Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
31. jan 2016

@nelly3 ešte nie zatiaľ je len v prípravnej fáze mozno uz pichá dipherelin. Tak sa spoliehas na ten medrol a lipidy? Nepresvedčím ta na ten prechod?

nelly3
31. jan 2016

@ria191
no vies ja sama si ho nemozem navrhnut a do RF sa mi zase nechce trepat osobne a e-mailom ved poznas fesaka ako odpisuje 😝 neviem co urobit, spolieham sa na tu reprodukcnu imunologiu a podla toho sa aj zariadim. a ako sa inac mavas? nevolnosti este su ci uz pomaly ustupuju? a potom cakam na foto bruska 😉

gagirl
31. jan 2016

Dievcata pri hysteroskopii sa da zistit z histologie endometrioza?asi nie,ze?len ta sliznica ci je v poriadku vzhladom k faze ms cyklu,ked som to dobre pochopila..

katka17044
31. jan 2016

@gagirl ano tak by to malo byt

janka_adamka
31. jan 2016

Dievčatá, mám prosbu. Nie som v rámci CAR nováčikom, naopak už druhýkrát nás zachraňuje Iscare. Teraz sa však spojil s Reprofitom a hosťuje tu aj MUDr. Marek Koudelka. Už sme sa s ním stretli na jednu konzultáciu, hoci uprednostňujem doc.Válkyho. Mám však možnosť vybrať si aj lekárov z Brna. Máte nejakú skúsenosť? S pánom Koudelkom alebo iným? Je tu niekto kto pozná Reprofit. V minulosti sme mali s Iscare super skúsenosť, tak chcem vedieť viac. Čaká ma tu vklad. Btw, využil niekto z vás aj psychológa? Viem, že u nás na klinike v Apolle nejaká psychoška hosťuje, nemám túto skúsenosť, no verím, že veľa párom to môže pomôcť.... 😖

silvinkabb
31. jan 2016

@janka_adamka ved si kukni skupinu reprofit. Viem ze chvalia Vranu a Otevrela. A ako vybrat? Mne nic take neponukli, iba Koudelka ze tam je

evita246
31. jan 2016

@janka_adamka Koudelka je super. Ja som s nim bola velmi spokojna. Od zaciatku mi nasadil dobru stimulku. Vrana sa k nemu neda prirovnat.

leaa70
31. jan 2016

@evita246 a mate skusenosti s Pospisilovou?

evita246
31. jan 2016

@leaa70s nou som sa stretla len raz na kontrole a bola velmi mila. A pocula som na nu len same chvaly.

gagirl
1. feb 2016

@leaa70 ano..ja mam s nou skusenosti..podla mna je sikovna..a bola ochotna..vsetko mi pekne vysvetlila..

tinkatinulka
1. feb 2016

@ria191 tak mužovi nic nepovieme 😂😂😂 keď je barak tak bude mať prekvapko

Neboj poteší sa hlavne keď budeš aj ty aj baby oki a po pôrode hrdo bude ukazovať

nelly3
1. feb 2016

@gagirl
podla mna nie, neda sa to zistit, myslis si ze ju mas?
@janka_adamka koudelka je v CAR Reprofit Brno to vies a on je tam riaditel kliniky, ja chodim k nemu do Brna 😉

tinkatinulka
1. feb 2016

@gagirl na zistenie potrebujes diagn.laparku..ale aj krv ukazuje..

cheeky82
1. feb 2016

@ria191 je to moja štvrtá. Ja som im vravela ako som sa cítila predtým. Pravda ale je, ze mne je celkovo zle po stimulácii. Vedeli ze, tretí den po odbere bol u mna .doma lekár co mi pichal injekcie aby som si nevyvracala aj mozog. A to nemam PCO a ani nic kvôli čomu by som mala mat hyperstimulacny syndróm.

ria191
1. feb 2016

@cheeky82 a ku komu chodíš? ja mám tiež z niektorých hormonálnych liekov dosť veľké problémy a veľmi zle ich znášam. A čo ti vymenili za clostylbegyt?

ria191
1. feb 2016

@gagirl dobrý gynekológ to vidí aj na utz aj z krvi sa to dá zistiť sú zvýšené nejaké onkomarkery.

ria191
1. feb 2016

@tinkatinulka ja som nejaká čudná ja chcem prekvapčo 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

cheeky82
1. feb 2016

@ria191 Kozumplík. Dnes na UTZ bola pospisilova. Nedali mi nic namiesto neho. Spolu som zobrala 14 tabletiek, vraj to stačí. Akurát mi asi narobil cysty😢

tinkatinulka
1. feb 2016

@ria191 ale cica, neser bobra.. Ved to sama uvidis v 20 tt na sone.. Už si sa objednala do MT?

ria191
1. feb 2016

@tinkatinulka jasné 😀 😀 😀 29.2.2016 zavriem oči 😝 😝 😝

ria191
1. feb 2016

@cheeky82 no dobrú paseku ti narobil ten clostyl a máš aj nejaké oocyty ?

tinkatinulka
1. feb 2016

@ria191 takže super dátum..

alica311
1. feb 2016

Baby, prosím, čo všetko zahŕňa predoperačné vyšetrenie pred Opu, potrebujem súrne vedieť, ďakujem 🙂

kristinabianka
1. feb 2016

@alica311 v reprofite nepotrebujes predoperacne vysetrenie

cheeky82
1. feb 2016

@ria191 na pravo 8 a nalavo tri plus nejake drobne. tusim ani ten fostimon mi nerobi zle. od soboty neberiem clostil, len fostimon, ale nemozem povedat ze by som sa dobre citila ☹

gagirl
1. feb 2016

@kristinabianka ahoj..a ty ako?co mas nove? 🙂

ria191
1. feb 2016

@cheeky82 to mas krasnu urodicku. Neboj sa to zvládneš. Asi citlivo reaguješ na hormóny. Niekto si to skrátka musí odtrpieť, ale ten výsledok určite stojí za to. Držím palce a verím, že aj ty čoskoro dáš ten palček reprofitu hore 😀 😀 😀.

lusipe
1. feb 2016

@ria191 jej ides do Martina?uzasny zazitok,my mame aj video malej ako zíva 🙂budes spokojná.a inak mne ta nadcha prestala🙂pozerala som zápisky ako to bolo pri malej a presne v tom čase som mala nadchu...tak ja asi tak otehotnievam...dufam ze uz potom ked chytím nadchu tak nebudem zase tehotna🙂🙂🙂 3 bohato stačia🙂

ria191
1. feb 2016

@lusipe hej do Martina 😎 😎 😎 . Tak to máš super sa teším aj za teba. Ja si to asi odtrpím až do konca, ale nevadí 😝 😝 😝 . Kedy ideš zase na sono? asi aby bola aj akcia že?

cheeky82
1. feb 2016

@ria191 dakujem. tak snad v tych folikuloch budu aj vajicka 🙂 a jasne, ja som ich neodpisala, ani nahodou. ked tu tolko dobreho na nich pocuvam, verim, ze aj pre nas bude Reprofit ten pravy 🙂
tebe nieco pomahalo prekonat tie nevolnosti z hormonov? ja neviem, nejaky nutri drink, magnezium alebo volaco?? budem vdacna za akukolvek radu. nastastie uz len zajtra a pozajtra, v stredu vecer este pregnyl a v piatok 7:45 som tam ako na koni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre