Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
17. jan 2014

@ria191 Presne! Len pan umelec zabudol domalovat tu najpodstatnejsiu cast....certovske rozky 😀 😀 😀 😀

jjajka
17. jan 2014

@jalaura
Ahojte dievcata. Dlho som nebola. Dufam, ze ste vsetky spravne naladene a januar bude uspesny mesiac 😉
Prosim Vas, nutne by som sa potrebovala spojit s jalaurou, nemate niekto na nu kontakt??? Ak ano prosim poslite ju nech si precita sukromnu spravu. Hrozne to suri. Dakujem Vam a prajem rychle pozitivne vysledky.

lienka_1
17. jan 2014

@ria191 Segrina mala ma "neglize" obdobie uz za sebou 😀 😀 😀 Teraz je taka podarena, lebo straaasne tuzi po monster babike a segra, kedze nevie odolat jej smutnym ociam, tak by jej ju aj kupila. No po porade s mudrejsimi(citaj so mnou) to zavrhla. Tak si mala vystrihla monsterku z papiera a vyfarbila si ju, pripina jej sponky, koralky a dokaze sa s nou vyhrat dost dlho. Nezabuda medzitym, herecka jedna mala, vrhat smutne a tuzobne pohlady na segru 😀 😀 😀 😀 A segra mega vycitky svedomia pritom ma 😀 😀 No ale kolko rozumu a kreativity musela neterka vynalozit, kym si taku paperovu napodobeninu sama zhotovila. Tak mi je smiesno z tej hry kto kolko vydrzi 😀 😀 😀

falin
17. jan 2014

@miskanr1 - a ako sa citis? skusala si dnes testik alebo si to odlozila na vikend? Drzim palceky abu boli kolajnicky 😉

@speranza1 - aj tebe dobre ranko a pekny dnik 😉

miskanr1
17. jan 2014

@falin ahoj no veru som skúšala, ale bol biely. Bez ducha. No asi je to skoro. skúsim daľší v nedeľu a v utorok mám krv.

falin
17. jan 2014

@ria191 😀 😀 😀 jasnacka, ale auto to istí 😀 😀 😀 . Si to na silvestra prehnala ? 😔

@lienka_1 - ne verim ze ten kolotoc uz skonci a tento pokus bude vsetko perfektne, ziadne nechcene prekvapka a bublinka v brusku na 9 m 😉

miskanr1
17. jan 2014

@ludinka Hej moja testla, ale zatiaľ nič. 😖

falin
17. jan 2014

@miskanr1 - prajem ti aby v nedelu bol vysledok veselsi. Drzim palceky

falin
17. jan 2014

pa-pa dievcence, idem makat 😀

lienka_1
17. jan 2014

@falin Tak praci cest a robote pokoj! 😀

ludinka
17. jan 2014

@miskanr1 neboj nic este je skoro 😉
a minule si mala tu ciarocku ktory den cyklu?
inak ked sa nad tym clovek zamysli tak aj tak je istota az pri tej krvy...

miskanr1
17. jan 2014

@ludinka minule už bola 8 deň, čo je vlastne dnes 🙂

ludinka
17. jan 2014

@miskanr1 aha, no vidis ale bol to zbytocny poplach

bergalm
17. jan 2014

taak dakujem Vam vsetkym dievcata za podporu verim ,ze to bude dobre 🙂 vcera som si pre istotu spravila tiramisu na nervy alebo na oslavu 😀 😀 😀 tak dufam ,ze to bude na oslavu

ria191
17. jan 2014

@lienka_1 to hovorí tá pravá vydržiavaná mm 😀 😀 😀 . A inak k tým monsterkám aj u nás to bolo na veľkú debatu ale jedna ségra ju kúpila malej tak musela aj druhá to je jasné. To jej ju nechcete kúpiť kvôli tým strašidelným veciam čo sa o nej hovorí alebo kvôli tomu, že je to upírka?

ria191
17. jan 2014

@falin jafné niekto topí starý rok v slzách a ja vo vínku 😀 😀 😀

lubanka
17. jan 2014

@miskanr1 😀 to ti verím, aj mňa zvykne trhať, aby som testovala a to sa zakaždým pomaly zaprisahávam, že tento raz nebudem 😀 držím palce nech sú tam až také //, že budeš musieť slnečné okuliare nasadzovať 😀 😀 tak budú žiariť 😀 😉

miskanr1
17. jan 2014

@lubanka dakujem pekne🙂

tinkatinulka
17. jan 2014

bre ranko kočky..ja som dnes ako kojenec, 🙂

lienka_1
17. jan 2014

@ria191 Ja som uz dlho takto svihnuta! 😀 😀 Zastavam nazor, ze hracka ma mat myslienku a zmysel. A uz vela-krat sa stalo, ze jej kupili nieco po com straaaasne tuzila, lebo to maju kamosky a hrala sa s tym prvu polhodinu a potom to lezalo niekde hlboko v kute. Mne tie monsterky pripadaju take prvoplanove. Ako neterku poznam, bude si stavat svoje domceky zo vsetkeho mozneho a aj tak vzdy vytiahne svoje stare invalidne babiky 😀 Tak som sestre poradila, nech si za tie prachy kupi nieco na seba....alebo kooopec cokolady 😀

ludinka
17. jan 2014

@miskanr1 a ako sa citis?
drzim ti palce aby to vyslo

ria191
17. jan 2014

@tinkatinulka čo máš plienku??? 😀 😀 😀

tinkatinulka
17. jan 2014

@ria191 nie to zatim nie..iba spim 12 hodin 🙂

lienka_1
17. jan 2014

@tinkatinulka Od rana cucas? 😀

ria191
17. jan 2014

@lienka_1 nooo nechcem vedieť čo budete kupovať malému alebo malej keď sa narodí 😕 😕 😕 šudáto. Ako dobrá tetička by si jej ju mala kúpiť 😀 😀 😀 za tú päťminútovú radosť v jej očiach to bude určo stáť za to 😀 😀 😀 aj keď nemá nejakú hlbokú myšlienku a takmer žiaden zmysel 😝 😝 😝 😕 😕 😕

miskanr1
17. jan 2014

@ludinka cítim sa dobre. Včera a predvčerom ma pobolievalo podbruško. Aj prsia mám trocha navreté. Tak uvidíme. Tá krv bude naj istejšia. 🙂

ria191
17. jan 2014

@tinkatinulka uuff odľahlo mi, ale chcem vidieť to zázračné batoľa čo spí 12 hodín 😀 😀 😀

lienka_1
17. jan 2014

@ria191 Ked to bude po muzovi, tak budu stacit kabliky a 220 voltov 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
17. jan 2014

@ria191 nooo a to tak baboi nespi? tak to už potom nechcem 😀

tinkatinulka
17. jan 2014

inak vy dve na com ficite? 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre