Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
8. sep 2015

@tlucka ty chodíš tiež k Štepanovi? A kedy máš OPU. Máš natív?

nelly3
8. sep 2015

@sasa1983
dakujem 😵

ria191
8. sep 2015

@dafy kurňa do rici mohla si mi to druhé poslať 😀 😀 😀 . No mica tiež som sa tešila, že budeme spolu tehu ale nebude to také ľahké drahá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . No každopádne sa budem tešiť na tvoje krásne tehu fotečky 😀 😀 😀 ty si zatiaľ ešte nikdy nesklamala

tlucka
8. sep 2015

@cmudlo Áno, chodím k nemu tiež. Mám nativ úplne bez žiadnych liekov a na sono idem vo štvrtok, tak ešte ani neviem, či vôbec to jedno vajko a embryjko bude 🙂 Ale PK som si dohodla 🙂 🙂 🙂 A bola si u neho v Olomouci? Mala si aj narkózu pri punkcii? A koľko si mala vlastne vajok?

tlucka
8. sep 2015

@ria191 Zlatíčko, veľmi ma to mrzí... Ja verím, že ty to proste dáš a tiež sa budeš tešiť z baby 🙂 🙂

ria191
8. sep 2015

@tlucka neboj lásko odrevané hodené za hlavu a opäť riešime môj nešťastný myóm z čoho nie som nadšená. Ozaj koľko ťa to výjde teraz v Olomouci nech začnem šetriť 😝 😝 😝

cmudlo
8. sep 2015

@tlucka áno bola som za ním v Olomouci. Mala som 2 vajka a bola som v narkóze. Tak ti vo štvrtok budem držať palce. Koľko stojí natív bez akýchkoľvek liekov?

tlucka
8. sep 2015

@ria191 Prečo zase ideš riešiť ten myom? Nepodarilo sa ho Bielikovi odstrániť? Už si nejako nepsomínam... Myslíš, že v tom bude hlavný problém neúspechu? Počuj, ty by si si toho tvojho krásavca nemala chovať len pre krásu, ale pravidelne pár krát mesačne aspoň naňho skočiť a ani IVF by si nepotrebovala 😀 😀 😀
Napísal mi, že to bude stáť 15.000 českých.. ale teda treba pripočítať ešte ICSI (1000 za každé vajíčko) + PK (6000) + ešte nám skončila platnosť testov na pohlavne prenosné choroby.

tlucka
8. sep 2015

@cmudlo Ďakujem, dúfam, že tam vo štvrtok niečo bude. To už budem 12 DC, a už teraz nejako dosť cítim vaječníky. Odber predpokladám, že bude asi v sobotu na 14DC, ak sa nič nestane.. Tak dúfam, že mi dovtedy nepraskne...Napísal mi, že to bude stáť 15.000 českých.. ale teda treba pripočítať ešte ICSI (1000 za každé vajíčko) + PK (6000) + ešte nám skončila platnosť testov na pohlavne prenosné choroby. A ty si mala soft? Čím si stimulovala?

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka kuk podla cenníka išli aj oni cenou hore..kurna sak ešte pred 2t bol nativ/soft 13,000

tlucka
8. sep 2015

@tinkatinulka Veď teraz pozerám cenník. Cena za minimálku je 15000 a to mi aj Štepán napísal. Alebo som niečo prehliadla?

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka inak moooc držim Lucka palce..bude ten správny športovec..a maš aj nasadený medrol aj tie lipidy mas dohodnute?

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka no ved je nový cennýk tam je už 15.000 ale ešte pred 2t bolo 13.000..aj ked porovnane s brnom kde to je 19.000 je to iné ale zvyšné ceny ostali také ako boli..tedy ISCI, KET..PK nebudes platit iba ICSI

tlucka
8. sep 2015

@tinkatinulka Ďakujem Mati. No Medrol mám nasadený od augusta 8mg a lipidy si vybavím, keď bude istý odber. Dúfam, že sa dohodnem s Dzurillovou a ak nie, tak snáď mi ho môj obvodný lekár pichne.. Uvidím.. Všade mi to pichnúť odmietli. Možno ešte vyskúšam v Olomouci po vklade...
Ja som vždy mala ovulku najskôr 15 DC, ale teraz nejako skoro začínam cítiť vaječníky a už mám aj hlien.. A to som iba 10DC.. Začala som brať aj tie Femi kvapky.. Tak neviem či je to tým.. Tak dúfam, že ak budem mať vo štvrtok sono, tak vajko do soboty vydrží... Ale beriem to tak, že je to skúšobný pokus 🙂 🙂 ALe bojovať budem, aj keby som mala rodiť ako päťdesiatročná 😀 😀 😀

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka noo FEMI zacali ucinkovat..to poznam..pre pri nich prisla ovu skor..
opytaj sa jeho že ci by ti to tam nepicli len ak budes cez vik tak ti to budu chciet pichnut hodne rýchlo..to by som radsej riesila obvodneho

jalaura
8. sep 2015

@lusipe tak to je parada...mali by sme ju nasledovat🙂

tlucka
8. sep 2015

@tinkatinulka Ja začínam mať obavu, či by som sa nemala ísť na sono radšej zajtra preistotu... Aby náhodou nepraskli... Normálne mám z toho stresy.. Prečo si myslíš, že nebudem platiť PK? Mne napísal, že pri native sa robí vklad na 3 deň.. Tak ak budem chcieť PK, tak si to budem musieť asi zaplatiť.. Či nie? Toho sa bojím, že mi to pichnú rýchlo a mohla by som mať nejaké nežiadúce účinky.. Marí sa mi, že tebe niečo bolo po ich pichnutí?
Ešte mi prosím ťa povedz, ako sa cítiš tehuľka 🙂

jalaura
8. sep 2015

@gaga83 ahoj. no pisala som do Brna...nepovedali mi ako je to s platenim lebo este vraj musim ist na hormonalny profil a potom sa rozhodne ci opat pojdem na soft. takze este neviem. ale povedali ze by mi zaslali vsetky nalezitosti do socialnej poistovne.

cmudlo
8. sep 2015

@tlucka takže potvrdil mi PK. Ja idem v sobotu na vklad😊mala som clostilbegyt 2-1-2 3-7 dc a merional 2x75 iu 8-14 dc potom orgalutran a pregnyl.

tlucka
8. sep 2015

@cmudlo Jej, super. Takže vidíš, že sa s nimi dá dohodnúť a bez problémov vyjdú v ústrety 🙂 Možno ja budem mať v sobotu odber a stretneme sa 🙂

gaga83
8. sep 2015

@jalaura aha no ja uz asi teraz nepojdem akurat som zistila ze som tehu 🙂 tatik sa hned posnazil na prvy krat uz len teraz vi to dokazem udrzat sa toho bojim

cmudlo
8. sep 2015

@tlucka áno. Odkiaľ si? Môžeš aj ip

gaga83
8. sep 2015

@lusipe
@bradik aj ostatne baby, podarilo sa mi otehotniet prirodzene a mam otazku? Co ste otehotneli tiez priodzene a pted tym ste si pichali fraxik a predniaon ked ste boli na ivfku uzivali ste to i pri tomto tehu.dakujem noc by mi to pomohlo

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka juj ty.. jedna..no tak nijak..uvidíme..ale akosi sa tu stehoitnieva tak sa posnaž a ides na sono do BA?

tlucka
8. sep 2015

@tinkatinulka Áno, idem do BA. Už som sa rozhodla, že to meniť nebudem.. Idem vo štvrtok a hotovo. Buď tam niečo bude a bude v sobotu odber, alebo nie.. Pre mňa, resp. manžela by bol problém ísť prípadne v piatok na odber, takže aspoň mi to padne na víkend. Vôbec to neovplyvním a bude tak, ako má byť 🙂 No stehotnieva sa tu parádne. Kočky aj prirodzene tehotnejú 😀 😀 a niektoré staré korčule nič 😒 Ale všetky to raz dáme, verím tomu 🙂

tinkatinulka
8. sep 2015

@tlucka noo nestras že korčule..ja už to tu rátam na malé množstvo len hold vždy do toho nieco vbehne

tlucka
8. sep 2015

@tinkatinulka 😀 😀 Dlhoročných čakateliek je tu už iba pár... A viaceré už začali druhé kolo 🙂 Takže je najvyšší čas uvoľniť miesto novým čakateľkám a presunúť sa medzi tehuľky a mamičky 🙂 Dúfam, že tvoja guľa nesklame 🙂

lusipe
8. sep 2015

@gaga83 Ježiš skvela sprava🙂 moc sa tesim...tuším uz aj ja dam tomu voľnosť🙂 ja som si nic nepichala tak zial nevie poradiť...drzkaj sa a urcite to vsetko dobre dopadne🙂

lusipe
8. sep 2015

@jalaura to tak to by sme teda mali nasledovať naše partacky🙂

ria191
8. sep 2015

@tinkatinulka
@tlucka vy dve ste sa rozhodli, že ma zdeprimujete 😔 😔 😔 ? "Kua" čo tu zostanem sama korčula? fňuk fňuk fňuk ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre