Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
11. nov 2013

@miscok určite si dám pauzu a pôjdem až po novom roku. Nechcem to nejako siliť... Ešte pôjdem ku gynekológovi, či nemám nejaký zápal a nech mi porobí ešte nejaké vyšetrenia. 😉

jessie222
11. nov 2013

ahojte baby, chcela by som sa opýtať, či viete poradiť, ako je to s preplácaním umelého oplodnenia pre Slovenky v Čechách. Bolo by to naše prvé kolo, a chceme ísť pravdepodobne rovno do Čiech kvôli PIGD, musíme si to sami platiť, resp niečo prepláca aj SR poisťovňa? Ďakujem vopred

argenti
11. nov 2013

@speranza1 Moja aj ja na Teba myslím a na zajtra držím palce.

nelly3
11. nov 2013

@tlucka
moja nabuduce to urcite das uvidis, hovorim, opakujem sa KET maju vysoku uspesnost v RF 😉
ja som si tak v maji povedala, ked som mala biochemicke tehu, ze aspon som prvy krat v zivote videla dve ciarky, aj hcg som mala dost vysoke okolo 600 a vidis, zle to skoncilo.

nelly3
11. nov 2013

@argenti
ja som toto iste mala teraz v septembri, jeden oocyt, sice zrely, ale sa neoplodnil, takze ak si brala od RF injekcie tak platis + soft stimulka bez ET je 3000czk. takze tak. ja som teraz druhy krat nemala ziadny oocyt, pritom na utz co som bola 2x bolo vsetko oki, neviem kde nastala chyba 😕 a to som nic neplatila, jedine ak by som brala injekcie, ale tie som od nich nemala.

nelly3
11. nov 2013

@gerdusha
ja som v dovere a mne minuly rok prislo preplatenie za 3 mesciace, takze uz ti to pride 😉

nelly3
11. nov 2013

@ria191 pocuj ty uz testni moja, len aby si nebola milo prekvapena z dvoch ciarok zajtra 😉

tlucka
11. nov 2013

@nelly3 no verím, že nabudúce snehuliaci zabojujú 😉
A ty teraz čo plánuješ? Už si bola na konzultácii ohľadom ďalšieho postupu?

nelly3
11. nov 2013

@tlucka
prave som pisala fesimu, ze pridem v pondelok 😉

speranza1
11. nov 2013

@argenti dakujem..aj ja na teba...paa
@tlucka nie, to ti nikto nepovie...tak ako mne nikto nic nepovedal..jednoducho sa to stalo☹

speranza1
11. nov 2013

tak ja idem dievcata..zajtra tu nebudem idem na ET... dufam, ze bude vsetko OK..
Ok by som sa dlhsie neozyvala, tak nie som na nete.... ale ja sa vraaatim vratim 😉 🙂 😀 😵

ria191
11. nov 2013

@speranza1 veľa šťastia na zajtra škoda, že nemôžem poslať tehu grcku, ale hádam ty to všetko zachrániš myslím reputáciu korčúl 😀 😀 😀. Takže ťa aspoň opľujem tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@nelly3 jéééééééj aj ja ho chcééééém vidieť nepotrebuješ odvoz??? Jafné testnem zajtra 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😔 😔 😔

argenti
11. nov 2013

@nelly3 To mi je luto, viem ako to bolí. Naše embrijko sa oplodnilo, chvilku sa s rastom pozastavilo a potom znovu začalo rast. Tak uvidim co mi zajtra povie lékař, lebo bude 5 den od OPU. Ak by nedošlo k ET, musím na ďalšie IVF čakať 3 mesiace?

tlucka
11. nov 2013

@speranza1 Držím ti veľmi palčeky na zajtra 😉

lusipe
11. nov 2013

@speranza1 moooc budem drzat palce, aby sa pekne zahniezdilo 😉 tfuj tfuj pre stastie 😉

lusipe
11. nov 2013

@tlucka jaj moja, velmi ma to mrzi...ale ty si silna zienka, urcite to KET dobre dopadne...ved aj ja idem do dalsieho boja...tak to dame na druhykrat 😉

lusipe
11. nov 2013

@monikak1 jajda, to myslis vazne? je mi to luto moja, ale ty myslis pozitivne a to je zakladom dalsieho uspechu...a idete hned na KET?

monikak1
11. nov 2013

@lusipe ahoj, ďakujem moja, rada by som išla hneď na KET. Počkám na mrchu a napíšem do RF. Ty ideš 19 na sono ak si dobre pamätám však?

gerdusha
11. nov 2013

@nelly3 mne to minuly rok prislo vzdy do mesiaca...tak neviem...preto ma zaijimalo ako to je v tychto dnoch

lusipe
11. nov 2013

@monikak1 hej moja, ideme snad hned tento mesiac 🙂....ty mas aku dobru pamat 🙂...snad bude vsetko ok 😉 a tebe to tiez vyjde do konca roka 😉

zabka1124
11. nov 2013

Ahojteeee bojovniicky🙂🙂🙂
V prvom rade BLAHOZELAM tehulkam(@sarasota a dalsie..), drzkajte saaa, nech to dotiahnete do uspesneho 40tt🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!
Och ako pozeram ,tak vidim niektore este moje spolubojovnicky su bojovnicky:(, ale verim ze do januara 2014 to dajuuu🙂🙂🙂🙂🙂🙂, sak to by uz ani pravda nemohla byt, takze tfuuj nech vam to babenky vyjde a dotiahnete oplodnenie a tehu do konca🙂.
A ako pozeram, taaak kopu novych bojovniciek je tu, tak nech ste co najskor mamicky cakatelky🙂
Babenky moje, musim sa vam priznat, tak by som chcela mat znovu brusko a citit pohyby v brusku🙂, takze to vyzera, ze ak tak do marca neotehotniem prirodzene, tak Marcelko nech sa na mna tesii, ze zas dokvitnem🙂🙂🙂

A este som chcelaaa, ak by sa dala tabulecka🙂

miscok
11. nov 2013

@speranza1 Kedze ria191 nemoze (ale iba zatial, lebo zajtra uz budu iste aj u nej //) posielam dvojnasobne ja 😉

nelly3
11. nov 2013

@argenti
nie ja som pockala mesiac potom som isla opat do toho.

sarasota
11. nov 2013

@speranza1 drzime palceky na zajtra a tekvicka posiela pusinku 🙂

sarasota
11. nov 2013

@ria191 zajtra rano chcem vidiet krasne kolajnicky 🙂

sarasota
11. nov 2013

@bergalm som rada ze drobcek je v poriadku nozky hore a hematom sa vstrebe 😉

sarasota
11. nov 2013

@tlucka mrzi ma ze to takto dopadlo mrazacikovia budu bojovnici a ty sa ubytuju na 9 mesiacikov 🙂

vlasatica
11. nov 2013

@tlucka ahoj takze mas este nejaku sancu ze nieco sa tam deje.kedy ides na dalsiu krv?

sarasota
11. nov 2013

babulky boli ste vsetky na merani NT a brali vam krv na prvotrimestrovy screening.Lebo moja gynda.to nerobi a teraz neviem co mam robit?Podla poslednej m.s. som dnes 11tt+4 a podla merania12tt+4.Do kedy sa to da este spravit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre