Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
28. jan 2014

@ludinka napis este raz Stelclovi aj o tom spineni

lusipe
28. jan 2014

@ludinka ale na sono bude velmi skoro, ja som tak bola, a este nic nebolo vidiet a to som mala na 9den HCG 337 a na 12 den 3288....ja by som pockala so sonom, aby si nebola sklamana...

ludinka
28. jan 2014

@lusipe ved ja so sa tiez cudovala ze tak skoro mam ist na sono,ale aj stelcl povedal ze nech idem na buduci pondelok....

@sarasota mas pravdu napisem mu nech som kludnejsia

miskanr1
28. jan 2014

@ludinka ja by som mu tiež veru napísala aj o tom špinení.

sarasota
28. jan 2014

@falin Ahoj dakujem. Moc neprispievam ale citam vas kazdy den snazilecky moje tak velmi si prajem aby vam to vsetkym raz vyslo a to co najskor.Dala si si pauzicku viem ako neuspech boli.Pozdravuje ta Matejko prave sa rozkopkal a posiela pusinku 😲 Pekny dnik zelame.

lusipe
28. jan 2014

@ludinka to aj mne povedal, ale potom som volala sestrickam, ze aky datum budem a oni, ze aby som prisla az 20 den po oplodneni...a tam uz oblo vidiet a bilo srdiecko...tak som bola kludnejsia...kolki den budes?...a ake ti vkladali?

ludinka
28. jan 2014

@lusipe vkladali mi HB1 a v pondelok budem 21 den po vklade

ludinka
28. jan 2014

@miskanr1
@sarasota uz som mu napisala, tak cakam na odpoved 😉

lusipe
28. jan 2014

@ludinka tak to uz by malo byt vidiet 😉 drzim palceky 😉

ludinka
28. jan 2014

Baby tak ten je rychly....uz mi aj odpisal, vraj ked je to len hnedej farby tak on,, zustava klidny,,
tak uz asi musim byt aj ja kludna a nestresovat 😎

ludinka
28. jan 2014

@lusipe ty si bola 20 den po vklade? alebo 20 den po tom co si nasla //?

lusipe
28. jan 2014

@ludinka po vklade... 😉

miskanr1
28. jan 2014

@ludinka No vidíš, bud v klude 🙂

ludinka
28. jan 2014

@lusipe a uz si mala aj srdiecko? kraasa 😵 ked ja nebudem vidiet tak budem sklamana teraz 😒

@miskanr1 uz budem

lusipe
28. jan 2014

@ludinka hej u mna bolo vidiet...aj napisal do papierov...ale vraj je na to este skoro...tak sa nebojkaj....aj keby nie uz tam, tak o dva tyzdne urcite...hlavne ze tam bude zatial babusko....i ked chapem tvoje obavy, mala som tie iste 😉

wiwiennn
28. jan 2014

@lusipe... dakujem za radu....ja už skúšam všetko možné, len aby to už vyšlo, mám už len jedno zamrazené embrijko, ked to nevyjde už nemám žiadnu možnost a žiadnu nádej mat dietatko po ktorom tak velmi s manželom túžime.....

ludinka
28. jan 2014

@wiwiennn ja som pila gynastan zensky caj 2x denne je lacnejsi ako gynex a cvicila som pilates, podla mna mne pomohlo najme to cvicenie, a vela kockam pomohlo aj cvicenie podla mojzisovej

sara1
28. jan 2014

@wiwiennn, drzim velmi palce a prajem Vam nech sa to podari. 😉

zwalsh
28. jan 2014

@wiwiennn a čo darované embryjka? Do toho by sme chceli my leba ja mám 46, nestrácaj nadej drzim palceky 🙂

kuchi
28. jan 2014

@patrissia Ahojky, chcem sa spýtať, tiež chceme ísť skúsiť do Brna a chcela by som si ešte predtým spraviť horm. profil ale asi u svojho gynekológa, aby sme nemuseli všetko platiť. Vieš mi povedať či sa krv na horm. profil berie len cez mrchu, alebo je to jedno kedy. Čo všetko treba dať spraviť? Dík moc

ludinka
28. jan 2014

@kuchi myslim ze najlepsie je robit hp na treti den cyklu
ale tie testy na prolaktin a stitnu zlazu sa mozu robit hocikedy

patrissia
28. jan 2014

@kuchi ahoj moja, musis si to dat urobit 2DC a potrebujes FSH, LH, E2, TSH a Prolatin... toto všetko treba... mne TSH a prolaktin brali v Brne aby sme od zaciatku cyklu mohli zacat stimulovat... ostatne si idem dat urobit k mojmu gynekologovi

patrissia
28. jan 2014

Babule brali vaše polovičky nejaké vitamíny na spermošky? Ja som môjmu kúpila MACA a ešte som tu niekde čítala že je niečo dobré, len už neviem čo... Neviete náhodou?

kako23
28. jan 2014

@patrissia mojmu najviac pomaha kombinacia zeleneho jacmena, kotvicnik - bud caj, tabletky alebo tinktura a selezin (selen, zinok). Morfologiu sice nezmenili ale zdvojnasobil sa pocet a tym padom sa zvysil aj pocet zdravych spermii.

patrissia
28. jan 2014

@kako23 aha dakujem.. o tom zelenom jacmeni som pocula uz dobre chvali a este som rozmyslala nad vitaminom D

kako23
28. jan 2014

@patrissia D3 je dolezity pre Teba. Urcite nemoze uskodit, ale u manzela som to neskusala.

sara1
28. jan 2014

@patrissia ja som manzelovi davala aj Q10 a spermosky sa mu zlepsili, v centre sa ho pytali, co bral.

patrissia
28. jan 2014

@kako23 ja som čítala práveže, že D3 je podla štúdií dôležitý najmä na spermie

patrissia
28. jan 2014

@sara1 aha to som nepočula.. musím si naštudovať aké vitamíny obsahujú najviac tohoto všetkého 🙂

jomini
28. jan 2014

Baby, zajtra ma caka opu..no mam strach ze foliky popraskali..je to mozne pri softe s merionalom a vcera poslednym orgalutanom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre