Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tixx
14. dec 2014

@tlucka no teeda, ty sa teda nabehas moja... 😅 ale aspon budes mat fakt komplet vsetky vysetrenia a uz nic nebude branit tomu,aby ste si isli po mrazacikov 😉 a tie kupele stihas? 🙂

dorotka66
14. dec 2014

@gagirl aj ja idem zajtra k mojej dr. 🙂 ona je veľmi milá a asi je tiež tehotka. možno dostanem už knižku 😉 dáme si vedieť ako bolo...

gagirl
14. dec 2014

@tlucka ja som bola nedavno u dr.Lackovej v Trnave..ona vraj robila predtym aj v Ba..alebo este aj robi..neviem..Mozem ju odporucit..je velmi mila a sikovna..a ludska..mne je tiez odporucili a bola som spokojna..aj ked u mna bolo vsetko o.k..Ma aj sono na ambulancii..brala mi krv..vysetrila ma a spravila sono..za par dni som mala vysledky..Aj sestricku ma dobru.
Ked budes chciet dan ti kontakt..mozno robi este aj v Ba..

gagirl
14. dec 2014

@dorotka66 oki..napiseme si..;)mne da az v 10 tyzdni hovorila..tak ti drzim palce nech je vsetko o.k..Ty si bola pred 2tyzdnami?

gagirl
14. dec 2014

@tixx ahoj Lucka..🙂ako sa mas?co mas nove?..🙂

gagirl
14. dec 2014

@zuza696 ahoj..zabudla som ti odpisat..ba sono spm v Brne nebola odkedy som tehu.
Pytala som sa na to mojho dr.v Brne ci mam ist k nim a povedal ze nemusim..

santamonica
15. dec 2014

ahojte baby, prosim vas, ked ste prechadzali z SK caru do Brna, dali vam vasu dokumentaciu, vysledky vysetreni? alebo nic a vsetko od zaciatku? dakujem za kazdu odpoved

leontinka27
15. dec 2014

Baby ak by ste chceli niektora termin 18.12.2014 o 9:15 hod. na reprodukcnu imunologiu do Nitry k doktorke Dzurilovej dajte vediet. 😉 ak nie tak termin zrusim..... 🙂 pekny dnik Vam zelam

janulka999
15. dec 2014

.

tixx
15. dec 2014

@gagirl cau Majka, vsetko ako ma byt, minuly tyzden som bola na sone, ale este sme nevideli, co budeme mat, babo bolo otocene tak,ze sa to nedalo zistit, resp. lekarovi sa nechcelo 🙂 bola som na krvi na tripple testy, tie vysli negativne, tak som velmi rada, i ked ja som od zaciatku presvedcena o tom,ze je vsetko urcite ok 🙂 v januari nas caka morfologicky uzv, tak sa na to uz tesim a snad sa dozvieme,co to bude a ze je babatko v poriadku 🙂 a ty ako tehulka? vsetko ok? byva ti zle, ci ako to zvladas? ja som na zaciatku bola hlavne straaasne unavena, tak tym si asi teraz prechadzas ty 🙂 pozeram,ze uz si v 9tt? strasne to letiiiii 😉

leontinka27
15. dec 2014

Baby prosim Vas boli ste niektora v Brne na itralipidove infuzie?ktory dc sa musia dat?dakujem

crazybabenka
15. dec 2014

babulky...kde je lepšie resp. výhodnejšie vybrať utroš....doma či v čechách? ďakovala 😀

lemoni86
15. dec 2014

@crazybabenka doma... v cechach ho myslim ze uz vobec nemaju.. len ani u nas to nie je bohvieco, raz maju a raz nie ... miesto neho davaju o dost drahsi lutinus :/

crazybabenka
15. dec 2014

@lemoni86 v lekárni v RF ho majú....to mi hovoril Marčelíno 😀 😀 😀

crazybabenka
15. dec 2014

kočice ....ešte jedna taká otázečka.....keď ma na KET objednávala Pastorčáková tak mi ho bude robiť ona ....alebo Marcel?

lemoni86
15. dec 2014

@crazybabenka heej? no tak neviem... netusim potom kolko stoji hmm ... ze kde sa ti viac oplati

speranza1
15. dec 2014

@crazybabenka kedy mas KET? Od dnesneho dňa by tam mal byt aj Dr. Stelcl...ak si jeho pacient, tak KET ti spravi on... 😉 🙂

crazybabenka
15. dec 2014

@speranza1 v stredu o 12,30 😉

leontinka27
15. dec 2014

@speranza1
@crazybabenka hej hej je tam Stelcl si piseme

speranza1
15. dec 2014

@crazybabenka drzim ti prevelmi palce.. teraz to bude tutovka... 😉 🙂 😵

crazybabenka
15. dec 2014

@speranza1 jednoznačne.....nič iné nepripúšťam....dostanem najkrajší vianočný darček 😀 😀 😀

crazybabenka
15. dec 2014

baby ...teraz ma napadá....možno hlúpa otázka....ale mňa sa nikto nepýtal...že koľko chcem vkladať.....nie že mi rozmrazia oboch 😕 😕 😕

dorotka66
15. dec 2014

@crazybabenka crazy tak im rýchlo volaj 🙂

franzziska
15. dec 2014

@crazybabenka a kedy mas vklad?

bergalm
15. dec 2014

@sona_fit mne moja endokrinologicka akceptovala listok z RF od Marcelina,co bolo fajn

janedoe
15. dec 2014

Ahojte babeny.... po polrocnej prestavke sa k Vam zase pridavam. Po neuspesnych IUI a jednom prirodzenom tehu to asi ideme o mesiac skusit s IVF.

dorotka66
15. dec 2014

@gagirl no gag, tak som sa pobavila 🙂 tebe dá v 10. t a ja som šla, že hrdinsky mu ju dnes vystaví a nič z toho. Dostanem ju až v 12 t. Všetko dopadlo dobre, bábätko sa hemžilo (až som neverila, že také malé a také ohybné) asi bude po mne 😉 Vačok bolo krásne vidieť. Kontrola 29.12. a prvé odbery 12.1. kompletka. Len sa jej nepáčilo, že beriem anopyrin, ale primárka na hemato zas na ňom trvá... včul buď múdra
Inak baby mám ísť ešte 23.12. do centra, ale teraz neviem či to nie je už zbytočné? Čo vy na to?

bergalm
15. dec 2014

@crazybabenka veru tak volaj,ja som sa hned dohodla s Marcelkom na jednom,dve nam neodporucil 😒

crazybabenka
15. dec 2014

@franzziska v stredu 12,30

crazybabenka
15. dec 2014

@bergalm no veď ....ja som sa s Marcelom dohodla....že vždy budeme vkladať len po jednom.....ale pre istotu som mu napísala mail....ak do rána neodpíše....tak ráno volám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre