Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
25. máj 2015

@zuzka213 nech sa aj tebe dari a mas uz druhe dieta. Ja som si povedala ze chcem len jedno dieta takto ze nebudem ho potom vystavovat stresom okolo toho. Ja mam dost vikivi nalad potom.

bibi24
25. máj 2015

@speranza1 Neboj, ešte vydrzis určite. A zanedlho budes mat svoje pokladiky pri sebe!!! 😃😃 postieľka určite staci jedna, my sme ich presuvali do 2 ked mali 2 mesiace, dovtedy boli stále spolu 😃

bergalm
25. máj 2015

@jomini mne Clexane picha muz bud do stehien al.do ramena obmiename to do bruska uz davno nie...No mam obcas modrinku al.hrcku no pre drobceja to vydrzim

jomini
25. máj 2015

@bergalm mne sa tiez ponukol mm ze mi ho pichne do ramena, no uz ked mi spravil riasu, tak ma chytila preventivna panika :D ja som si ani stimulky nevedela nechat pichnut od neho :D skusala som dva tyzdne dozadu do stehna a amen, krvacalo to riadne, modrinu mam na pol dlane, sikovna som..no nevadi, musime to vydrzat.

zabka1124
26. máj 2015

Holky, ktora idete dnes dna ET alebo KET;)! Vyzera to, ze dnes uvolnime tehu miesto;););)! Takze sup, sup;)!

speranza1
26. máj 2015

@zabka1124 vaaaazne????....odtiekla ti voda?????....alebo????....ak budes moct ozvi sa, budemna teba/vas mysliet.... 😵

jajaja111
26. máj 2015

ahojte kocky, prosim Vas mate niekto email na MUDr. Otevřela z reprofitu? Marcel tam uz nepracuje?

jajaja111
26. máj 2015

@skaredekacatko dakujem krasne 🙂

roberta31
26. máj 2015

@diska chodim k docentke dobrotovej.vysadza sa 10 dni pred porodom.,to je ucinok anopyrinu.Normalne od 35 tyzdna kaze vysadit.Ak by sa akutne slo rodit,robia transfuziu.

lienka_1
26. máj 2015

@zabka1124 Jej, drzte sa! 😉

kristinabianka
26. máj 2015

Ahojte rada by som prispela k diskusii.
V Bratislave som bola 4×na IVF zakazdym neuspesne a 1×KET no ani toto nebolo uspesne a chceli by sme vyskusat nieco ine a bol mi doporuceny Reprofit v Brne ake mate skusenosti???

Dakujem 😉

roberta31
26. máj 2015

@jomini ja picham do stehna,z vnutornej strany.Po brusku najmensia bolest.pre mna 🙂

lienka_1
26. máj 2015

@kristinabianka RF je dobra volba.

kristinabianka
26. máj 2015

Ake percento uspesnosti dosahuju???

Mne nevedeli najst pricinu preco neviem mat dieta ked uz 1mam prirodzenym sposobom otehotnenia

Tak dufam ze sa to tuto podari?

lienka_1
26. máj 2015

@roberta31 A robis si aj riasu, alebo iba rovno pichnes? Ja uz musim zacat pichat niekde inde ako do sadielka na bruchu, lebo sa mi robia take bolestive hrcky a obcas aj riadne modriny. Kazdopadne to v lete bude zaujimave. Ci do ramena, ci do stehna, modrinam sa ja asi nevyhnem.

roberta31
26. máj 2015

@lienka_1 ano,riasu a pichnem 🙂.ale modrinky su,malinke.

lienka_1
26. máj 2015

@kristinabianka Percenta su podla mna relativne cislo, aj ked sa nimi centra velmi radi chvalia. Kazdopadne z Rf poznam zopar zien, ktore boli ozaj beznadejny pripad a su uz maminky alebo tehulky. Rf je tusim najvacsie ceske centrum a ma vybornu reputaciu aj v zahranici. Osobne si myslim, ze maju skvelych embryologov.

sona_fit
26. máj 2015

@zabka1124 Držím palce nech už ho máš v náručí! 🙂
A hlásim sa! 🙂 🙂 V septembri sme boli spolu na OPU a ja si len teraz idem pre mrazacika 😉

lienka_1
26. máj 2015

@roberta31 Ja mam obcas iba taku bodku, ale obcas riadnu modrinu a obcas sa mi spravi taka hrcka pod kozou a ta je dost bolestiva. Asi dnes vyskusam to stehno.

kristinabianka
26. máj 2015

lienka_1 Dakujem ,dufam ze Nam pomozu 😉 😉

lienka_1
26. máj 2015

@kristinabianka Nam pomohli. A my sme v kategorie "nemozne"

kristinabianka
26. máj 2015

@lienka_1 a kontrolne ultrazvuky Vam robia doktory na SVK?

lienka_1
26. máj 2015

@kristinabianka My mame za sebou velmi vela a bol to taky mix. Chodievala som na sono aj do Brna a doma. Ak pojdes doma, tak k lekarovi, ktory ma dostatok skusenosti. Ak si zo zapadu, urcite radim Brno.

diska
26. máj 2015

@roberta31 ahoj,dakuje presne taku odpoved som potrebovala,popytam sa nato porodnika,lebo on spominal ,ze vysadime pred porodom,bude planovany takze mozno budem moct brat aj po tom 35tt,ja sa ho bojim vysadit aby sa nieco nestalo malemu,uz nech mame tie nase deticky v postielkach 🙂

tlucka
26. máj 2015

@sona_fit Sonička držím veľmi palce. Tentoraz sa to určite podarí 🙂

kristinabianka
26. máj 2015

@lienka_1 DAKUJEM

mili78
26. máj 2015

Ahojte dievcata. Prosim vas nie je tu medzi vami baba, ktora je na jun objednana k dr. Koudelkovi a bola by ochotna vymenit si so mnou moj termin. Ja mam 9.jun, ale moc mi to nevyhovuje :( dakujem

sona_fit
26. máj 2015

@tlucka Ďakujem Luci, už sa neviem dočkať. Takto o 2 týždne si pôjdem pre ne. Teda zatiaľ len jedno 😉
Mohlo by to konečne vísť!

tlucka
26. máj 2015

@sona_fit Ja som si myslela, že už dnes ideš pre zmrzlinku 🙂 Chodíš ešte na injekcie k Dzurillke? Ja sa u nej neviem dopracovať už dva týždne k výsledkom.. Stále to odkladá a bez výsledkov a ďalšieho odporúčania liečby ma sestrička nechce objednať na kontrolné odbery... Pred ďalším IVFkom by som chcela vyskúšať namiesto Medrolu niečo iné, napr. intralipidy. Chcela by som aj dovolenku naplánovať, ale stále to odkladám, keď by som radšej na imuno vyšetrenie išla a čo najskôr do Brna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre