Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

schatje6
12. dec 2013

@melisska Ahojki a vy sa ako mate? Rastie Janicko do krasy? 🙂 Ja tu prave stresujem, ze som rano vykukala ducha na teste a teraz som zacala spinit 😢

jjajka
12. dec 2013

@schatje6 vsade sa pise, ze v case ocakavanej ms moze byt slabe spinenie, takze este to nieje stratene. Budes musiet vydrzat par dni a uvidis. Zial nevieme co bude, musíme len vydrzat.

schatje6
12. dec 2013

@jjajka no ved to, sme ochotne vydrzat cokolvek a kolkokolvek, akurat vysledok nie je zaruceny. co uz. dakujem za podporu 😵

miscok
12. dec 2013

ababy,ktory z doktorov ordinuje v pondelok?Moja dr.bola Pospisilova a ta robi utorky a stvrtky.Potrebujem ale vediet pondelok.Dakujem.

miskanr1
12. dec 2013

@schatje6 budeš testovat aj zajtra?

melisska
13. dec 2013

@schatje6 to spinenie nevadi, ja som mala v 5 tt a Janík teraz Spinka v postielke🙂 Mame sa výborne , niejako už je to ok 🙂 s drobcekom sme na jednej vlne 🙂 silne držím palceky 🙂
Takze spinenie ok 🙂 ved sa predsa niečo deje v maternici 🙂

lusipe
13. dec 2013

@mimika1973 mimuska moooc dakujem.som po vianocnom vecierku.inu zur.teda ja som nepila a tancovat som nechcela ale to uz som bola strasne napadna tak som sa knisala z nozky na nozku 😉 lebo uz im to bolo dost u mna nezvycajne.tak snad krasne babusko vydrzi.dakujem velmi za podporu moja 😉

lusipe
13. dec 2013

@schatje6 ale ved spinenie som mala aj ja a bolesti ako na menzes...tak to len je znak ze sa nieco deje 😉 drzkam palceky

tinkatinulka
13. dec 2013

@miscok machac robi pondelok/Stvrtok

miscok
13. dec 2013

@tinkatinulka Dakujem 🙂 Cize mail ma stepan.machac@reprofit.cz ?

miskanr1
13. dec 2013

Ahojte baby. je možné aby som mala včera 10tkovi test biely a dnes tento 25 tkovi takýto? 🙂

schatje6
13. dec 2013

@miskanr1 super, super, tesim sa s tebou, mozne je vsetko 🙂 😵

miskanr1
13. dec 2013

@schatje6 No idem ešte asi vyskúšať zasa ten 10tkovi. A ty ako? Testovala si dnes?

schatje6
13. dec 2013

@miskanr1 a inak, aka znacka to je? ja som dnes rano testovala, s velkou snahou tam vykukam ducha, ale skor asi ani nie 😖 , spinenie zatial nesilnie...

miskanr1
13. dec 2013

@schatje6 Mám to od kamošky. Je to nejaká značka Axiom set. Sú tam dva ks. Nosí jej to jej známa za drobné 🙂 Tak reku dnes vyskúšam. Robila som si ho v noci o 2,43 lebo už by som sa asi do rána pocikala. Najskôr som ho ani neskúmala, vložila som ho do obalu a išla si lahnúť. A nad ránom sa mi snívalo, že mám na teste dve čiarky. Tak reku musím kuknúť a veru tá druhá sa tam slabo črtala 🙂 Nebol snehobiely.

jalaura
13. dec 2013

@miskanr1 no tak sa to crta...to je krasne...len tak dalej.🙂
urcite to bude pozitivne

@schatje6 nestresuj - vraj je to normalne...uhniezdenie🙂...aj si testovala?

schatje6
13. dec 2013

@miskanr1 no parada, tak daj vediet ako ten dalsi

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 jej, tak sa crta ciarocka...super...moooc sa tesim...a drzkam palceky...tfuj tfuj, nech len pekne tmavne 😉

bimba8
13. dec 2013

@miskanr1 supeer sme zvedavé na 10 tkovy 😵

lusipe
13. dec 2013

@schatje6 no vidis, to je dobre ze prestalo spinenie... 🙂... ved takto som mala uhniezdenie aj ja 😉 tfuj pre stasticko...a posielam tehu virusiky... 😉

bimba8
13. dec 2013

@schatje6 uz budem asi 5 ta co ta otravuje ci si testikovala 😀 moc drzim palce

lusipe
13. dec 2013

dievcata, volala som dnes do Brna, ze ake mam po novom na 14 den HCG, ze je uzasne vysoke...a ze my robil lekar sono na 14 den od vkladu...a ze nic nevidel...a ona ma uplne ukludnila, ze je to velmi skoro, ze to by nikto nevidel, ze to treba este aspon dalsich 10 aby bol vidiet aspon len gastacny vak. ze mam byt v klude.....a posunuli mi sono radsej az na piatok 20.12. z utorka, ze aby som nebola v strese, ked tam este nic nebude vidiet...tak si idem uzivat zaciatok tehotenstva...ved stat sa moze kedykolvek nieco, to by som musela byt na nervy celych 9 mesiacov...a ja nechcem 🙂...posielam vam vsetky babulky virusiky 😉 a dakujem za podporu.

tinkatinulka
13. dec 2013

@miscok ano ten 🙂

bibi24
13. dec 2013

@lusipe a kolko si mala hcg ak sa smiem opytat? Mne na 15. den bolo vidiet dve 5 mm dutinky, ale zalezi od vysky hcg. A samozrejme, vsetko je velmi individualne 😉 ver lekarom v brne, oni vedia co hovoria 😉

lusipe
13. dec 2013

@bibi24 na 9 den 337 a na 14 den 3288...ale vkladali sme len jedno....

miskanr1
13. dec 2013

@lusipe Ale môžu byť jednovaječné dvojičky 🙂

gaga83
13. dec 2013

@schatje6 moja to je normalne ja som spinila do minuleho tyzdna 7tt a brucho ma bolelo ako na ms. Doky mi povedal ze pri uhniezdnovani mi musela pradknut cievka a postupne sa to vylucuje. Tak bud v klude pokym to je tmavohnede.Drzim palceky

bibi24
13. dec 2013

@lusipe vsak to je paradne cislo, to urcite bude coskoro vidiet 😉 A vies, vela zalezi od toho aky mal ten dr ultrazvuk a aj od toho, aky to doktor je 😉 Ja som mala na 15. den vyse 6000, ale mam dvojicky.

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 ale podla mna nie je take vysoke na dvojicky, podla mna je len jedno 😉 teda neviem ake mala @bibi24 HCG, ale asi omnoho vyssie...len nech sa prcek ukaze coskoro.. 😉

lusipe
13. dec 2013

@bibi24 no presne..on mi aj povedal, ze ten ultrazvuk nie je uplne super...a tiez som mala pocit, ze tam beha ako stetkou ked malujes zabradlie, nie ako nieco, ze chcem sa sustredit... 😉 ake nechcem mu krivdit...mozno je len velmi skoro a je to obycajny lekar, ktory neriesi take skore tehotenstva a ultrazvuky ale vzdy tam pridu zeny neskor...tak musime pockat, nic ine nezostava...dolezite aby som nespinila a nekrvacala...a aby rastlo HCG...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre