Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

babulka123
30. okt 2009

zuzla a ty sa cudujes??? ved take bojovnicky ako ste vy sa len tak lahko nennajdu.. neuspechy ktore mate za sebou vas tlacia dopredu a nerezignovali ste.. a to je parada..

mirinda10
30. okt 2009

taky gratulujem tehulka, tak konecne sa to tu rozbieha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak zuzik, taky len Vam obom priat aby tie tt skakali co najrychlesie aby ste sa o 8 mesiacov tesili z najkrajsich pokladov a darov sveta obe si to moc zasluzite a tie co cakaju na stimulku len povzbudenie, ze kazda z nas sa raz docka, len treba verit a nevzdavat sa
obe si na seba davajte pozor, hlavne aby sa vam chripka velkym oblukom vyhybala a cez vikend to s rodinkou pekne oslavte tehulky nase jupiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵

juja
30. okt 2009

...no, musím mimo net do večera ...Taky ja verím, že keď kuknem večer budú Ti svietiť krásne tt...a keďže dník sa tu na MK začal dvojičkovo, tak čakám ďalšie prekvapko . 😉 😵
...zatiaľ pa kočulky všetky Vás pozdravujem 🙂

olympia
30. okt 2009

Zuzlik a Takynka - radost vas citat! 😵 Krasne spravicky, drzim silno palce a postupujte dalej do voza, nech mozeme dalsie pristupovat! 😀

takyna
30. okt 2009

Ahojte kočky, 🙂 veľmi pekne vám VŠETKÝM ĎAKUJEM 😵 😵 😵 😵 , Zuzlík gratulírujem ku dvojkám 😵 😵 😵 😵
My sme teraz konečne prišli, ráno začalo s nepríjemným prehováraním sestričky na gynekológii, aby mi zobrala vôbec krv 😨 a ešte viac aby dnes aj bola 😉 ale ja som proste beťár a nezbavila sa ma a výsledok bol 429,4 😵 , potom mi volala, že znova prísť lebo ma chce vidieť doktor. Tak naspať na gyndu, pokukali sme ULZkom čo bolo vidno, zatiaľ 4mm niečo sa tam zazrelo, ale aj hematóm klasika vzadu položený, doktor ma poslal na hematológiu a doktorka rozhodla Fraxiparin pichať od dnes , tak idem inekciovať 😝 😵 , konečne som sa naobedovala 😵

Idem trošičku privrieť oči, lebo od pol siedmej behám a do rána som spala ako na ihlách, ale večer mrknem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
30. okt 2009

a ešte som vám chcela poďakovať za pozitívnu energiu, lebo ju cítim až v kosiach 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 CMUK 😵

gabika24
30. okt 2009

ahojte.
Taky, nevadí, že picháš inj., veď to má pozitívny dôvod, že? Tak ešte kusisko energie, nech máš doma potom krááásne bábenko - ešte lepšie dve 😵

julietka
30. okt 2009

taky krasne hcg 🙂 ale tak ako pri zuzlikovi nedovolim si tipovat ci su to dvojky alebo jedno, ale kludne mozu byt este stale dvojky, to by bolo super 😅 a navyse ti ma kto pomoct, ked uz mas doma tu dospelacku 😉
davaj na seba pozor a setri sa. je dobre ze budes pichat fraxik, ja picham tiez uz od OPU. Je to otrava na to stale mysliet, ale stoji to za to 🙂

lenka20
30. okt 2009

ahojte lasky moje, konecne som pri nete ale cely den na vas myslim a ideme na to:
zuzlinka - GRATULUJEEEEEEM 😵 😵 😵 - tak a je to tu, ved som ti vyvestila, konecne sa ta teodora prebrala z letargie - takze vies co ta caka - dievcatko a chlapcek 😵 😵 😵 😵 dobre som ti vycarovala, spokojna ? 😉 moja, nech ti toto tehu vynahradi to vsetko co si musela preskakat, poriadne si to vychutnaj 😵 😵
takynecka krasne HCG, gratulujem zlaticko, jaj tak ste ma potesili baby 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super 😵 😵
tanicka zajtra napisem, slubujem, dnes uz nestiham 😉
pozdravujem vas vsetky, to bude ale krasny vikendik 😎 😎 😎

avaka
30. okt 2009

Leni,no kto by nebol spokojny s takou vestbou?? 😵
Kocky,zo srdca Vam gratulujem 🙂 Tak sa tesiiiiiimmm 🙂 Zuzlicek,to mate prenadhernu odmenu za tie dlhe cesty,co ste museli absolvovat za babatkom..Odmena je sladka...ATeodora vravi,crta sa tu dalsi parik 😉
Taky,kiez by sa aj u Teba objavila aj druha dutinka,ved je este skoro..tak este sa moze
🙂 ,ale ak bude len jedna...postaci.. 😉 krasne hcg,gratulujem
zdravim Vas kocky

kukulik30
30. okt 2009

ahojte kocky 🙂

taky ,zuzlika, mam taku radost 😵 😵 😵 😵 😵 juj, drzkajte sa 🙂
pozdravujem aj zvysok reprofitaciek 😉 a pekny vikend

bobjan
30. okt 2009

Taky paráda, gratulujem k HCG 😉

adra17
30. okt 2009

Ahojte dievčatá,
Zuzlik, Takyna, zo srdca vám gratulujem k vášmu sťastiu 😵 😵 😵. Mám z vás veľkú radosť, tak sa držte. 😉

takyna
31. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , ešte nás čaká dlhá cesta ale dúfam, že nakonci bude jedno zdravé dieťatko 😵

pekný dušičkový víkend vám prajem 😵 😵 😵 😵

rosienka
31. okt 2009

taky - gratulujem, v inej temicke o nas dlhodobkach som citala, ze si mala pozit. test, ale nebola som si ista, tak gratulujem! 🙂

takyna
31. okt 2009

Rosienka aj tebe držím moc palce , aby si sa pridala k nám čím skôr 😉 🙂

aj všetkým........pá 😵 😵 😵 😵

tina1
31. okt 2009

ahoj Takyna, máš IP. 😉

tomka12
31. okt 2009

Zuzlik, Takyna, gratulujem dievcata 😵 Pekne sa opatrujte a aj svoje pokladiky 😉

takyna
2. nov 2009

No je to tu u nás ako na dušičky 😵 ani živej duše 😕

Ahojte pozdravujem 😉 🙂

lenka20
2. nov 2009

dobre ranko baby, veru cez vikend bolo vsetko vsade len nie pri PC 😉 ale take krasne pocasie, kto by sedel doma, vsak 😉

takyna
2. nov 2009

Ahoj Leni ako sa más?

tanitta
2. nov 2009

helou babulky 😉
ako sa dari?... nejake klebety? 😀 baby neviem ci neiekdy zabludite do temy FC... co sa tam deje 😨 ... vraj zamenili jednej kocke spermosky oplodnili vajka a teraz to chcu ututlavat....zamerne pichli diphereline miesto pregnylu aby nemohol byt et...a zahadne ostali len 2emb na mrazenie... a pravdepodobne sa "akoze zle rozmrazia" aby mali ciste ruky 😕 .... neviem co si mam o tom mysliet ....

mirinda10
2. nov 2009

boze to sa aj da ja som myslela ze FC je super CAr no idem sa tam pozriet a to jej teraz kto bude preplacat cele IVF aby mali nove vajka a vsetko opat od zaciatku, tie spermosky no tak to je easy ale vajka hm je mi jej luto

zuzik, taky ako ste domka oslavili krasnu spravu tehulky nase a taky to tt tam pekne svieti, moc ti to pristane 🙂 🙂

pekny den prajem z postele uz nie je daleko streda a tesim sa na mojku moc babmbulka nahana mi stale strach

vcera som sa po 3 tyzdnoch isla na 20 min poprechadzat s muzikom, bola som moc rada, musim sa dr spytat ci to bude ok, podla prepustacej spravy mam mat kludovy rezim ale obcas nejaka kratka prechadzka by mohla byt ok no nie ved cipok ma 4 cm a maju mi ho merat kazde 2tyzdne tak sa nemoze nic stat

takyna
2. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Nuž ja stále tvrdím, že mama je vždy istál horšie je to s otcom 😉 🙂 , nuž nič príjemné s tými spermošami aj ja som to čítala, nepríjemné 😒

zajacik...
2. nov 2009

Ahojte, cakam ci sa Zuzlik neozve, ako sa jej dari prvy den na PN s pokladikmi v brusku 🙂
Taky tak kedy prides do juloviek? 😉
Ja prave cakam na hcg, jaaaj, je to nekonecno, tak som vas tu prisla pozriet a pozdravit 😵

takyna
2. nov 2009

Ahoj Zajacik, do júloviek prídem po ULZku piatkovom pre istotu 😉 , budes mat krásne HCGčko kedy máš volať?

takyna
2. nov 2009

Mirindík len ešte vydržkaj, streda je tu coby dup ako sa vraví, verím, že bude všetko v poriadku s princezničkou 😵

zajacik...
2. nov 2009

Taky o hodinu by som mala vediet vysledok 🙂 V piatok uz ides na UZV? Budem drzat palce nech je vsetko OK. Ja idem zrejme az koncom bud. tyzdna, aspon tak mi vravela rano sestricka...

zuzla80
2. nov 2009

Ahojte zlatíčka - ja len tak na rýchlo vás pozdravujem. Som dnes ešte v práci, musela resp. chcela som to oznámiť šéfstvu, že ma tu dlho neuvidia - no reakcia ma riadne zaskočila - ale radšej sa nebudem vyjadrovať a komentovať...

Zajulko držím paľuchy, dnes to bude krásne hcgéčko a sľubujem, že o chvíľku prídem do júloviek - i keď zajtra doma budem zrejme bez netu 😒 Ale streda to istí, sľubujem 😉

Taky neviem, či si už napísala Koudymu mailik, ale ja som začala len tak, že "Dnes, 12deň od ET sme mali testovať a oznámiť vám výsledok, ktorý je pozitívny, hcg ... Na utz idem...." To bolo asi všetko. Taký strohý email 😉 Inak krásne ti svieti 5tt 🙂

Táni to fakticky zamenili spermijky wauuuu, som myslela, že sú na to "zaškolený" aby predišli takýmto katastrófam - no nechcela by som byť v koži toho páru.

Lenulik moja teodorica - vieš ako som na teba myslela, keď som šla v piatok z utz - že ti konečne tie teodorovské schopnosti sadli aj na mňa 🙂 Asi si začnem veriť, že to bude aj párik 😅

Babulky idem ešte pomakať, nech môžem čo najskôr odtiaľ vypadnúť. Tak zatiaľ sa majte 😵

zajacik...
2. nov 2009

Zuzlik cmuk 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre