Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
24. máj 2014

@gaga83 posielam vela sily,drzte sa obe.

kako23
24. máj 2014

@gaga83 nemam slov ☹ ...strasne ma to mrzi a prevelmi drzim palce malickej.

nomxxx
24. máj 2014

@gaga83 strašne moc držím palce, nech je bambuľka silná aj za bračeka, teba veľa síl prajem

skaredekacatko
24. máj 2014

@rebeka33 tak ako zajtra mas vklad?

haimi
24. máj 2014

@rebeka33 super, tak drzim na zajtra palce 🙂

gerdusha
24. máj 2014

Baby, kolko stoji lutinus /namiesto utrogestanu/? Nikde sa neuvadza jeho cena

miscok
24. máj 2014

@gaga83 Moja,viem,ze nie su slova,ktore by ta utesili.Velmi na teba myslim a verim,ze malinka to zvladne. Posielam vela energie a srdiecko. Drzte sa dievcata.

gaga83
24. máj 2014

Dakujem vam baby za povzbudenie uz len musime verit a dufat ze mala to zvladne.

tinka9075
24. máj 2014

@gaga83 jáj keď som to čítala slzy mi tečú 😢 😢 akurát som na teba myslela že ako sa máš veľmi držím palce nech je malinká v poriadku....budem na vás myslieť.

bradik
24. máj 2014

@gaga83 Moja to je mi nesmierne ľúto, nemám ani slov... Neboj dievčatko to zvládne, budem na vás myslieť, držte sa

zabka1124
24. máj 2014

@haimi dakujem, ale myslim, ze uz je neskoro, no couz ,pojdeme teda v JULY 😉 😉

zabka1124
24. máj 2014

@gaga83 Ooochh, to mi je luto:(!! ALe neboj, malicka to zvadne aj za braceka!!!Mooc vam drzime prsteky a budeme na vas mysliet!!Drzkajte saa!!!

bergalm
24. máj 2014

@misaelka pristup je tam dobry aspon pre mna,sme radi,ze sme tam presli z GF BA su ochotny,mili snazia sa pomoct nemyslim si,ze im ide len o peniaze aspon u nas to tak nebolo 😉

lusipe
24. máj 2014

@gaga83 jezis moja zlata...to je hrozne...strasne mi to je luto ☹ moooc drzim malinkej palceky, urcite to zvladne malinka , je silnucka....drzkajte sa...

bergalm
24. máj 2014

@gaga83 drzte sa ,myslim na Vas ach jaaj

rebeka33
24. máj 2014

@haimi
@skaredekacatko dakujem jeden je vraj vhodny na vkladn .tak dufam, ze to bude zajtra o.k. Otravovala som dnes Pospisilovu lebo 4 den nepozeraju,ale ja som ju ukecala a zajtra pride kvoli mne na 7.45. Asi ma nebude mat najradsej.

skaredekacatko
24. máj 2014

@rebeka33 drzim palce som zabudla pichas aj fraxik a papas medrol?

rebeka33
24. máj 2014

@skaredekacatko ano papam picham vsetko pre istotu.

skaredekacatko
24. máj 2014

@rebeka33 to caka aj mna medrol spm vysadila a o mesiav zacnem znovu. Na tom vyskrabe si nebola nieco ako hsk?

haimi
24. máj 2014

@zabka1124 tak sa tam mozno uvidime Dufam, ze jul bude nas mesiac 😉

jahoda333
25. máj 2014

@gaga83 drzkajte sa obe dievcatka musite to zvladnut a malinkeho mi je taaak luto och joj 😒

mimika1973
25. máj 2014

Dnes je tu Den matiek, tak vsetkym maminkam teda prajem "Bonne Fête"! 🙂

haimi
25. máj 2014

@mimika1973 den matiek je druha majova nedela, cize uz bol 😉

haimi
25. máj 2014

@rebeka33 ako si dnes dopadla. Ked mas chut tak napis 🙂

rebeka33
25. máj 2014

@skaredekacatko
@haimi no dnes to bola len blastocysta cize 2koca kvalita sliznica nič moc. no uvidime dufam,ze ma prekvaou
i. dr,pospislova bola mila ,e urobila na mna stredny dojem. nie žiadne c
vystikovanie mi neponukli. este stale ležim v buse kupila soosi 3miesta ,aby sk som to male nevtriasla. neda sa tak ale pisat.

haimi
25. máj 2014

@rebeka33 super, super, hlavne ziadny stres a pozitivne nastavenie 😉 nech tu vidim o par dni takehoto smile: 😵 😵 😵 zobrala si si po vklade dovolenku? Pospisilova ? O tej som este nepocula. To je tvoja doktorka, ci len mala vikendovu sluzbu ?

haimi
25. máj 2014

@rebeka33 vidim, ze cestujes az do kosic, dlha cesta. To si isla sama, bez chlapa?

skaredekacatko
25. máj 2014

@rebeka33 veru ziaden stres o tej dokine som nepocula.
@haimi zajtra idem k mojej gynde vypisat ziadost do tych lucok.som zvedava kollo im potrva schvalenie 😀 a ci dokina so mna uz neskolabuje ze zase som otravujem 😅 .ty ako kedy sa chystas na vec.

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko je to jej robota tak nech vypise 😉 nebude ti tam mesiac smutno? Mne je vzdy uz po 2 nociach. Ja pokracujem na zaciatku jula.aj ty, nie?

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi ja pojdem na to skrabanie na dalsi cyklus 21dc a preto chcem ist teraz do kupeliv nech si organizmus oddychne neviem ci tam cvicia mojzisovu ale brala by som to aj plavanie to bude moja dovolenka no dva tyzdne mi stacia ale citala si ze 28 dni to trva teraz je tyzden aj daco do mrchy tak to mam tak na tesno nacasovane ale nech to ma hned ucinok vsak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre