Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
14. okt 2009

a je to presne dva domy vedla centra 😉 🙂

zuzla80
14. okt 2009

Dobrá cena - no ja len tak informatívne vyzvedám - ja už nechcem ďalšiu narkózu 😅

takyna
14. okt 2009

Inak mne tá narkóza nič nerobí, v pohode, to nie je tá svalová, iba taká rýchlovka, nestihla som ani barančeky rátať, iba som pocítila také štípanie v krku a bolo, a normálne sme všetky ženy po svojich išli na izbu , nie ako v Heliose, že nás na posteli viezli 😉 🙂 , som si podvedome vytrhla ihlu z ruky, ale ani som o tom nevedala, iba plno krvy na posteli, 🤐 sestrička nemala velmi zo mna radost, ale zatala zuby a nič nepovedala 😵

takyna
14. okt 2009

a jedna baba bola bohovská, tá celou cestou ako ju viedli na postel , hrešila, že ju v najlepšom zobudili 😀 😝 sme sa na nej smiali 😵

gabika24
14. okt 2009

Ahojte.
Takynečka, tak to teda traja bojovníci ťahajú ďalej. Pekné číselko, nemusíš sa báť, veríme im 😉 a tebe najviac 😉 😉 😉 .
Zuzlik, aj budeš testovať, či nie?
Leni, o "chvíľu" idete aj vy na to, čo? Tanittka, pozerala som si fotky malého (zas) a je fakt kráááásny 😉
Julietka, to je super, že chlapca a dievča - minule som ti to zabudla napísať - rovno párik - aj keď pre nás každú je úspech aj jedno miminko, že? 🙂
Tak sa všetky držkajte (menované aj nemenované 😀 ) a šup, bábätka do brušiek, potom do perinky, nech ste už maminky a sme všetky v jednej téme - takto sa potom musím "motať" medzi snažilkami, aj keď sme sa už dosnažili 😵 .
Pekný zvyšok dňa 😵

takyna
14. okt 2009

Ahoj Gabika 🙂 , ďakujem, už máme aj s mužíkom brušné nevolnosti, 😝 , ale ja verím 😵

julietka
14. okt 2009

ahojki gabi, veru veru pre nas dlhodobe snazilky je radost a pozehnanie mat aspon jedno mimi 😉
a vy uz vari tortu peciete k jednemu rociku? ako rychlo to ubehlo ten rok.. 😵

takynecka my sme mali presne taky isty postup ako tanitka, tiez sme mali 3 embrijka, ale nepovedali nam den v transferu kolko bunkovci su, ale dva dni od OPU mali 8 a 10 buniek, tiez sme vkladali dve, tri nam nedovolili ale tretie takisto prezilo celu PK cca tyzden ako aj tanitke, ale povedali nam ze ho nemrazili, lebo by sa uz nepodarilo kvalitne rozmrazit..

avaka
14. okt 2009

Ahojte,
Taky gratulujem k trom embryjkam 🙂 nech krasne mnozia bunky.
Tani,ten Tvoj drobec krasne buva,to je neuveritelne..som zvedava,ci aj u nas to bude tak fungovat..neskor samozrejme.. 😅 A Mirinda sa Ti teda ozvala?Myslim na nu a dufam ,ze vsetko v poriadku vybavia v HK (v Hradci Kralove,pre Tadeu.. 😀 ) Inak bola si Tadea dobra,to si kolko spisovala tie tehu priznaky?Ved by ma to vsetko naraz ani nenapadlo.. 😀 Este Ti tam chyba-bezpriznakove.. 😉
Zuzlik,ved si spravite na vikend len taky vyletik,len tak rozmaznat drobcov,ved aj tak su uz zavrtani.. 😵
Tani a tie pancusky,co sa pyta Juli,by zaujimali aj mna .Ja som take malilinke totizto ani nevidela a tiez som rozmyslala,ci pod dupky...asi nie.. 😕
Juli,byt prerabame nas povodny,ale skoro komplet,lebo byvame vo velmi starom dome,kde nebolo ani kurenie,tak sme davali nove radiatory,okna,zarubne...este treba podlahy,kuchyna,odpad... 🙄 ale potom budu dufam tito smajli 😵 🙂 😵 😀
Leni,gabi ,bobjan,a vsetky zdravim

takyna
15. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , ako ste brali utrogestan? vaginálne či orálne?, lebo ja som z neho špinila pri tehu, neviem, či by som v Brne ich na to nemala upozorniť 😒 , a pred ET ste si ho dali vaginálne? či až po?, a orálne sa berie tiež 2*3, alebo iba 1*3?, díky za pomoc 😵

bobjan
15. okt 2009

Ahojte🙂

Taky ja som vždy brala 3x po 2 a vaginálne... ET som mávala pred obedom, tak ráno som si ho dala potom bol ET a po ET som im šupla znova 😉 A berie sa tak ako kázal dr. v takých dávkach, či už ho budeš brať tak, alebo tak, si myslím...

zuzla80
15. okt 2009

Jéjda Gabčurik nás prišla pozrieť - pozdravujem celú rodinku 😵 To vieš, že budem testovať, ale neviem kedy - ešte na to niesom pripravená 😉

Avušik niečo hádam podnikneme, no len vieš ísť v takom nečase niekam autom - na letných pneumatikách, to asi nem dobré riešenie, ale keďže sme mali to výročie v nedeľu, tie Tatry mali patriť k tomu, ale rozhodli sme sa, že asi nejaké kino a večeru podnikneme - nebudú to Tatry, ale aspoň niečo 😉
Avi tak to vy máte čo prerábať na tom bytíku - to veru do vianoce máte čo robiť - my sme takúto prerábku stihli ešte pred nasťahovaním sa do bytu, ale neva, vy to nejako zmáknete a babulka príde do krásneho, novučičko-upraveného hniezdočka - to sa jej bude páčiť 🙂

Takynka ja vaginálne 3x2 beriem - orálne som to ešte nikdy nebrala, takže neviem, ale počuj, dúfam, že si ho už začala brať v deň po OPU - ja by som na tvojo mieste brala teraz vaginálne a v piatok na transfere sa opýtala dokiho ako ďalej pokračovať. Inak teraz som pred transferom utroš nedávala, lebo transfer bol ráno o 9tej, ale hneď po transfere som si ho šupla.

Pozdravujem babulky, neviete nik, ako Mirindik - nemá nik na ňu číslo?

tanitta
15. okt 2009

dobre ranko...
ja uz len narychlo maly je uz hore v postielke...
Takynecka... ja som ho potom papala koli spineniu....a jedla som ho skoro az do 20tt... 😎 pred et si ho mozes supnu oralne aby sa v podtate dodrzal casovy odstup.... ale pozor nedavaj nalacno ako ja som mylsela ze na et ani nepjdem co mi bolo blbo jak po flame normalne ma mangel podopieral 🙄

takyna
15. okt 2009

Tanit a papala si ho 3*1?, dakujem vam za pomoc 🙂 , ja s utosom nemam tiez dobre skusenosti pre spinenie 😔 , a bojim za mikozy to je tiez fakt, potrebovala by som nieco na podporu vaginalnej flori, proti zapalom v posve, nieco na prirodnej báze, ale neviem to cez net nikde najs 😖

bobjan
15. okt 2009

Taky, ja som niekde čítala, že pomáha biely jogurt 😕

takyna
15. okt 2009

Bobi áno to je pravda, jogurty veľmi pomáhajú, ale skorej by som niečo v tabletkach este k tomu, nieco sa mi marí, že som aj v reklame videla a neviem to najst 😒 , ja len ci niektora nemate s tym skusenosti 🙂

takyna
15. okt 2009

lebo teraz je také vírusové obdobie, u nás v BB máme už riadne snehu, hlavná vec, že mám tiež letné gumy 😝 , a niekto na mňa kýchne a hneď budem zase chorá 😠

bobjan
15. okt 2009

Taky, spomínam si a mám to aj doma, ale ešte som to nepoužila..a teraz si nespomeniem tiež na názov. 😝
joooj, už to mám Lactacyd mám na umývanie 😉

takyna
15. okt 2009

Bobi díkes mrknem to na nete 🙂

bobjan
15. okt 2009

inak ja s týmto problémy nemám ani som nemala, klop, klop, klop, tak nemám skúsenosť

takyna
15. okt 2009

Bobi stačí jedny antibiotiká v tehu a máš mikózu ako vyšitu, takže opatrnosť nikdy nie je na škodu veci ☹ , ani ja ju chvalabohu som bežne už dávno nemala a v tehu som takto prišla v 24tt o syna 😔

zuzla80
15. okt 2009

Takynka napr. Gynocaps - to sú nejejaké probiotiká - mala som to celkom je to dobre, tuším mi to odporúčala Kvetka 😉

bobjan
15. okt 2009

Taky poznám tvoj príbeh 😔 😔 😔 je mi to ľúto...moc...

takyna
15. okt 2009

Bobi ved ide sa dalej, nuz osud nedá sa zvrátiť 😔 , nuž dakujem idem to pokukať 🙂

takyna
15. okt 2009

berte si ma za príklad a dávajte si riadny pozor 🙂

tanitta
15. okt 2009

Taky.. ja som mala 3*2 .... na tu prevenicu ja som mala na "gyn" sa to volalo.. uz presne neviem... gynoflor je na predpis.. ale je este nieco ine bez receptu
pozdravujem kocky;)...

tanitta
15. okt 2009

Taky.. Gyntima su bez receptu na prevenciu 😉

takyna
15. okt 2009

Ďakujem vám 🙂 , musíme bohužial aj na toto myslieť, určite si niečo kúpim a budem to užívať, lebo by ma z mikózy porazilo 🙄 rovno na psychiatriu by ma mohli zobrať 😒

minka051
15. okt 2009

Ahojte baby trošku sa tu ku vám pridám
Chcem sa len niečo opýtať? Viem že je tu téma darované vajíčka, ale ja len či náhodou neviete o nejakej darkyne ,alebo ako dlho sa vo vašom centre čaká na darované vajíčka. Moc ďakujem.

julietka
15. okt 2009

minka posielam ti link, prip. si tam zavolaj
http://www.reprofit.cz/page.php?id=58&rodic=8&l...
darovanie je ale anonymne, takze urcite nepozname ziadnu darkynu vajicok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre