Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
16. mar 2013

Kocky, desne ma bolia krize na lavej strane na urovni vajecniku. Mohla sa mi spravit cysta po odbere? Mate s tym niektora skusenost? Alebo ze by tam este nejake to vajko narastlo? 😖 ...este ma napadol zapal vajcovodu. 😒

amali
16. mar 2013

ahoj, mám si ráno dať utrogestan pred vkladom?

amali
16. mar 2013

už som tu a zajtra budu v brušku...... 😉

lysa31
16. mar 2013

@ amali - ja som ho pred vkladom zjedla🙂

kukulik30
16. mar 2013

@amali ja vzdy davam, oni si ta umyju pred tym, je to ok...aj dr vravia, ze ano , treba dat 😉

lubica1979
16. mar 2013

@cookienka ahoj, hej boli sme tam prví krát, našli sme do v pohode, boli sme autom. Na spermiogram som manžela objednala, keď som nás objednávala aj na konzultácii. A vy kedy idete? Je to Tvoje 1 IVF? Ja idem na 2 IVF ale prvé v Brno. Možno zažneme naraz stimulku.

lubica1979
16. mar 2013

@amali držím palce, nech o zajtra dobre dopadne

sally2401
16. mar 2013

Čaute, prosím prosím poradiť čo mám robiť, už 3 mesiac chodím na sono na meranie sliznice, beriem extrimax 1-1-2 ako mi nakázal dr. macháč, pijem alchemilkový čaj, červené víno, a sliznica nie a nie narásť. na 11 deň cyklu bola 6,8 tak som sa potešila a na 15 deň ke´d som bola na sone tak sa za 5 dní ani nepohla, takto sa už trápim a už neviem ako ju zvýšiť. Poradťe......

radina
16. mar 2013

@sally2401 Ahoj, to vobec netusim, alchemilka sa ma pit vzdy len do ovulky. Ale asi treba vychadzat z pricin, resp. popatrat, preco nerastie. Koprovnik stetinolisty tonizuje a posilnuje maternicu.

jomini
16. mar 2013

@sally2401 ja mam ten isty problem, neviem co to sposobuje a nic nepomaha, dokonca som mala uz aj konske davky estrofenu 4-4-4.

cookienka
17. mar 2013

@lubica1979 Ahoj Lubi, no my sme už po 2 IVFkách v Iscare. Ten drzhý neuspech bol teraz vo februári, a dosť ma to vzalo, lebo sme mali 7 vajíčok a oplodnili sa 4, ale po predlženej kultivácii ani jedno neprežilo... 😖 tak sme sa dohodli že skusime brno, lebo viacej báb poznam z okolia, ktoré tam boli. ideme na konzultáciu zajtra, a kedže manžel má všetko ok tak si myslim že ani netreba spermiogram. Problem je že mam nizku ovarialnu rezervu, takže verim na zazrak , že to výjde konečne, len som trochu nervozna, co nam zajtra povedia. inak ideme k Dr. Kurecovej ...A vam už aj hned niečo naplanovali pri tej prvej konzultácii?

lubica1979
17. mar 2013

@cookienka Ahoj, tak so mi je ľúto ako ste dopadli. My sme boli na 1 IVF v Heliose a mali sme 3 vajíčka a len jedno a oplodnilo ale to sa prestalo vyvíjať. Tak sme sa na ďalšie IVF rozhodli pre Brno. Sú tam super ľudia, ja som bola veľmi milo prekvapená. Hneď na prvej konzultácii nám doktor navrhol čo ďalej. Muž bol aj na spermiograme, lebo my sme mali výsledky z roku 2010. Držím Vám palce, určite budete spokojní. 😉

cookienka
17. mar 2013

@lubica1979 dakujem, no ved zajtra dam vedet že ako bolo...

marverka
17. mar 2013

@jomini mne uplne vysadili estrimax/s nim som mala max.6/ a predstavte si ze podrastla na 8

radina
18. mar 2013

Kocky, dnes idem na vklad. Ale co ak embryjka nevydrzali? myslite , ze by mi zavolali ci uz ich vobec nekontroluju na den vkladu? 😖

speranza1
18. mar 2013

@radina ahoj moja.. pokojne zavolaj do centra a opytaj sa ako sa maju bombulky...ale ja pevne verííííííííím, ze na vas cakaju krasne zdrave embryjka..prajem vela staticka a pohody 🙂 😵

mimickapn
18. mar 2013

No krvicka na HCG zobrata a teraz len cakat do 10tej som nervozna aj ked som mala na testikoch 2 ciarky a ta druha bola slabsia,bojim bojim 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@radina Ahoj moja tak ja uz som doma s krvy a cakam ,tvoje embrijka su urcite v poriadku neboj a prajem ti prijemnu cestu do Brna a spet este krajsiu 🙂

radina
18. mar 2013

@mimickapn Dakujem, tak 10 h je tu coskoro , tak potom hned piiiis ! 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@radina budem budem dufam ze dobru spravicku 🙂 myslim si ze mi budu asi aj neskor volat ako o 10 snad to vydrzim 🙂

speranza1
18. mar 2013

@mimickapn ahojcek... ja som pevne presvedcena, ze si tehulka, takze uz si len pockame na hodnotu HCG.. ... 😵 😉 🙂 ...prajem zo srdiecka vela stasticka 😵

radina
18. mar 2013

@mimickapn tak im cinkni ty 🙂

mimickapn
18. mar 2013

dakujem kocky este chvilku vydrzim a potom crnknem 🙂

nelly3
18. mar 2013

@radina
ahoj, tak ako volala si? rozmrazili sa?

radina
18. mar 2013

@nelly3 Ja nejdem na ketko 🙂 nase su fresh 🙂

speranza1
18. mar 2013

@mimickapn cakaaam... netrpelivo cakam na odpoveeed 😉

radina
18. mar 2013

ja tieez, trpnem tu za pc 🙂

speranza1
18. mar 2013

@radina 😀 😀 to aj ja 😀

mimickapn
18. mar 2013

som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D HCG krasne 854 :D posielam tehu virusiky 🙂

speranza1
18. mar 2013

@mimickapn vedela som tooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 nadhera ....gratulujem a opatrujte sa... 😵 😵 😵 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre