Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
12. sep 2013

@dafy dobre vediet ze sa da mozno aj takto ... si sikovnica : )

mimika1973
12. sep 2013

@zibi ahoj zibi, a teraz si pichas ten heparin uz?
No vyzera to nadejne, drzim palec na zajtra na krvicku! 🙂

mimika1973
12. sep 2013

@lienka_1 ahojky, ty si poistena na Sk aj v UK zaroven?

jjajka
12. sep 2013

@lienka_1 dakujem pekne

A niekto iný teda neviete?

zibi
12. sep 2013

baby tak toto je zabudnuty test z 11 alebo 12 dna po ET ..kukla som na policku ze idem vyhodit stare testy a kuknite co som nasla ? 🙂 ani neviem kedy som si ho presne robila a neviem kedy tam ani tu ciarku ukazalo 😕 😅

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 ja som mala stale doteraz vysledky z HCG urobene do dvoch hodin... to si ma poriadne sokla ze 5 dni... neexistuje... to by som si isla niekde zaplatit testy aby som nemusela cakat...

zibi
12. sep 2013

@mimika1973 no heparin si picham od 8 dna cyklu 🙂

speranza1
12. sep 2013

@zibi pekne len tak dalej 😉

speranza1
12. sep 2013

@jjajka myslim, ze ked ide o refundaciu nakladov z EU...tak cela vyfakturovana suma by mala byt v CR.. aspon si to tak vysvetlujem ja 😉

yanka1
12. sep 2013

@falin @jjajka ja som to presne tak urobila - merional+clostil som brala z lekarne na sk, platila som plnu sumu + nejake dalsie lieky -utrogestan,estrimax,dostinex som kupovala v lekarni v RF ... takze planujem dat dokopy fakturu za vykony z RF + oba blocky ... u mna je to tiez tenkrat poprve, tak som sama zvedava, ci a co vobec mi to preplatia ...
myslite ze vyska prispevku je na individualnom posudeni, alebo maju na to nejake tabulky a malo by to byt vzdy rovnako, resp. nejake % ?

yanka1
12. sep 2013

@speranza1 no do ici - ja mam kombinaciu blokov czk + eur 😒

speranza1
12. sep 2013

@yanka1 ale to ja neviem s istotou... to si len ja takto vysvetlujem... ved pozri..posles to a basta..preplatia OK nepreplatia... co uz..aj tak ti to uz tu nikdy nikto nepreplati... za vyskusanie nic nedas a hotovo... 😉

speranza1
12. sep 2013

@yanka1 a myslim ze to maju tak volajako rozdelene percentualne...no a ..... vseobecna preplaca velmi rychlo 1-2 tyzdne a cca do 1000€ a dovera cca do 950 € a cca do 4 mesiacov..no a union ...nist

lienka_1
12. sep 2013

@mimika1973 Som poistena iba v UK. Ak je clovek poisteny v dvoch statoch EU, tak je to nelegalne. My iba mame s muzom zvlastnu uchylku, vyzistit si, kde mozeme na liekoch usetrit 😀 😀 😀 😀

yanka1
12. sep 2013

@speranza1 mas pravdu, vypisem, zabalim a uvidim ... nabuduce uz budem lepsie vediet co a ako ... dik za info : )

mimika1973
12. sep 2013

@lienka_1 no vsak ja takisto, takze ta refundacia asi nebude fungovat u nas! 😖
Hoci nieco by sa mohlo dat preplatit, ale aj tak som si tu uz vycerpala moju kvotu ivf, co uz...A som individualne teraz v brne, bez ziadneho odporucenia tunajsieho gyndaka, co by mohol napisat nejake papiere pre poistovnu...takze tak asi...

mimika1973
12. sep 2013

Neviete niekto, kto je Stelclova koordinatorka nahodou?
diky

speranza1
12. sep 2013

@mimika1973 a on ma koordinatorku??

speranza1
12. sep 2013

@mimika1973 mne moj lekar gyndos nikdy ziadne papiere pre poistovnu nevypisoval... 😉 🙂

manita
12. sep 2013

@mimika1973 Štelclova koordinátorka:
--------------------------------------------------------------------------------
Světlana Mejtilová
IVF Koordinátor
e-mail: Svetlana.Mejtilova@reprofit.cz

Reprofit International s.r.o.
adresa: Hlinky 122/48 | 603 00 Brno | Česká republika
www: www.reprofit.cz
telefon: +420 543 516 001

miscok
12. sep 2013

Baby, tak ja neviem 😒 Volala som do RF, dnes je to 3. den a mame nasledovne bublinky:
1x 8buniek, 3x 7buniek, 1x 4bunky a 1x 3 bunky. Som verila, ze im to pojde lepsie v tom raste ☹

lienka_1
12. sep 2013

@mimika1973 Nam schvalili iba jeden hradeny pokus, zvysok si hradime sami. Pomalicky ukrajujeme z toho, co bolo odlozene na domcek. Ale naco nam je prazdny dom. Ved este zarobime 😉

nelly3
12. sep 2013

@mimika1973
ja som prikladala k refundacii papier od gyn. v RF co mi pisal na prvej konzultacii.

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 ano ten papier som davala aj ja..ale vsetko len z RF..nic zo SK

yanka1
12. sep 2013

@miscok neboj, to je dobre ... ja som mala na 3. den najlepsie 6 bunkove a potom tiez 4bunkove...
urcite bude co vkladat...co sa tyka mrazenia, to este uvidis ... ale to je celkom taka loteria...
kedy mas vklad, v nedelu ?

yanka1
12. sep 2013

@speranza1 @nelly davali ste spravu z prvej konzultacie + spravu o liecbe IVF ?
nie je problem, ze na fakture je uvedene, ze ide o minimalnu/nativnu stimulaciu ? tiez ste to tak mali ?

speranza1
12. sep 2013

@yanka1 nie nemal by to byt ziaden problem.... ano davala som tie spravy, co spominas...

mimika1973
12. sep 2013

@yanka1 yanka, a tebe aj zamrazili nieco? ako dopadli tie ostatne moulky teda? napisali ti o tom?

mimika1973
12. sep 2013

@miscok neboj nic, to je na dobrej ceste! ;)
davate PK tiez? urcite budu krasne blastiky!!! 🙂

miscok
12. sep 2013

@yanka1 Vklad mam v sobotu 😒 Tak snad to dobojuju este a dufam, ze aj na mrazenie bude. Smutno mi ostalo z toho ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre