Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lahhel
autor
21. júl 2009

Dobre ranko babulky moje 😉

Zuzlinka moja, velmi moc na teba myslim, dufam, ze je vsetko v poriadku, aj ty aj tvoje mimisko...

Mirindik, ty sa dnes tiez drzkaj, ale urcite sa nebojkaj, hcg bude krasnucke, ved tie tvoje dialnicky o tom nasvedcuju...

Renysek, je mi to velmi velmi luto...ale bud silna a bojuj dalej, raz to urcite vyjde...viem, ze sa to lahko hovori, ale v reprofite nam to urcite vsetkym raz vyjde...drz sa..

Pozdravujem vsetky reprofitacke babulky a prajem krasny dnicek 🙂

bobjan
21. júl 2009

Ahojte🙂

Zuzlik, moooc na teba myslím, držkaj sa.

Reny, je mi ľúto, čo sa ti stalo, ... čas všetko vylieči a bude lepšie, uvidíš...držím palce..

Miri, čakáme krásne čislisko😉

avaka
21. júl 2009

Dobre rano babulky
Zuzlik,moc na Teba myslime a drzime palceky 😵

Miri,cakame na to ciselko 😉 ,teda cislisko 🙂

julietka
21. júl 2009

avka, takze ta frekvencia prehliadok je
prve tri mesiace prehliadka kazde 4 tyzdne
dalsie 3 mesiace kazde 3 tyzdne
dalsie 2 mesiace kazde 2 tyzdne
posledny mesiac kazdy tyzden
Samozrejme vsetko sa odvija aj od toho ako gravidita prebieha, podla toho sa frekvencia prehliadok upravuje, pri dvojickach a viacercatach je frekvencia prehliadok castejsia...dufam ze ti to staci takto avka..potom v dalsich cislach su popisane aj tie prehliadky co sa zistuje atd, ale to mozno najdes aj na nete 😉

a zdravim vseeeetky babenky 🙂

mirindik kedy mas tie vysledky? tusim okolo 10tej?

julietka
21. júl 2009

zuzlik? 😕 zuzlik je asi v tej nemocke, ale to je dobre aspon je pod lekarskym dozorom.
zuzlik verim tebe aj tvojim mimiskom, alebo mimiskovi, vsetko bude v poriadku nebojkaj 😵 ste bojovnici

mirinda10
21. júl 2009

babulky ano magicka 10ka, stres sa stupnuje
😠
ja uz mam prvy priznak mam zapchu, dnes som skoro porodila na wc take tlaky a nic brucho nafuknute tak dnes mam acidko, probio jogurt zahajila som ocistu tak to hadam pomoze ale brusko mam ako skala tvrde ja mam dost casto takyto problem ale teraz je to nejak silnejsie

vcera som skusala marhule, voda, voda, marhule a nic stavam sa imunna na taketo veci, netrpite zapchov babulky ak ano co vam pomaha

bobjan
21. júl 2009

Miri, čítala som, že pomáha 1/2 Fruktalaxu a veľa zapiť vodou. Je to čisto prírodné...

julietka
21. júl 2009

mirindik ja som tie uplne prve tyzdne tiez trpela zapchou co je u mna nezvycajne..a priznam sa ze som sa velmi bala silnejsie zatlacit na wcku 😅 ale potom som zasa mala opacny problem..uzivam probiotika tak sa to tak nejako upravilo..

baby prave mam zapnuty TV STV2 a prave hovoria ze tehule nesmu jest morske ryby

julietka
21. júl 2009

hovoria ze morske ryby su zbierkou vsetkych odpadov z mora a obsahuju jedovate latky a ortut, a vo vcasnom stadiu tehu sposobuju potraty a v neskorsom stadiu vrodene chyby u babatiek..

bobjan
21. júl 2009

Jul, ešteže sú tie televízory, však? 😉

mirinda10
21. júl 2009

juli a preco tehu nemozu jest morske ryby a co robia zeny na ostrovoch alebo kde maju more ved ryba je pre nich zakladom stravy no to nechapem a co je pricina aby sme ich nejedli????ja ked pojdem na dovolenku tak budem jest cerstvu rybku kazdy den

musim si asi kupit nejake probiotika aj jked jem jogurty s probio kulturou ale to asi nie je dost, ja som si vcera dala aj caj zo senneho listu a cakam kedy sa dostavi ucinok normalne do 3 hod som na wc a teraz nic moc iba tlaky no ved ked pojdem k dokimu tak sa na to spytam

dik bobjan kupim si to

julietka
21. júl 2009

mirindik odporucaju jest sladkovodne ryby, okrem pangasia, lebo to je ryba ktora obsahuje vaj najviac toxinov..
ked uz sme o to tolko bojovali nemam problem sa vzdat ryb aj na rok, vsetko pre mimi urobim co bude treba a o tych rybach som nepocula toto prvykrat, takze asi na tom nieco bude, ved si predstavte ze tie lode co vypustaju vsetko do mora, kolkokrat sa ropa vyleje a pod..
miri to by si musela zjest denne asi 20 jogurtov aby si dodala telu potrebne mnozstvo probiotik..to je vsetko len reklama..mne odporucila lekarka tie BioGaia, vraj su najlepsie pretoze su vyrabane na nejakej prirodnej baze a su urcene aj pre tehule..predtym som uzivala Dophillus lebo to tak velmi reklamovali, ale nemala som pocit ze by to so mnou nieco robilo..

bobjan
21. júl 2009

Miri 😉 koľko????

julietka
21. júl 2009

mirindik uz si si obhryzla nechty aj na nohach pri tom cakani, vsak? 😉 uz vies ciselko?

mirinda10
21. júl 2009

726.3 a som objednana az na 10.8 tak idem pisat do caru nech tam pojdem na utz babulky ja som TEHU 🙂 🙂 sestricka ked som jej povedala meno tak povedala gratulujem maminka a ked som sa pytala na hodnotu, ze musim do CARU hodnotu HCG tak, ze to musi ist pozriet do papierov nedala som sa odbit no nie

julietka
21. júl 2009

mirindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim saaaaaaaa a gatulujeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to budu dvojky!

adra17
21. júl 2009

Mirindík, to je krásne 😵 😵 😵 Gratulujem a veeeeeeeeeeeeeľmi sa teším s tebou 🙂

Všetky vás zdravím a prajem krásny deň 🙂

mirinda10
21. júl 2009

juli nebudu ja som isla na krv 14den od ET s PK takze keby som nemala PK tak mozno ale takto si to musis znizit ved ste pisali, ze HCG rastie kazde 2-3dni na dvojnasobok ale ja som stasta aj za jedneho mimiska len nech so mnou vydrzi este 9 mesiacov

julietka
21. júl 2009

miri a ja som bola na 15 den po OPU bez PK a mala som len o stovku vyssie hcg ako ty 😉 takze urco to budu dvojky

bonsai
21. júl 2009

mirinda srdečne blahoželám..nechodím sem často, ale sledujem vás a silne som Ti držala palce, aby to vyšlo..aj ja uvažujem o návšteve tohto caru..ale zdá sa až budúci rok..takže ešte raz --blahoželám a krásne prežitie 9 mesiacov s bábätkom

renysek77
21. júl 2009

Ahoj holky!
Jen v rychlosti v práci nakukuju a takové krásné zprávičky!
Mirinda - moc a moc Ti gratuluji, to je nádherné číslo 🙂 Taky bych tak dlouho do KO nevydržela a jela na utz do Reprofitu! Myslím si, že se ten Tvůj bobeček nebo bobečci pěkně zalekli, když jsi hrozila posledním pokusem s vlastními embryjky a dali do toho zahryzávání, co mohli a ono to vyšlo!!! Super 🙂 Mám z Tebe velikou radost, moc mi to zlepšilo náladu.
Jinak jsem si ještě dnes mailovala s dr. Machačem, protože jsem úplně nerozuměla zprávě, co mi napsal, takže já půjdu do dalšího pokusu nejspíš až někdy na přelomu září a října. Teď musím +/- 6 týdnů počkat na porevizní menstruaci, pak si dojít na kontrolu ke svýmu gynekologovi a s další menstruací můžu začít stimulovat.....
Snad mi to brzy uteče, teď mám tu dovolenou, finišujeme s rekonstrukcí chaty a pak se budeme stěhovat do novýho bytu, tak budu mít o zábavu postaráno.....
Co ta Zuzla, nemáte o ní některá zprávičky? No věřím, že se ona i mimísek drží a všechno bude v naprostém pořádku 🙂
Ostatní holčiny všechny zdravím a užijte si sluníčkového dne!
Pa pa

lenka20
21. júl 2009

mirindiiiik gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 sledujes, ze som sa sekla len o 3.7jednotiek v HCG 😀 😀 som skratka dobra ty brdo 😝 😀 😀 ja myslim, ze to bude jedno mimi 😉 ale doprajem ti aj dve mirindik samozrejme, nech je ich tolko na kolko sa citis 😉 som za teba veeeeelmi stastna 😉 😵 a prajem pohodove tehulkovanie 😵 😵 ja som na zapchu kedysi uzivala seno - take zelene chaluhy nejake to boli, humus a nepomahalo.. ale co je dobre a mam vyskusane su ovsene vlocky s klickami ked si dam tak do 2 hodiniek kakam.. a este psylicol....pomaha a je prirodne... takze mozu aj tehulky...
baby ja teda neviem s tymi rybami - to by sme nemohli jest vobec nic, ved aj zvieratka sa krmia kadejakymi humusmi, to potom ani kuracinu, lebo kurcata su antibiotikami pchane, ani kravicky, ani nic.. ja myslim, ze taka dobra rybka nikomu neuskodi...a mozno o tyzden budu hovorit v telke, ze tehule aby jedli vela ryb, ze ake su zdrave... ved to tak robia, kazdu chvilu inak vravia.. ja osobne by som rybkam verila, ved pozrite na japoncov, jedia same ryby morske a kolkych rokov sa dozivaju...

lenka20
21. júl 2009

dufam, ze zuzlicek je v poriadku a v nemocke davaju na nich pozor..zuzlik - myslim na vas stale moja, drzte sa..

tanitta
21. júl 2009

ahojky baby...
Miri... 😵 ... som bola nedockava a vyuzivam volny 5minutovy cas 😎 ....objednavas sa teda do R na utz?...o tyzden uz bude aj nieco vidno 😵 .. nechame sa prekvapit ci dve alebo jedno.. ja tipujem jedno 😉 ..hlavne nech pekne prosperuje... 😉 .. este raz gratulujem
bonsai.. len pekne citavaj a nechces nam nieco o sebe? ako dlho sa snazite, kolko uz mate za sebou 😵 mozno si uz pislala ale asi som prehliadla 😔 ...este viac sa pozitivne nalad a navnad ..R je fakt dobra volba 😉
renysek... mate tolko toho naplane ze naozaj ubehne ten cas velmi rychlo.. tak hlavne nech kontorli dopadnu dobre a mozes opat zacat 😉 ...
zatial paa...
Leni.. odpisala som ti na centrum

tanitta
21. júl 2009

Lahel.. kolko mas este tej ATK papat?...
tehulky... ja som bola na rizikovej PN od zaciatku a chodila som kazde 2tyzdne...

mirinda10
21. júl 2009

dakujem dievcata moje ja som verila, ze raz sa to urcite podari, tak sa to zadarilo na 7mi krat a to som mala 7 oplodnenych vajok a HCG tiez zacina na 7cku tak je to naozaj stastnne cislo aspon pre mna

uz som pisala Stelclovi a na info nech vedia co a ako a co mam robit dalej co sa tyka liekov

renysek, verim ze sa ti to tiez podari asi mas pravdu ja som jasne aj pre dokim povedala, ze toto je nas posledny pokus tak nech sa vajecniky schopia a nieco kvalitne vyprodukuju a ako to vyzera tak asi to pochopili 😉

juli no to bude este tajomstvo ci jedno alebo dve, keby tam moj muzik pocul tak on chce dve hned povie, ze mas pravdu a hotovo ale to nie je teraz podstatne

inak ja som bola 20den od OPU ak ratam aj den odberu takze ten rozdiel je velky milacik az teraz som si vsimla, ze si pisala OPU a nie ET takze to je naozaj velky rozdiel co povies 😉

julietka
21. júl 2009

naozaj mirindik a ja som si az teraz vsimla ze si pisala od ET a nie od OPU...tak ja som bola potom na 12 den od ET bez PK.....ale nevadi aj tak by mohli byt dvojky 😵 velmi ti ich zelam

bobjan
21. júl 2009

Miri, moooooooooooooc gratulujeeeeem 😵

maahuliena
21. júl 2009

🙂 😵 ahojte 😉 len som nakukla 😉 Miriiiiiiii 😵 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeem 🙂 nech maš pokojné tehu 🙂 😵 a nech je všetko v poriadku 😉 7. je proste šťastné čislo 😵

mirinda10
21. júl 2009

lenik ja viem si ina carodejnica 🙂 a urcite mame jedneho bobacika aj to som dostala do vienka od teba takze sa toho drzim,

doki odpisal, ze mu robim velku radost a tak o tyzden mam ist na utz tak som sa pytala ci tam buduci tyzden bude aby sme sa stretli tak cakam a objednam sa

dakujem bobjan, mahulka ved dockate sa babulky vsetky treba len verit

inak ja ked budem mat porod tak budem mat 40 rokov a 3 mesiace super co, len ci to vsetko zvladnem v mojom veku 😀 😀

ano presne ako zuzli aj ona bola na 12den preto si to pamatam, ze si sla skor necakala si na 14ty den ale u teba to bolo viac ako jasne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre