Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

malickaberuska
14. sep 2014

@tixx nech zdvihne ruku tá, ktorá vydrží netestovať, však?
ja som ten typ, že asi budem testovať už pomaly od dňa vkladu, aby som videla už toho prvého ducha a ako silnie 😀 som taky analyticko skúmavý typ 🙂 😀

speranza1
14. sep 2014

@gerdusha skus homeopatika z lekarne. Drzim prevelmi palce draha

veyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tixx
14. sep 2014

@malickaberuska dnes 9. den po ET 🙂 a dakujeeem!

speranza1
14. sep 2014

@tixx drzim pluchy moja 😵 😵 😵 nech ti ciarocka silnie a hcg krasne rastie 😵

tixx
14. sep 2014

@malickaberuska haha, no baby mi tu pisali,ze mam svatu trpezlivost, ale videla som jednu kocku, co na 7. den uz mala // a mne je uz par dni fakt zle (kvoli ohss),tak som si povedala,ze chcem vediet, ci to,ze trpim aspon stoji za to 😝 a teraz by som uz vydrzala cokolvek, len aby bolo vsetko OK 🙂

@speranza1 dakujeeem krasne! 🙂

gagirl
14. sep 2014

@tixx moja supeer..ja som to vedela..ohss kvoli niecomu vznikol..tesim sa a tebou..🙂ja by som si tiez velmi rada nasla taketo ciarocky prvykrat v zivote skoro po 3rokoch..skusim mozno zajtra alebo v utorok..ale kedze priznaky nemam ziadne a trocha som spinila od vcera tak uz velmi neverim..:(drz sa moja🙂

tixx
14. sep 2014

@gagirl dakujem, si zlata 🙂 pozri, ty pokial nemas ms, tak este nic nie je rozhodnute, je vela bab,co na zaciatku tehu spinilo. tak este nestracaj nadej, sprav si testik a uvidis, na com si, mozno sem o par dni das rovnaky test,ako ten moj dnes 😉 drzim palce velmi!!!!!!

izzie27
14. sep 2014

@tixx gratulujem k ciarockam 🙂

gagirl
14. sep 2014

@jplenka skusim mozno zajtra alebo v utorok..a na krv vo stvrtok..tak zatial nekrvacam..uvidime ako to skonci..drzim ti palce nech si najdes aj ty dve ciarky ..drz sa🙂

gagirl
14. sep 2014

@tixx dakujem moja..skusim mozno zajtra rano..ty teraz pekne oddychuj..a potichucky sa tes..;)

gerdusha
14. sep 2014

5.den po ket 🙂

sona_fit
14. sep 2014

@tixx Úžasnééé , tak tie problémy stoja za to 😉 Nech ta ale rýchlo prejdu aby si si to mohla užívať 🙂

tinka9075
14. sep 2014

@tixx veľká gratulka len nech čiarka pekne silnie 🙂 🙂

gaga83
14. sep 2014

@zibi ahoj ja pred rokom som platila za 1 intralipid 100 e. Ako sa ti inac dari, co nove?

zibi
14. sep 2014

@gaga83 ahoj moja no tak musim tak ratat co uz 200 e v keli 😠 jedine ze si to dakde vybavim ..ale tak chystame sa v oktobri tak uvidime hadam to uz bude dobre... ked uz pozistovali co mali
len tsh mi dost skace mala osm okolo 1 teraz mam 3 tak znova vyssi euthyrox 😖 inak nic extra ..a vy ako ? ako sa drzite?

timona
14. sep 2014

Baby, este taka otazka..mzslite ze by boli v reprofite schopny poslat niekoho do IVF stimulky keby si neboli isti ze je zdravotne o.k?napr. Ja mam cystu na vajecniu, v reprofite tvrdia ze je endometricka, avsak moj gynos si nie je isty. Od zajtra zacinam stimulovat a bojim sa co ta cysta spravi....ale zase si hovorim, ze snad by ma neposilali do stimulky za kazdu cenu, len aby prachy ziskali na ukor mojho zdravia

speranza1
14. sep 2014

@gerdusha zlatooooooooo drzim paluchyyyyyyy tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 🤐

gaga83
14. sep 2014

@zibi skus si to niekde vybavit kde by ti to podali a potom zohnat na sk tu to stoji jedna 12 ecok. My sa mame fajn Sofinka rastie strasne rychlo, robi nam velku radost, je sikovna na to ze sa narodila predcasne akurat mame vela doktorov a musime cvicit tak sa nenudime.
Tak v oktobri budem drzat palce nech sa uz konecne zadari. Drzkaj sa

zibi
14. sep 2014

@gaga83 krasnucka je sofinka 🙂 neboj sa moja, vsetko to pekne dobehnete a zvladnete 🙂
dakujem ti mysli na mna budem to potrebovat 🙂

rebeka33
15. sep 2014

@tixx super parada tao prve // su tu. Dufam,zeta budu dievcata nasledovat. Ktory je to den?

rebeka33
15. sep 2014

@gerdusha super, jasne ju vidim. Len nech silnie. Konecneeeee. Juj ,ale ste mi dnes zlepsili skarede rano. 🙂

rebeka33
15. sep 2014

@timona podlq mna su odbornici, a cystu budu sledovat. Ak sa bude dat urcite ju odsaju pri opu. Mozno im to pripomen a budes chodit castejsie na usg, alebo dostanes orgalutran skor ako mi. 🙂

tlucka
15. sep 2014

@tixx GRATULUJEM 🙂 🙂

tlucka
15. sep 2014

@gagirl @jplenka @sona_fit Kočeny, berte si príklad z @tixx a potešte aspoň vy moju ubolenú dušu pozitívnou správičkou 😉 Veľmi vám prajem, aby to vyšlo aspoň vám.

tlucka
15. sep 2014

@sona_fit Soni, veľmi na teba myslím a držím palčeky, aby to dnes všetko dobre dopadlo a pekne ti do bruška vložili embryjko na dlhých 9 mesiacov. 🙂 Drž sa.

tixx
15. sep 2014

@rebeka33 no dufam aj ja,ze ma budu nasledovat 😉 cakam na dalsie pozitivne testiky 🙂 ten moj test bol robeny 9 dni po ET, na 27DC.

tixx
15. sep 2014

@tlucka moja a ty si uz testovala? zdas sa mi smutna z toho,co pises...

tixx
15. sep 2014

@gagirl @jplenka baby, kedy sa chystate testovat? 🙂 sme zvedavee a drzime palce!!!

jplenka
15. sep 2014

@tixx az zajtra,nenabrala som dnes odvahu. Od vcera mi tresti hlava,strasna bolest...@tlucka hladam vyssie a nevidim,co testik nevysiel? To mi je strasne luto,horsa do dalsieho boja!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre