Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
19. júl 2013

@lenka2013 a aku si mala predtym liecbu na soft? a davky? ked len jedno vajko bolo? a teraz aku budes mat? zvysene davky, zmenena liecba? ku komu chodis?

mimika1973
19. júl 2013

@falin cakame na teba falinka, aby si ju dobre spustila, prosimmmm!!! 😵

mimika1973
19. júl 2013

@falin to je na dobrej ceste, ten velky asi pominie, ale hlavne su tie ostatne, aby boli homogenne a pekne rastli postupne 🙂
Ktory vajecnik ti lepsie pracuje?
A mas len clostyl, 2ci 3xdenne? a ci pichas aj injekciu dacoho, merional ci menopur, a kolko davok?
Na utz si bola u koho, u svojho?
Ides na dalsi utz na 10.DC aj este?
Inac dobre rychlo to uteka tato stimulka, cochvila budes na OPU mojka, a velmi ti drzim palcekyyyy!!!

Ja som dnes len 21.DC, musim si pockat na mrsku, aj keby som radsej aby neprisla! 😉

mimika1973
19. júl 2013

@lienka_1 lienka, myslis teda, ze clostyl lepsie reaguje na vajecniky a priamo ? nez tie vsetky injekcie?
Lebo toto ma prave velmi zaujimalo, ze preco sa dava spolu clostyl a injkecie, ze aky presne ucinok to ma mat? 😕
Napriklad cisto len pri clostyku 1-1-1 kolko asi vajok sa vyprodukuje a ked sa dopichne este aj ten menopur jedna ampulka, ktora akoze ma podporit co vlasnte? a ako to vsetko dokopy pasuje...
Cigancatko, he he, veru o jedneho menej na podpore, a hlavne s dobrou vychovou a prisposobenie sa nasej ludskej spolocnosti! 😀
Sup sup, liecit manzelika, aby boli spermose tip top na buduci pokus! Ktovie z coho tie zapaly sa tvoria a opakuju?! 🙄
Imunita slabsia? prechladnutie? hmmm, veru u muza to neviem ani... 😖

mimika1973
19. júl 2013

@ria191 rius,prid sem, tu ich je plno tych cernoskov bubu! 😀
Alebo poslem ti odtialto jedneho? 😵

ria191
19. júl 2013

@mimika1973 štyroch prosím 😀 😀 😀

lenka2013
19. júl 2013

@lienka_1 Nie neklesaj na dno ,ved tá príroda nemôže byť taká svina,musí as motyka vystreliť,ja sa tiež bojím a všeličo ma napadá.Budeme mať svoje krásne deti.

mimika1973
19. júl 2013

@ria191 ok idem teda hladat! 😀
Preferujes male alebo female? 😉 😀

falin
19. júl 2013

@nelly3 - za malo 😉
opu este neviem, picham do nedele (vratane) v pondelok kontrolne sono a volam Brno ze co dalej

falin
19. júl 2013

@mimika1973 - juuj, to by som ja rada, len sa mi to doteraz napodarilo. Prosby posielaj hore 😉
mimi - mall som clostyl + 75 jedn. merinalu denne, pokracujem este merionalom, lepsie mi pracuje lavy vajecnik. Na utz som bola u svojho, idem este v pondelok, to budem 11DC, snad to nie je neskoro 😕 . No stimulka uteka ryclo, to hej, ale horsie je to potom po vklade, to sa nekonecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vlecie 😖
Uvidis zachvlu tu bude mrchana a mozes ist do stimulky, ale najlepsie by bolo kebyze ju posles na 9m dovolenku 😎 uz hned teraz 😉

lienka_1
19. júl 2013

@mimika1973 neviem, ci to plati vseobecne. Ale Koudelka na konzultacii povedal, ze ked to neslo priamo, skusime obkluku cez hlavu. Asi je to individualne a na kazdu plati noeco ine. Aj nas varoval, ze z 1. Softu mozno nic nebude. No ale v mojom pripade sa strafil presne.

lienka_1
19. júl 2013

@ria191 Rius, presne nad cernoskom sme uvazovali, ze by sme boli ini exoti doma na sk. Ale potom ma kamoska vyviedla z omylu, ze nam bielym by cernoska aj tak nedali, lebo by sme mu nevedeli poskytnut dosta 😖 tocny etnicly zaklad 😕 🙄 😝 no a potom, co tu dokazuje SS by sme adopciu v UK uz v ziadnom pripade neabsolvovali.

strapula27
19. júl 2013

dnes sa moja maminka stala anjelom 😢

amali
19. júl 2013

@strapula27 to je mi ľúto moja....držte sa

strapula27
19. júl 2013

@amali dakujem..

lienka_1
19. júl 2013

@strapula27 Je mi to velmi luto! Budete mat velmi silneho ochrancu nad sebou. Drz sa!

melisska
19. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrasť ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

vrabcek24
19. júl 2013

@strapula27 ☹ úprimnú sústrasť

gerdusha
19. júl 2013

@strapula27

Uprimnu sustrast

jalaura
19. júl 2013

baby prosim Vas tie co ste uz absolvovali IVF v Brne...dalo sa vam to potom preplatit na Slovensku?-teda aspon cast? Uz som o tom pocula ze by to islo ale neviem na isto..

jalaura
19. júl 2013

@skaredekacatko no ja by som odporucila extrakt z Aloe Vera...pocula som ze robi zazraky...precistuje a tym padom pripravuje🙂...poznam par bab, ktorym sa vdaka tomuto podarilo IVF...aj ja som zacala uzivat....takze uvidim - potom poviem🙂

izzie27
19. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrast 😢

tinkatinulka
19. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrasť

tancik
19. júl 2013

@strapula uprimnu sustrast je mi to luto

bergalm
19. júl 2013

caute dievcence tak nalada u nas nic moc troska spinim,ale priznaky ako na mrchu tak si s mm myslime,ze nic z toho no uvidime pokial sa nespusti klasika viete mi povedat ci mozem ist hned na dalsie IUI?Myslim hned teraz ked dorazi ked som uzivala len clostil?inac dakujem za povzbudzujuce slova 🙂

mirkakn1
19. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrast ☹

jahoda333
19. júl 2013

@strapula27 je mi to luto uprimnu sustrast celej rodine ☹

bergalm
19. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrast drz sa

strapula27
20. júl 2013

dakujem vam vsetkym...

cora41
20. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrast ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ moja je anjel uz 4 roky a este stale tomu nemozem uverit.. ale viem, ze mam najvacsieho anjela strazneho a takeho budes mat aj ty moja.. drz sa ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre