2013

@speranza1 ďakujem za vysvetlenie 🙂 🙂 dufam aj ja že nič nenájdu aby som potom mohla ísť o mesiac pre mrazačika 😀 😀

dafy
3. okt 2013

@jahoda333 a este neviete co to bude??

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 ja neviem preco ale ja som u teba presvedcena ze AMH je v poriadku..aj ja som mala 1x taky pokus ked som mala 3 vajcia.... bola som soknuta..ze co to.... ale dalsi pokus uz bol v pohodke ...7 kusov... 😉

speranza1
3. okt 2013

@dafy coby dub..... ze 207.... ani sa nenazdas a budete mat babatko v naruci🙂..len nech vsetko ide tak ako ma...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre