Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
8. apr 2015

@ingrid0105 ahojky moja a dakujem 🙂 no užívam upratujem celý barák ešte umývam okná a ani nejak nestíham tolko by som chcela ešte postíhať,ale nechám to už tak ved robota počká neujde 🙂 aj ked to bude na manželovi 😀

silvia545
8. apr 2015

@ingrid0105 zlatinko dakujem 😉 už nech mám potom 😉

mitka85
8. apr 2015

@ria191prosim ta kolko priblizne sa caka na vysledky z imunologie v Nitre? Idem tam 16.4.tak by som chcela vediet ako dlho sa asi caka.dakujem

ingrid0105
8. apr 2015

@silvia545 bude dobre 🙂

nelly3
8. apr 2015

@speranza1
cakame na foto 😉

cmudlo
8. apr 2015

@silvia545 Drzim silno palce! 😉 vsetko konecne dobre dopadne

mircalla
9. apr 2015

@silvia545 drzim palceky, daj vdiet.baby mne asi zacali tehotenske nevolnosti, je mi strasne zle a vraciam

ria191
9. apr 2015

@mitka85 šesť týždňov a viac ale ja som z imuna v Nitre už unavená stále mi niečo prekladali, menili termíny potom mi do toho prišli antibiotiká takže od júna minulého roka kedy sme boli prvý krát v Nitre ešte nemám skompletizovanú imunitu teda výsledky. Jasné ani oni za to nemôžu ale skrátka asi mám smolu ☹ ☹ ☹

ria191
9. apr 2015

@speranza1 hrošicu alebo slonicu mne je to jedno ja chcem vidieť sperušku 😀 😀 😀 . Čo sa divíš, že tu ani jedna nepáchneme miláčku veď do konca marca bol záhuľ veď to poznáš a o chvíľku ani ty 😎 😎 😎 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
9. apr 2015

@ria191 tak skusim dnes pridat fotecky...samoska, ze budu len pre priatelov😀..a inak? Ako sa mas mojko?

dalida
9. apr 2015

@mircalla 🙂 drzim palce, nech nevolnosti cim skor prejdu 🙂

dalida
9. apr 2015

@speranza1 🙂 nooooo... to som aj ja zvedava, ako si narastla 🙂

speranza1
9. apr 2015

@dalida som strasne obrovska a taka nemotorna, ja si neviem predstavit ako to vydrzim do konca...troska zavidim tym, ktore maju mini brusko a su take obratne...ja sa uz neviem postavit ani z postele...musim sa prevalit na bok a tak vstavam 😕 ...no a spanie ...to uz ani nespominam...myslim, ze ti ludia, ktori su viac pri sebe, ze maju velmi stazeny zivot...maju to naozaj tazke...ved uz len obuvat sa... 😕 ...ale musim to vydrzat este 13tt...musiiiim...ale inak ten pocit s babatkami v brusku je neopisatelne krasny...ked si kopkaju, ked sa tam prevaluju...niekedy su obidvaja na jednom boku a to vyzeram...no prinajmensom zvlastne, ked mate brusko len na jednej strane 😀

ria191
9. apr 2015

@speranza1 ale na pipinu teraz nemám čas ufff mám toho dosť ale písnem ti sľubujem 😀 😀 😀 hrošica moja krásna 😀 😀 😀

speranza1
9. apr 2015

@ria191 sa nesmej zo mna..lebo ti neukazem brusko!!! 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuuuk

bergalm
9. apr 2015

Kocky takze glukozovy drink za mnou teraz uz len cakat na vysledky brr dufam ze to bude dobreeee

majkulik
9. apr 2015

@mircalla juuj, ved si o to tolko bojovala. . . nech ti to skoro prejde a budes sa tesit uzu len z tych prijemnych momentov tehu. . .

tinka9075
9. apr 2015

@bergalm držím palce ja som ten glukozový drink nezvládla po 5 minútach som všetko vyvrátila,,,boli tam so mnou asi 3 kočky keď som videla ako si vychutnávajú tú sladkú vodu a usmievali sa a hovorili že im chutí 🙂 🙂

dorotka66
9. apr 2015

@speranza1 ahoj , pozerám, že aktivuješ tehuľky 🙂 u mňa sa konečne umúdrila reuma, prestali silné bolesti a začala parádna alergia. ale včera som bola na poradni a bábo je čulé, rastie podľa tabuľky a kŕčok je OK. Takže sme sa tešili. No a práve včera nám došiel kočiar. Mal byť (kvôli mojej reume) skladný a ľahký a došiel trošku komplikovaný kočiarik (3ka), ale možno to je preto, že s kočiarmi naozaj nemáme skúsenosti 😀 tak sme ho skladali až sme sa skoro pohádali...A u vás sa čo deje? už zariaďujete?
Inak baby, tesco má teraz výborné zľavy na pampersky a iné pomôcky pre mamičky a bábätka ...nakupovali sme 😉 a vraj aj hm už má eshop http://www2.hm.com/sk_sk/index.html (už majú aj e-shop) ja tam síce moc nenakupujem, ale možno niekoho potešia 😉

speranza1
9. apr 2015

@dorotka66 ahojky moja...ja idem na poradnu zajtra a modlim sa, nech je krcok a babatka v poriadku, lebo obcas mi tvrdne brusko a posledne citim pichanie a taku ako keby svalovicu na brusku...ale to sa mozno maternica roztahuje..aspon duuuuufam...krasny kociar ste vybrali...my sme zatial vybrali bumbleride twins...cierny....ja si ho uz ozivim, cim budem chciet...ale este sme ho neriesili, ze na 100%....je tazke vybrat kocik, tak aby mi vyhovoval vo vsetkom...to nejde...musime aj my robit kompromisy...ale ved o tom to vsetko je...ze?

haimi
9. apr 2015

@speranza1 bumbleride je dobry kocar, aj by som ho brala, ale nedali by sme ho do kufra. Mozno, keby som odcvokovavala vzdy tu sportovu cast a to ma ani nehne

speranza1
9. apr 2015

@haimi a vy ste vybrali ktory?... A ake mate auticko, ze tam nevojde???? Tak my sme stale ratali s tym, ze ho budeme musiet pri prevoze autom zlozit...a kupujes aj vanicky?? Alebo bez?...lebo niektore mamicky kupuju len tie akoze sportove casti, tu sportovu cast daju do vodorovnej polohy a daju tam v zime taky nanoznikovy fusacik a basta fidly...ja neviem, co budeme potrebovat vobec.... Vajicka viem, ze hej, tie sa daju pekne na ten bumbleride nastoknut...ale ostatnym veciam vooobec nerozumiem....a vobec.....ako sa ti dari????..... Nevies co to moze byt, ked ma boli v podbrusku jak keby som mala svalovicu ci co?

mitka85
9. apr 2015

@ria191 to ma mrzi ze tak dlho cakas :/ Drzim palce nech to uz mas konecne vsetko vyriesene a v poriadku.A dakujem za odpoved

jasmina_71
9. apr 2015

Aojte dievcata,

som tu dnes prvy krat na tomto fore. Ake prosim mate skusenosti s centrom Ferticent? Dnes sme tam boli prvy krat a p. doktor mi nedal moc dobre vyhliadky, nakolko mam po 40 tke.

Dakujem za Vas nazor 🙂

silvik1
9. apr 2015

tak Marcel ma už od utorka ignoruje 😒 stalo sa niektorej ? dneska som mu znovu preposlala mailik s termínami, tak dúfam, že sa rozhýbe.

lienka_1
9. apr 2015

@ria191 Rius, uz im tam tresni po stole, ze aj ty chces byt konecne tehula 😀 😀 😀 nech si svihnu. Ved pozri ako krasne vyzera nasa Speri. A mohla bybsi so sebou zobrat aj Tinku a Nely, nechnto mate na kompletku 😉

dafy
9. apr 2015

Ahojte korčulky moje☺onedlho sa k vám pridám😉ešte najprv musim zistit ako Marcelko bude mat dovolenky 😀 kedze iba jeho chcem 😂😂😂pridsvam nase zlaticko o par dni mame uz rok💖💖💖

lienka_1
9. apr 2015

@dafy Idete pre surodenca? Trimem palce! 😀 😀 A maly je bozsky!

angel74
9. apr 2015

@jasmina_71 tak ja tiež nemám dobre vyhliadky nakoľko dom po 40 -tke a to chodim do reprofitu ☹

ivetahe
9. apr 2015

@angel74 ja tiez ,budem mat 40 a nemam dobre vyhliadky,som z toho velmi smutna,teraz mi stopli stimulku,bol blby nalez.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre