Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
30. dec 2013

@nelly3 noooo patrilo by sa veru, uz by sme sa mohli aj dockat po tolkych rokoch..... ci? 😀
sak hadam uz len ja, ty, speranza a kukulik sme co nam to nevyslo. tak snad sa aj nam uz postastiiiiiiii 😉

nelly3
30. dec 2013

@hencidlo
no este je nas tu trosku viacej, ale musi sa uz podarit, ved uz sme si dost pockali, uz pride rad aj na nas uvidis 😉

hencidlo
30. dec 2013

@nelly3 sak to ano, ale myslela som nas starsie :o)

miscok
30. dec 2013

@schatje6 Aky zazrak 🙂 Drzim silno palce,aby bolo vsetko v poriadku na 9 mesiacov 🙂
@yanka1 @nomxxx Dievcata,krasne spravy,tesim sa s vami 🙂
@lusipe Nech sa drobcek i nadalej pekne vyvija a robi ti uz v brusku radost 😉

slniecko34
30. dec 2013

@tinkatinulka
@jalaura
@nelly3
@schatje6
@lienka_1
@sarasota
@lusipe a ostatne dievčata 🙂 Prosím vas tie, ktore ste otehu v rf, prosím Vas ako to prebieha po otehu? Ako ste sa dozvedeli, že ste tehotne, tak ste ešte chodili do Brna na sona a tak? Či už len k svojmu dokimu? A užívali ste niečo? Mne dal doktor len utros a užívam ho stale, neviete, či sa užíva cele tehu? Ďakujem 🙂

miscok
30. dec 2013

@slniecko34 Ahoj,ja som to mala troska komplikovanejsie kvoli OHSS a na to,ze som tehu sa prislo pri vysetreni v nemocnici (test som mala ale pozitivny na 8 den). Na sona som ale chodila uz iba k svojmu doktrorovi a do RF som to oznamila pisomne.Niektore dievcata ale chodia na sono priamo tam.Je to na tebe.Ja som ale nazoru,ze ak mas dobreho lekara,nie je dovod cestovat vyslovene do RF 🙂

schatje6
30. dec 2013

@sarasota dakujem za srdiecko 😵

izzie27
30. dec 2013

@yanka1 @nomxxx gratulujem dievcata 🙂 🙂 🙂

jomini
30. dec 2013

@yanka1 blahozelam 🙂 boli ste predtym v inom centre. Nas caka prvy soft v rf

slniecko34
30. dec 2013

@miscok Ďakujem 😉

yanka1
30. dec 2013

@jomini dakujem🙂 my sme isli rovno do RF, prve a druhe IVf neuspesne, z druheho sme mali aj mrazacikov, ktorych sme teraz vlozili a dufam, ze tento KET bude skutocne uspesny 🙂

ludinka
30. dec 2013

@nomxxx gratulujem 😵

ludinka
30. dec 2013

@schatje6 vidis ja som ti to hovorila 😀 krasa gratulujem aj tebe 😵

sarasota
30. dec 2013

@slniecko34 ahoj na 10 den od ET som si spravila test a boli tam // tak som na 12 den isla na krv ci je HCG zvysene a potom som sla este na kontrolnu krvicku po par dnoch ci stupa tak ako ma a dala som vediet do Brna ze sme tehotny.Utrogestan sa vysadzuje po ukoncenom 12 tt ak je vsetko v poriadku. Na sono chodim k svojej doktorke. 😉

lusipe
30. dec 2013

@miscok
@bradik
Dievcata mooc dakujem 😉 uzivame si to uz 😉
Som aj zmenila,dala som tam datum porodu ale nic mi neukazalo 😉 urobila som nieco zle?

lusipe
30. dec 2013

A uz sa to zjavilo 😉

ria191
30. dec 2013

@lienka_1 tak už sa nečudujem, prečo je z teba "vlastne z nej" taký hotovson 😀 😀 😀 . "Odvčulku" aj ja chodím iba s okuškami na pipuške 😀 😀 😀 veľmo dobrý nápad 😀 😀 😀

ria191
30. dec 2013

@yanka1 veľká gratulka 😀 😀 😀

ria191
30. dec 2013

@schatje6 ty si iný "prírodný úkaz" bodaj by to dobre dopadlo 😀 😀 😀

ria191
30. dec 2013

@sarasota ahoj sarasotka princeznička poslúcha ??? Dúfam, že sa máte dobre a vôbec nepochybujem, že si to spolu nádherne užívate 😀 😀 😀

22ivanka22
30. dec 2013

Ahojte dievčatá. Prosím Vás, prečítala som si všetky diskusie o Reprofite a som milo prekvapená. Tiež z mm hľadáme nejaké iné centrum, ale sa neviem rozhodnúť či ho zmeniť.
Tak chcem sa opýtať, či vedia v Reprofite riešiť aj iné problémy než len tehu. Mne totiž pred odberom vajíčok treba pichnúť tranzfúziu a keďže Brno je dosť ďaleko od východného Slovenska, tak preto sa pýtam Vás, či mi viete poradiť.
Ďakujem

ria191
30. dec 2013

@nelly3 ty nelča na čom fičíš ??? žeby na koňovi ??? Ale musím ti dať za pravdu musíme to tento rok dať a je nás tu "sakra" ešte dosť 😀 😀 😀 😀, že korčulky 😀 😀 😀

ria191
30. dec 2013

kde ste zase v rici všetky ??? 😀 😀 😀

melisska
30. dec 2013

@nelly3
@ria191
@dalida
@mimka1973
Srdiečka poslane do noveho roku prajeme vsetkym splnené túžby a snicky 🙂

@lienka_1 <3 tebe tiez srdiečko, nemám už ale si tiez v mojom srdci🙂
Samo vážim si vas vsetky @sarasota, @falin, @kukulik,, @hencidlo........cmuk, stastny Nový rok 2014

lienka_1
30. dec 2013

@melisska Dakujem! 🙂

lienka_1
30. dec 2013

@ria191 Rius tu som1 😝 A ty kde si? 😉

slniecko34
30. dec 2013

@sarasota Ďakujem Ti 🙂 Takže už vôbec nič neužívaš? Ja osm si myslela, že po ivf cele tehu sa niečo berie a pichaju injekcie 😕 Ja som injekcie nepichala a mam len ten utros 🙂
Ešte raz ďakujem za podrobne vysvetlenie 🙂

nomxxx
31. dec 2013

@22ivanka22 vitaj Ivanka, Reprofit je určite dobrá voľba, to vidíš aj podľa toho, čo tu píšeme 🙂 ...ak máš špecifický problém, tak je najlepšie napísať niektorému z lekárov mail. Sú veľmi zlatí a ústretoví, určite Ti odpovedia na všetky otázky. Ja mám osobnú skúsenosť zatiaľ s MUDr. Macháčom a MUDr. Otevřelom, a obidvaja sú fajn, Dr. Macháč mi na prvý šup nastavil ideálnu stimuláciu a Dr. Otevřel na tretí pokus úspešne oplodnil 😀 ...a takto dostaneš pozitívne referencie na všetkých 🙂
http://www.reprofit.cz/reprofit-international/n...

nomxxx
31. dec 2013

@slniecko34 tak ja som zatiaľ na začiatku, včera mi gynekológ potvrdil tehotenstvo, okrem Utrošu mi predpísal kyselinu listovú, ale to asi berieme všetky 🙂 ...ja ešte sporadicky beriem vitamín E a D3, ktoré som brala už pred stimuláciou, tak ich iba doužívam, tesne po vklade sme si viaceré naordinovali (mne to dokonca aj sestrička v RF povedala) 1dcl červeného vínka každý večer 🙂 (na začiatok na prekrvenie maternice) 😀

nomxxx
31. dec 2013

@nelly3 @lusipe @ludinka @hencidlo @sarasota @lienka_1 @ria191 @tinkatinulka @miscok @yanka1 ďakujem vám aj ostatným dievčatám za podporu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre