Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
28. jún 2013

@jahoda333 držím palčeky 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

dafy
28. jún 2013

zajtra malá ide do tábora dva týždne veget 😀 😀 😀 😀

jania023
28. jún 2013

zienky neviete mi poradit..v RF ma trochu dodrbali dali mi clostil a ten mi zablokoval sliznicu je iba 2,2mm v nedelu mam OPU a bud piatok ET ale asi mi ho zrusia koly nizkej sliznici..uz sa vam to niektorej stalo u nich

melisska
28. jún 2013

@dafy takže mackova poloha 😀

melisska
28. jún 2013

@jania023 ja dom brala clostil a vpoho. Vsak po opu ho už brať netreba

dafy
28. jún 2013

@melisska áno 😀 😀 😀 😀 ...

jania023
28. jún 2013

@melisska no len problem je tam ze neviem ci nejaky vklad bude kedze uz je sliznica nizka..skusam este vinko cervene a v nedelu pridam estrofem a alchemilku a budem sa modlit

dafy
28. jún 2013

@jania023 a kázali ti brat ten estrofém??

melisska
28. jún 2013

@jania023 veríme ze dorastie 😵
@dafy špekulant 😀

dafy
28. jún 2013

@melisska si ma prekukla ty koza 😀 😀 😀 mám nad čím rozmýšlať 😕

melisska
28. jún 2013

@jania023 budeme s tebou 😉

jania023
28. jún 2013

@melisska ano od OPU takze od nedele budem brat estrofem

jania023
28. jún 2013

@dafy ano od nedele 3x1 tabletka 2mg

melisska
28. jún 2013

@dafy poznám svojich ľudí 😀 😎

bergalm
28. jún 2013

tak zajtra frcim do Brna na krv to je sila,ze na krv a clovek musi ist az do Brna,no co uz kedze slovaci maju dovolenku a vysledky co potrebujem ma doki na haku 😠 😠 😠 idete niektora tiez?

melisska
28. jún 2013

@bergalm prečo na krv ? 😕

bergalm
28. jún 2013

Stelcl chcel na 1konzult.krv na TSH a PROLAKTIN pred IUI tak sme sa dohodli ,ze si ju dam u nas zobrat frcala som k mojmu dokimu a on ze mam prist na2DC tak som sla zobral mi to a vtom som si vsimla ze bude mat dovcu a pytam sa ze vysledky co?ved ich potrebujem a sestra ma odpalkovala,ze budu ked dojdu z dovce a na toto mi moze zobrat krv len gyndos alebo endokrynologicka takze kym pridu z dovce tak ja uz asi budem po IUI volala som do Brna a sestra mi povedala ze mozem prist ale hned rano a takto som dopadla aj s kontrolnym sonom ktore mam mat na 10DC tak som sa musela objednat v Brna no Slovensko 😖 😖 😖 sorry za take dlhe litanie

melisska
28. jún 2013

@bergalm super....radsej sa nevyjadrujem

bergalm
28. jún 2013

@melisska no hrozna ochota predtym ,ako sme sli do Brna tak som to s nim konzultovala a ze vsetko o.k.sama ochota a ked doslo na lamanie chleba takto som dopadla clovek keby vedel som si tu krv mohla dat vziat hned v tom Brne 😀 😀 😀

dafy
28. jún 2013

haloooo dievčatá ktorá z vás uz zacala stimulku??? 🙂 😕 😵

vrabcek24
28. jún 2013

@dafy asi tu nie sú tie správne, ktoré už začali

vrabcek24
28. jún 2013

@bergalm no veru ten prístup sa nedá ani komentovať 🙄

melisska
28. jún 2013

@dafy ja o jednej viem 😎 😀

dafy
28. jún 2013

@melisska hej?? ty tajnostkárka 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jania023
29. jún 2013

@dafy ja som zacala uz zajtra mam OPU..zatial nic necitim mam iba 6 folikov tak sa modlim nech sa tam objavia este asopn 2 😀

dafy
29. jún 2013

a ake velke si mala na ten osmy den??
@jania023

jania023
29. jún 2013

@dafy ja som mala na 10dc 4 foliky 12mm 1 mal 15 mm a 1 mal 16mm a mam 2 cysty 3cm..vraj su tam este nejake mensie..to bolo vo stvrtok poobede a vcera som pichala pregnyl a zajtra opu...aku si mala davku injekcii

melisska
29. jún 2013

Mám doma estrofem 4 krabicky, 1 celý utros a prednison, netreba vám ?

melisska
29. jún 2013

A pregnyl

sarasota
29. jún 2013

@ria191 vsetko najlepsie rius k narodeninkam vela zdravicka a nech sa Ti tentokrat uz splni tuzba a si tehulka prajem Ti to zo srdiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre