Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
22. jan 2014

@nelly3 Ahojky nelus 🙂 Citam, beries antikoncepciu. Parada, takze pripravuju ta na dlhy protokol? Pojdeme asi teda spolu 😉 Na kedy ti vychadza DK? U mna asi april -maj, este sa musim dohodnut s dokim do kedy mam lucrinovat presne 😉
Ostatne kocule (rius, falinka, lienocka,...) ako sa mate? Nebola som tu skoro mesiac ....

wiwiennn
22. jan 2014

@miskanr1 Dakujem,,,,,bola by som velmi štastná keby to vyšlo, velmi túžime s manželom po dietatku. Som 40-tnička, takže nemáme vela času.A tie každodenne bolesti ma trošku strašia niekedy sú vačšie, ale treba verit. Dneska je už 9-ty den po ET. Verim že si nájdem čiarku naTT.....

strapula27
22. jan 2014

ahojte babulky, toto su nasi reprofitaci🙂 priamo zo Stelcovej vyrobne🙂

tinkatinulka
22. jan 2014

@strapula27 su nadherníííí jak krasne povyrastli z takých drobčekov.a posluchaju?

sarasota
22. jan 2014

@strapula27 ale ma sikovne rucicky ake krasne deti robi 🙂

gaga83
22. jan 2014

@strapula27 krasne detickyyy. Nech sa vam takto pekne nadalej dari 😀 😀

jahoda333
22. jan 2014

@strapula27 deticky su nadherne dufam ze aj mne urobil takeho krasavca 🙂 😉

tinka9075
22. jan 2014

@strapula27 Krásny sú detičky zlatučké 🙂 🙂 aj títo drobci sú zo Štelclovej výrobne 🙂 🙂 ručičky má šikovné 😉 😉

martinusa22
22. jan 2014

Ahojte, dlho som tu nebola ale občas sem nakuknem😊som uz v 39 týždni a budúci tyzden 31.1.mam termin, vsetko je inak ok takze uz len čakáme kedy to pride ☺️👍držím vam tu všetkým palce

miskanr1
22. jan 2014

@wiwiennn tak daj potom vediet ako to dopadlo. Držím palce moc ti to prajem 🙂

miskanr1
22. jan 2014

@tinka9075 krásny su. U mna zatial nemal stastnu ruku ☹ ale určite do tretice bude jeho šťastná ruka aj u mna 🙂

miscok
22. jan 2014

@miskanr1 Neboj,treti pokus to isti.Hlavne pozitivne myslenie.Drzim palce.

miskanr1
22. jan 2014

@miscok ďakujem pekne. No dám si asi jeden cyklus prestávku 🙂

nelly3
22. jan 2014

@zoji79
ahoj, ano beriem antikoncepciu, chcela som ist buduci mesiac, ale musim si vybavit najskor , aby mi to schvalili, ved vies, ze po novom treba to mat najskor od poistovne schvalenie a potom ist do RF ked chces aby ti to preplatili, takze tak, no na nervy to vybavovanie 😝 tak to posuvam na marec, snad bude vsetko ok.

tinka9075
22. jan 2014

@miskanr1 ďakujem u mňa mal štastnú ruku prvý krát 🙂 🙂 neboj aj u teba bude mať štastnú ruku 🙂 🙂 🙂

ludinka
23. jan 2014

dobre ranko koceny,
tak ja som dnes testla a je tam slabucka druha ciarka-ale naozaj velmi slabucka takze nie som o moc mudrejsia dnes som 9 den po ket

lusipe
23. jan 2014

@ludinka jej, super, mooc sa tesim a drzim palceky aby pekne tmavla 😉

zoji79
23. jan 2014

@nelly3 to fakt az len po schválení môžeš na IVF ? Od novembra nikomu nepreplatili IVF? Uz sa teším, ze pôjdem za dokim a poviem ze nech mi da papier, ze musím ist do Brna? 😅 Mamma mia! Na to nemám nervy, ale sakra drahe bude s DK IVF, tak niečo musím vybavit. Zatial lietam po lekároch , práve cakam u Drakulovej 😖

ludinka
23. jan 2014

@lusipe dakujem ale ta ciarka ja naozaj velmi velmi slaba tak neviem co z toho bude....ked si spomeniem ake krasne ciarky si mala ty 😒
pouzila som test dr max-neviem ci je spolahlivy, ale tak minuly mesiac bol cisto biely, teraz je aspon nejaka nadej 😉

ludinka
23. jan 2014

@zoji79 ja som bola na ivf v decembri a uz mi to nepreplatili-mam vseobecnu poistovnu

tinus8
23. jan 2014

@ludinka ja som dnes 11den po ET a mam tiez slabu ciarku, ale 100% viditelnu 🙂, ake embryika ti vkladali? Mne na 3.den 5bunkove a 8bunkove....

lusipe
23. jan 2014

@ludinka tak posielam tehu virusiky, aby to krasne silnelo...drzkaj sa a hladkaj brusko 😉

ludinka
23. jan 2014

@tinus8 ahoj mne vkladali blastocystu HB1, ta moja ciarka ja naozaj ale slaba-a ty si dnes testovala 1. krat?

ludinka
23. jan 2014

@lusipe dakujem testnem aj zajtra, mam este jeden mamatest-tak zajtra podam spravu ako to vyzera 🙂

ludinka
23. jan 2014

@tinka9075
@strapula27 baby uzasne su tie vase deticky 🙂

tinus8
23. jan 2014

@ludinka prvy krat ano, tiez budem skusat dalej, ci ciarka silnie 🙂 a urcite bude aj tebe silniet 🙂

falin
23. jan 2014

dobre ranko dievcence 🙂

@zoji79 - ahoj zoji 😉 , aj ja som sem chodila pomenej v poslednej dobe. Mame sa fajn, ale teraz nic neriesime. Proste 8x ivf a x-krat ket je vela. Takze cakame iba na "zazrak". Citam ze sa chystas do dalsieho boja, uz to musi vyjst. Ides aj cez poistovnu alebo ako samoplatca? Lebo tie zmeny co porobili v zakone, ach jooo, skoda hovorit. 😖

@wiwiennn - vyzera to nadejne, drzim palceky. Kedy budes testovat?

@strapula27 @tinka9075 - baby, tie Stelclove deticky su nadherne 😵 . U nas doteraz nebol uspesny ☹ , my mu kazime statistiky 😝

@ludinka - drzim palceky, nech ciarka silnie. Kedy budes opakovat testik ? na 11dc?

ludinka
23. jan 2014

@falin dakujem, ja testnem aj zajtra nech viem, ci sa mi ta dnesna ciarka iba prisnila alebo tam naozaj je, a skusim zajtra mamatest nech mozem porovnat

ludinka
23. jan 2014

@tinus8 tak drzim palce, nech v tom ideme obe spolu a uspesne 😵 🤐
a ako sa citis? mas aj nejake priznaky? ja trochu citim taky tlak v krizoch ,podbrusko necitim vobec

bergalm
23. jan 2014

caute taak uz mame po amnio teraz uz len cakat nekonecne dlhoooooooo 😒 ,ale dalo sa to vydrzat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre