Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lahhel
autor
19. aug 2009

Zdravim babulky 🙂

Zuzlinka, vitaj doma...my sme boli v chorvatsku uplne na juhu na jednom ostrove, a tam bolo malicko ludi, takze mne sa velmi pacilo...inac v chorvatsku byvaju dost preplnene plaze...

Julietka, miminka su nadherne, krasne rastu...tesim sa s tebou 🙂

Pozdravujem nase dalsie tehulky a vsetky ostatne babulky 😉

julietka
19. aug 2009

jej ako na to tu pekne oziva 🙂
zuzlik vitam ta naspat z dovolenky, super ze duracelky su dobite, mozes sa vrhnut do dalsieho boja, a mozno uz ani nebude treba 😉
ma prekvapilo ze v Chorvatsku su take preplnene plaze..tot nic pre mna..ja som tam este nikdy nebola takze ma to naozaj prekvapuje..

mirindik nie su rovnaky drobci, ten jeden co bol 10bunkovy raketak tak si drzi stale naskok a uz je podla UTZ na 14tt a ten dalsi si drzi stale tabulkove miery 😉 bol presne 12+4tt, takze mi to tak tipujeme ze ten jeden rychlejsi by mohol byt chalan a ten pomalsi slecna 🙂 , ale mne sa minuly tyzden snivalo ze sa nam narodili dvaja chalani, takze sa nechame prekvapit...popravde mne je to uplne jedno hlavne ked budu zdravi ako rybicky 😵

tanitka dik za tip ohladom tych spojov na kocik, skusim sa pokukat ked budeme riesit kocik 🙂

inak babulky sa priznam ze vzdy som sa strasne tesila ked raz budem nakupovat detske veci a teraz ked je to aktualne sa mi akosi nechce..mala by som asi zacat, lebo ak by sa nedajboze nieco prihodilo, musela by som ist do nemocky a pod, tak vlastne nemam vobec nic, okrem tych jednych dupiek co som minule len tak z recesie kupila...

mirinda10
19. aug 2009

juli ja asi tiez budem mat chlapcov mam taky tusak ale presne ako hovoris hlavne nech je to zdrave a ostane to v brusku co najdlhsie

pozeram tie kociky pozeram no nejak sa mi to zda male kolko je siroky ten kocik ved to dieta musi mat rucicky stale pri sebe ale asi vedie ten BUMBLERIDE aj ked je to dost male ja ked sa pozriem teraz na moju neter ma 3 mesiace a ma kocik Quinny tak ma 62cm na dlzku a chyba jej tak 7-8 cm a uz sa do kocika nezmesti a keby nedajboze potrebovala aj fusak tak ako 3 mesacna ide do sportaku co ja si myslim je skoro ale este stastie, ze je leto inak neviem neviem a rucicky ma teste vedla seba ked spi na brusku tak s nimi nemoze ani pohnut je tam ako sardinka
je v BA nejaky dobry obchod kde sa daju aj vidiet sestra nakupuje vsetko cez bazar uz teraz ma kupca na hlboky a ide uz kupovat sportak

julietka
19. aug 2009

miri skus tento obchod http://www.kocikovo.sk/
vcera sme boli s muzikom v babymarkete, to je ten velikansky obchod na Vajnorskej kde maju akoze vsetko od dudla az po kociky, ale ani jeden dvojickovsky tam nemali, dokonca som si tam nevedela kupit ani nic na seba, vsetky tehu veci ako pre stare baby, take fadne, jednofarebne by som sa v tom citila ako stara baba...napokon som si kupila v obyc.obchodoch vrsky s rozsirenym strihom..

mirinda10
19. aug 2009

pozerala som asi sa tam aj niedkedy skocim pozriet
no a zatial nepotrebujem nic na oblecko kupovat zatial je to ok ale ak budem dlhsie doma tak neviem neviem
rano sa zobudim len co otvorim oci tak som hladna ako vlk a sup ideme nieco papat a ked som doma tak stale nieco varim a mam plnu chaldnicku asi ju zamknem inak budem velka ako veleryba no co mam robit ked mi vobec nie je zle len by som stale nieco jedla ale snazim sa jest vela zeleninky aspon takto klamem svoj zaludok

juli dufam, ze si uz konecne trosku pribrala co malo sa krmis varis si nieco vobec ved ak je muzik domka tak asi musis ved nebude zit iba z lasky

zuzli kedy terazky ides do Brna kedy sa mame tesit, ze nam zacinas nech zacneme stiskat silno palceky

inak avaka asi este je na dovolenke ta sa nam nejak odmlcala a co je nove s beou tu som u dlho nevidela

julietka
19. aug 2009

miri tak to je fajn ze ti nebyva zle a s tym hladom som to mala take intenzivne tie prve 3 tyzdne cca od potvrdenia tehu, to som zjedla normalne velky obed a o 30 minut mi uz skvrkalo v zaludku a bola som znovu hladna, teraz to uz take nie je, len sa rnao o piatej budem ze som hladna, niekedy sa musim ist najest a potom si este pospim.
No veru uz som pekne pribrala, si predstav ze naraz "zo dna na den" sa mi vyhuplo brusko, takze uz je to pekne vidiet 🙂

mirinda10
19. aug 2009

juli tak ho odfot nech vidime to tvoje brusko a na vahu uz si tiez pribrala alebo si stale 50kg aj s topankami 😀 no mas co robit aby si dobehla muzika tak nech ta pekne vykrmuje a dr ti PN predlzila ked e vsetko u vas ok
ja dufam, ze uz budem moct normalne chodit do prace a nie robit iba z domu uz som ok a doma ma to unavuje tak 9.9 idem do poradne tak hodim rec uz budem v 12tt tak hadam par tyzdnov mi dovoli robit co by bolo super
horsie je, ze si budem musiet najst nahadu ale neviem ci niekto zoberie moju pracu tak na rok aj nieco, pretoze by som sa rada vratila na miesto co robim tak ked im poviem, ze chcem byt na materskej rok tak dufam, ze to bude ok, ak nie tak musim ist spat po 6 mesiacoch co bude asi pri nasich drobcoch dost krute ale ja mam velmi dobru pracu a slusne platenu tak o nu nechcem prist nakolko v mojom veku a s 2 deturencami tak skoro nic slusne nenajdem take fleky ako mam ja sa len tak lahko na trhu nenajdu ale mna praca bavi co je super inak by som bola doma aj 3roky ale aj muzik uz ma posiela do prace je mi dlho a potom som zla ja musim stale nieco robit je to so mnou na nevydrzanie neviem len tak relaxovat a uzivat si, to sa musim nejak naucit

mirinda10
19. aug 2009

inak potom muzik nastupi na matersku co mam robit ked zaraba iba 1/3 mojho platu tak pojde on a dost sa aj na to tesi tak vidime

julietka
19. aug 2009

miri tak to je super ze bude muzik na MD, ved dnes je to bezne, je lepsie ked ostane doma s detmi ten kto naozaj menej zaraba a to nema s hrdostou nic spolocne, ved v skandinavskych krajinach je na materskej az 80% otcov 🙂 🙂
miri ja budem doma na PN cele tehu, ale poviem pravdu stale sa pohravam s myslienkou ist do robotky, no muzik mi nedovoli, a ako som pisala, ani doki mi to neodporuca, tak nebudem nic pokusat, tie vonave uzlicky mi stoja za to obetovat sa, uz sa obetovala aj tak dost, tiez som mala velmi dobre platenu pracu a zmenila som job, aby som mala menej stresu a verila som ze snad sa skor zadari..

avaka
19. aug 2009

Ahojte,kocky 🙂
Tak uz ma tu mate ,tusim sme ukoncili dovolenkovu sezonu,alebo sa este niekto chysta...? 😕
Inak,ja tiez hlasim nestihacky...tak som Vas aspon rychlo precitala,aspon,ze som este pred dovolenkou stihla precitat o Mirindinych drobcoch,inak by som sa zblaznila zvedavostou...Miri,takze deticky sa maju k svetu.. 😵 x) Tesim sa
Juli a Tvoji krpcekovia,ake su uz postavicky 🙂 🙂 Ale to leti vsak? Ja fakt ani neviem ako som sa prehupla do 2.trimestra.Uz som mala aj dalsiu poradnu,aj som v kutiku duse dufala,ze zistime,co to bude,no ale hold budem este musiet mesiac vydrzat do velkeho UTZ.Brali mi teraz odbery na AFP(v 16tt),a neviem ci sa potom budu nejako tie vysledky porovnavat s tymi,co mi brali minule tie PAPPA testy..

Zuzli,to je jedno,ci budes Ket,alebo soft,alebo dovolenko -tehulka,hlavne,ze budes 😉 A vravis teda,ze Vas moc Chorvatsko neoslovilo?Asi je fakt,ze 100 ludi-100 chuti a zalezi aj velmi kam ides,lebo najde sa aj viac malych plaziciek,kde je sukromie..No hlavne,ze ste oddychnuti

Uz ani nepamatam,co ste vsetko popisali,este som zaregistrovala,ze Lahhel ma novu pracicku?? No co,mozno Ti dopomoze aj k tehu...a ak nahodou nie,vydrzis,ved ked si vydrzala doteraz,alebo sa potom mozes hodit na PN a budes mat poriesene,je to fakt tazko s pracou teraz..Drzim palceky,aby sa pri tej zmene aj mimi zadarilo 😉

Este ma napadlo,ze ste vraveli o tom hlade,ja som sa tiez budila na obrovsky hlad zo zaciatku a teraz vobec....uz nebyvam hladna,teda zatial a myslela som,ze budem coraz viac,ked mimi rastie a potrebuje toho viac..A fakt rastie.. 😎 ak mi pojde,hodim foto bruska,hod aj Ty Juli,ked uz vykuklo 🙂 Ja uz som pribrala asi 2 kilecka 😅

A hlavne Vas vsetky zdravim dievcence,aj nove reprofitacky v temicke.Dorru a Diorku si pamatm uz davno. som Vas citavala.. 😉
dobru nocku

mirinda10
20. aug 2009

dobre ranko

no ja som vcera opat zacala spinit ale trosku viac ako minule a to lezim alebo sedim na posteli iba vcera som vecer nevydrzala a isla som sa so psikom prejst na 20min a sup o dve hodky som yacala spinit, inak som stale doma tak to uz nechapem co mam robit tak sa modlim aby to co najskor preslo inak sa mi snivalo, ze krvacam a radsej som sa zobudila aby sa sen nevratil a bola som na wc kontrolovat ci fakt to nie je krv ale zatial iba silno spinim ale som dnes ako zombi asi si poobede pospim

idem si dnes kupit ten ascorutin do lekarne a hned si ho aj nasadim ako radila tanitka

no vitaj domka avaka uz si nam moc chybala a tie dve kilecka si presne podla tabuliek super no ja podla tabuliek asi nepojdem my si asi spravime svoje 😀 najhorsie je, ze som doma a nemam pohyb tak je to viac ako zle ale nejak to budem musiet vydrzat

lahhel
autor
20. aug 2009

Ahojte babulky 🙂

Avaka, ty uz mas v albumceku fotecku aj s bruskom, no pristane ti brusinko, boze ako to rychlo leti...este si pamatam ako si bola v Brne a uz mas krasne brusko 😉

Dakujem vsetkym za blahozelanie do mojej novej prace...ani neviete ako strasne by som to vymenila za matersku..ten moj babatkovsky sen sa mi trochu oddialil ale ako pise avaka, hodim sa na PN kedy budem chciet a huraaa do Brna....

Prajem krasny slnecny dnik tehulkam, cakatelkam,proste vsetkym...

mirinda10
20. aug 2009

teraz sm citala, ze ten ascorutin sa nemoze v tehotenstve a pocas dojcenia mam to teda jest alebo nie?

Ascorutin
Účinné látky: Rutosidum 20 mg, acidum ascorbicum 100 mg v 1 tablete
Charakteristika lieku: Prípravok má priaznivý vplyv na zvýšenú priepustnosť krvných vlásočníc, spevňuje stenu ciev.
Hlavné použitie: Chorobná krvácavosť na cievnom podklade, diabetická retinopatia a pod.
Zákaz použitia: Precitlivelosť na zložky prípravku. V tehotenstve a počas dojčenia len na odporúčanie lekára.
Nežiaduce účinky: Ojedinele pocit ťažkosti od žalúdka, u precitlivelých osôb ekzém, koprivka, výnimočne astmatický záchvat.
Dávkovanie: 3 x denne 1 - 2 tablety
Spôsob použitia: Prípravok je potrebné zapiť nerozkúsaný a nerozdrtený dostatočným množstvom tekutiny.
Balenie: 50 tabliet
Použitie pri chorobe:

zuzla80
20. aug 2009

Ahoojte babulky 🙂
Avuška vitaaaaj z dovolenky, kde ste vlastne boli, ja som to akosi nepostrehla. Inak pekná fotečka - ty si aká štihlunka 🙂 Čo sa týka chorvátska, tak ak sa rozhodnete niekto, tak odporúčam auto - lebo tie pláže boli fakt oničom ani jediný krát sme na našej pláži pred hotelom neboli. Stále sme chodili na takú malú plážičku pred apartmánovými domami, kde bolo len zopár ľudí - len to bolo niekoľko kilometrov ďalej a neviem si predstaviť, že by sme nemali auto. Možno ako Lahelik písala, že na ostrovoch sú tie pláže väčšie, ale prešli sme skoro celé pobrežie až po makarskú a žiadny rozdiel nebol. Malinké pláže natrieskané miliónmi ľudí. Ale more krásne čisťunké a vrele odporúčam Plitvické jazerá - kráááása, to nám aspoň trošku vynahradilo sklamanie z Chorvátska 😉

Inak boli sme v Medžugorii - poprosiť za nás všetky snažilky, aby sa nám čoskoro splnila túžba po drobčekoch 😉

Mirindiček ty sa len pekne šetri, veď si tak dlho čakala na takéto šťastíčko, tak myslím, že práca počká - ja by som sa na tvojom mieste nehnala do práce - ak máš možnosť pracovať z domu, tak radšej to rieš takto. Predsa doma si môžeš hoc kedy vystrieť nohy 😉 Nech to špinenie rýchlo prejde - pokiaľ je to špinenie, tak to je ešte stále v poriadku aj keď vie riadne vystrašiť, ak náhodou niečo tak choď radšej na pohotovosť.
A čo sa týka mňa, tak ja som dnes nejaký 26DC a neviem, kedy mi mrška dorazí a potom pôjdeme zrejme do softu. Budem včas informovať ... tentokrát 🙂

Babulky musím vás pochváliť máte pekný vkus na kočiariky, tiež som z nich mala na niektoré tip, ak by boli dvojky....

zatiaľ paaaa

zuzla80
20. aug 2009

Mirindik ascorutin zvyknú dávať aj gyndošovia pri špinení- je to na stiahnutie ciev tuším... V pohode to môžeš v tehu, veď koľko liekov sa v tehu nesmie a berieme 😕
Inak mňa ešte napadlo, neberieš ešte aj anopyrin??? Môže to byť aj z toho

mirinda10
20. aug 2009

avaka no brusko uz mas pekne ale ved si pribrala iba 2kg ale ked ste take stihlucke tak u vas to bude mozno skor vidiet ako na mne 😀 no ved uvidime ked tam dorazim ja sa radsej ani nebudem fotit ja budem ako veleryba pri dvojkach

zuzli no priprav sa na to, ze to budu dvojky no uz sa ti to pekne blizi za par dni uz zacinas a uz mas protokol, dufam, ze si pozhanala vsetko co si potrebovala, mozno sa ani nenaydas a mrska dorazi co by dup a ideme na to moc sa tesim budem stale drzkat palceky 🙂 🙂

zuzla80
20. aug 2009

Miri práve predchvíľkou som písala K., nech mi zašle stimulačný protokol, len si myslím, že mrška po tom.... bude asi meškať a ja aj tak nezvyknem mať 28dňové cykly - skôr 35, ale už to beriem tak lážo-plážo, kedy príde, príde a nebudem nič síliť a na dvojky sa teším, lebo si ich veľmi prajem 🙂 A miri kľudne daj ten ascorutin, neublížiš si ním 😉

takyna
20. aug 2009

🙂 Ahojte kočky, Zuzlík vítam z dovolenky 😵 , prosim vas , zhruba kolko Gonalu....,atd, sa minie pri stimulke?, je toto sice cisto hipoteticka otazka viem, ale len koli liekom, mam od nasej zlatej Zulky 800ku, staci?

zuzla80
20. aug 2009

Taky ahoj vitám, vitám 🙂
Čo sa týka gonalu, je to individutálne, veď vieš 🙂 ja som teraz naposledy pichala 150IU a pichala som 9dni, ale posledné 3dni som už znižovala na 50IU. Mne 1pero vyzdržalo. Inak gonal je 900IU a väčšinou je tam o niečo viac jednotiek 😉
Ale ak budeš pichať viac ako 150IU, tak neviem, či to vystačí, ale v repráku sa dá v pohode dokúpiť a môžeš kombinovať aj menopur, ten je lacnejši a ak si dobre pamätám tak v R. stálo 75IU - 660kč.

tanitta
20. aug 2009

ahojky...babule.. 😉
avi.. vitaj taktiez stratene vily sa vracaju 😉 ... len pekne tehulkujte kocky 😵 ..
Taky... no to mas tazko takto povedat kolko 😕 .. K mi kazal napr. ze 900 mi bude stacit habadej a nestacilo... potrebovala som nakoniec 1600...neda sa to presne odhadnut ale mylsim si ze 800 budes mat malo podla toho kolko si pichala v heliku....tam zase az take velke rozdieli v pichani IU nie su.. si to priblizne zrataj 150xnapr. 8-10dni stimulky...mozno ze ti daju k tomu clostybegyt tabletky a nebudes potrebovat tolko...

takyna
20. aug 2009

ok, tak uvidim este je v podstate cas, len..., hlavne zajtra idem ku gynekologovi novemu, a neviem este ci bude vsetko ok 😔 , nakolko v case ovulky mam neskutocne bolesti vo vajecnikoch, az tak, ze sa mi ani sediet neda..., zajtra uvidim..., dakujem vam

julietka
20. aug 2009

avusik vitam ta z dovolenky, kde ste to vlastne boli? ani neviem ci si to pisala, alebo ste boli niekde na "tajnasa" 😉
krasnucke brusko na fotecke, ako to rychlo leti..a fotku z UTZ ste naposledy nedostali?som zvedava, ak mas tak hod sem aj tu 😉
veru ti nasi krpci vyzeraju teraz chudatka ako male priserky, no co uz, dufam ze to budu peknucke a hlavne zdravucke deticky 🙂
avusik tebe uz idu brat dalsi krat krv a mne stale nic a to uz zajtra zacinam 14tt! ja neviem ci ta moja lekarka ma taku odvahu..ze nic nezanedba..
hodila som aj ja foto bruska do albumiku, ale nie je take kvalitne ako tvoje, fotila som sa sama s mojim starym mobilom, ktoreho sa nechcem vzdat 🙂

zuzlik tak tebe sa to uz blizi, jej, mozno o mesiac uz budes maminka s dvomi ciarkami na teste😵 moc ti budem drzat palciska, musi to uz tentokrat naozaj vyjst!!

takynecka mozno si tak velmi nepiseme, no par riadkov sme si vymenili a vies ze ta citavam od zaciatku..verila som po tom co sa vam stalo ze cas tie najostrejsie rany zahoji a ze to len tak nenechate a pustite sa do dalsieho boja,asi nastal ten spravny cas a vas anjelik vam urcite posle za seba dalsieho drobca, urcite vas tak nenecha, potrebujete zaplnit to prazdne miesto vo vasich srdieckach. Hlavne nebud smutna ak by to nevyslo naprvykrat v Brne, ono sa to tam naozaj raz podari, su tam "zazracni ludia"..aj nam to vyslo v Brne na druhykrat, celkovo to bol nas 5ty ET, a na druhykrat to tam vyslo aj Mirindikovi, takze zelam ti vela sil a hlavu hore 😉

mirinda10
20. aug 2009

no juli pekne brusko ale tie nohy mas ako palicky chude ved ta neunesu a asi aj panvu budes mat malu no mojka sekcia to isti
juli no to je zlastne mne na 12tt idu opat brat krv, kedy mas teraz poradnu a uz mam aj ampulky doma na moc tak budem nosit do kazdej poradne
podla tehu knizky ti mali brat krv na 12tt pozri si ju

julietka
20. aug 2009

mirindik no veruze mas pravdu, panvu mam velmi uzku, no mozno sa rozsiri casom, ale moja znama co robi na antolskej povedala ze by ma odrodila a len cisarskym tak asi vedela preco to hovori... 😕
miri jedna vec je co je v tehu knizke a dalsia co robi doktorka..dalsiu poradnu mam teraz v pondelok ale az vecer o siestej, takze to mi krv rozhodne brat nebude, dala mi iba skumavku na moc, ktory mam rano vycikat a potom vecer priniest..

julietka
20. aug 2009

a ten moc bude vlastne moj uplne prvy odber ktory v tejto ambulancii absolvujem...

mirinda10
20. aug 2009

no ved uvidis co bude v pondelok ak ti nezoberie krv tak sa jej spytaj za to nic nedas ale uz by ti mali brat

avaka
20. aug 2009

Pekny vecer 🙂
Zuzlinecka,tak softik skusime?? 😉 Len nech to uz vyjde 😵 Mile od Teba,ze poinformujes 😀 ,no ved nech mozme poriadne drzat palciska,nee ?
My sme tento rok more vynechali,ale vobec nelutujem,naco riskovat..Boli sme v Mederi,tam su term.kupaliska,ja som sa samozrejme v teplych nekupala,ale oddychli sme super,aj ubytko pekne..Drobcekovi sa tam tiez pacilo 😵
Miri,neboj,spinenie je v pohode,pokial nekrvacas,mne doky povedal,ze je to normalne v 1.trimestri,ascorutin si mozes dat,ako Ti kocky radili,ja som si davala hned ako som zacala spinit,on asi aj spevni steny ciev..tak oddychuj,aby si nespinila,lebo aj ja mam v cerstvej pamati,ako som stresovala,To prejde uvidis.. 😉

Juli,Ty mas fakt uzasne banderko 😵 😵 Ty si chuducka a dve deticky v brusku,tak hned je to vidno..A ze priserky 😅 ,ja som prave myslela,ze ake su uz peknucke postavicky,taky naozajstni ludkovia uz 😉 Peknucki..
A ze sa Ti rozsiri panva,no neviem,ci s tym mas pocitat..
A nevadi ani,ze nechodis k dr.rano,mne tiez nebrava krv nalacno.Moc nosim tiez do kazdej poradne.Tak sa naozaj tej Tvojej doky radsej spytaj.Ved aj poobede Ti moze brat krv,pripadne si ju sama zanes,ale myslim,ze Ti bude teda brat krv na AFP,to sa berie v 16tt.Mne to tiez teraz brali.

Tani,ako sa ma ten Tvoj maly herec?Ta teta cvicitelka ho stale neposlucha??Som citala,stale odsavas?Boze,Ta obdivujem,je to urcite zdlhave a tazsie ako nakojit alebo dat z flasky.Ale ja viem,ked sa konecne dockame tych pokladov,tak pre ne urobime vsetko..

Taky,moc Ti drzim palceky,aby to v Brne vyslo na 1.x Velmi,velmi,velmi,Ti to zelam 🙂

tanitta
20. aug 2009

neviem ci priat dobry vecer alebo dobru noc 😉 ..
julie.... porodis sekciou uz dlho som nepocula ze by niekto rodil dvojky normalne.. na antolsej robia pekne rezy 😉 vazne som videla ... 😎 😵 .. brusko mas krasnucke ... 😉...
avaka.. veduci celkom fajn... obcas bojkotuje poobedne spanie ale inak je dobry....plavame zajtra potom poviem co vymslel ake cviky 😝... inak trenujeme "signal" aj vo vani -priprava na potapanie.. lejeme vodu z pohara na hlavu... uz pochopil ze ked poviem aaaa sup ma sa nadychnut.. no sikulka....
no veru odsavam ako ozavod... 😀.. teraz mam obdobie pokoja.. takze mi to nevadi...ale uz je to menej a menej.. najradsej by som bola aby to uz skoncilo mam aj lieky na zastavenie laktacie ale je mi to luto...keby to tak skoncilo same bolo by najlepsie .. odhadujem este 2mesiace.. 😎 a uz fakt potom koncim sak to je uz proti prirode 😅 .. tak dobru nocku

dorra
21. aug 2009

Holky, ahojte, nemůžu teď s vámi být, ale zdravím takhle Reprofit, jsem 6. den po ET a mám na mamatestu ducha. Nic nekomentujte, nejsem začátečnice, je to jen důkaz, že to tam opravdu umí udělat!!!!!

takyna
21. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 , Julietka, Avaka ďakujem za slová povzbudenia, aj ostatným , mňa to veľmi povzbudí 😵 , som úprimne rada, že sa aj v tejto téme objavujú pri menách tie naše vytúžené tt 😵 , len tak ďalej dievčence 😵
Dora vyzerá to zaujímavo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre