Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
30. jan 2010

no jo tatino, zltacka je bezna, predlzi trosku pobyt v nemocke, ale o malicko
takyna je uz po tom zaisivani, neozvala sa?
prave som pisala sms lenke, ako sa maju drobci

dior, krasa...som tajne dufala v dvojicky, lebo sme mali krasne hatchujuce blastocysty, ale samozrejme tesime sa aj tak

mirinda, tak nech je dalsie noc pokojna, oslava menin uz skoncila, princezna je urcite unavena....
🙂

labus, pekne oddychuj, dufam, ze nejdes do prace

labus
30. jan 2010

Mircallka ahoj oddychujem a mna by do práce nepustila moja lekárka a ani by som nešla som doručovatelka a v mojom veku,po operácii a konizácii by to bol rovno ortiel takže do krvi som doma a potom podla výsledku 😉

kanhwa
31. jan 2010

Ahojte krasavicky 🙂
Dlho som tu nebola a teraz kuk a taketo nadherne spravicky 🙂 🙂 🙂
Avusik,
gratulujem z celeho srdca a malej Elke aj celej Vasej rodinke prajem vela zdravia a stastia. Malicka je nadherna, aka drobulinka vyzera a neznucka...
Lenik, Labusik
drzim palce moc, moc, moc.
Dior,
babetka su ako dve take valentinske srdiecka na tej fotke 🙂 🙂 🙂
Zuzlik,
tesim sa z vasich dobrych vysledkov.
Takynka,
drzim palce, uz mas zasivanie za sebou, urcite vsetko dobre dopadlo.
Lahhelik,
nevesaj hlavu, ja som tiez neuspesna reprofitacka a bolo viac tych pokusov. Takze nie si posledna...Ako ti baby pisu, urcite sa to nakoniec podari, ak to nevzdas.
Miri, Juli - uz za chvilocku 🙂 🙂 🙂

Urcite som na niektoru zabudla, tak sa ospravedlnujem. Pozdravujem vsetucky.

tanitta
31. jan 2010

ahojky babulky...
prisla som nakuk 😉vas pozdravit aj Takynku pozdravit nech sa drzia.... 🙂
Lahelik... ak vam to financie ako tak umoznuju a hlavne aj nervy nevzdavajte sa...
paa kocky

kanhwa
31. jan 2010

Baby kde ste ???

julietka
31. jan 2010

ahoj kanhwi, vyzera to tak ze vsetky vikenduju 😉

ale tiez pozdravujem cele osadenstvo 😵

mirinda10
31. jan 2010

cauko ako sa mate ja vegetujem, doobeda som navarila a teraz uz iba poloha leziaceho strelca 😀
kanhwa ako mas, to je pekne ze si nas prisla pozriet, co mate nove?

kanhwa
31. jan 2010

Miri,
nuz, nove nic...ale pracujeme na osvojeni, tesime sa na dietatko 🙂 a mozno ze este aj otehotniem...
Muz je nezamestnany uz par mesiacov, takze nic moc... ale zdravi sme...
Pekny vecer vsetkym.

bakosko
31. jan 2010

ahojte baby,ja som bola v BRNE 3 den si picham menopur,papali ste nieco aby ste mali viacej vajicok 😀

lenka20
1. feb 2010

ahojte babule, hlasim sa zase, u nas nic nove, zatial sa drzime pokope, fandime si a uz sa nevieme dockat testovania, myslite, ze uz 8.den mozem testnut? uz som tak davno netestovala, ze ani neviem... ale tusim predtym som vzdy az 9.den a to uz rovno mozem vydrzat do piatku 😉
bakosko na vajka je dobre pit vela vela vela vody, celemu telu to spravi dobre, aj vajkam...
pozdravujem vsetky a prajem krasny den, hlavne dnesnej meninovej oslavenkyni tanicke mojej dobrej vile - tani uzi si dnesny dnik 😉 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
1. feb 2010

ahojky...
leni vcera som pocitala na prstoch kolko to uz je🙂))))))))) zeby si testla? blastocysty...si silna osobka takze testuj;)... ale vies ...brat nepozitivny vysledok s rezervou... ale ja nepochybujem o krasnych d1 😉 a dakujem 🙂
pa kocky...
viete ze pipka je 7tt? 😎 😵

ninockaskv
1. feb 2010

ahojte babulky, prisla som vas kuknut.. tak nejak depkujem, tak ze reku skocim pozriet, ako sa mate a zatial same dobre spravy... 😉 vsetko sa tu uspesne vyvija..

len som vas tak prebehla, vsetkym (leni), ktore cakate na 2 ciary.. velmi na vas myslim, nech ich najdete.. ostatne tehulky zaciatocnicky i pokrocile.. starajte sa o babatka... 😀

lahlel, nevzdavat to.. ja som na prasky z nas, cerpam silu z takych babuliek ako si ty 😀

takyna ako? drzia sa?

mircalla
1. feb 2010

No ja vzdy testujem, az ked mi povedia...maximalne jeden den skor, ale moj nazor poznas🙂) Ale fakt je, ze som bola vzdy posero v tomto🙂))

Ale vzhladom na to, ze si nemala pregnyl, tak ked uz nevies vydrzat, nic sa nestane, ked testnes na 9. den, pockaj aspon do 9.....

Ja som testovala na 11. ciarka bola uz dost silna, nie zase ze uplne brutus, ale bola jasna, nielen tienik.

Tiez prajem vsetko dobre k meninkach.

lenka20
1. feb 2010

mircallka podla teba sa ja nemozem drzat, ja tak dlho nevydrzim cakat, ved vies 😉 😀 😀 😀 ved uvidime, ked testnem dam vediet..
tanicka fakticky pipinka nasa caka drobceka? to je supeeeer 😵 😵 😵 😵 musim ist vyspehovat ako sa to udialo 😉
ninocka - uvidis, zlepsi sa to, podari sa vam zas otehulkovat a tentokrat to bude uz vsetko ok az dokonca!!! celkom isto!!! teraz je aj taky cas zimny, ktory depkam praje, ale pockaj o par mesiacov, ked vyjde slniecko, zacne byt teplucko a zivot bude hned krajsi a teba urcite caka materstvo a najmenej dve deticky!!!! 😵 😵 😵

mircalla
1. feb 2010

tak nahodou posledne som testla "uz"o den skor🙂)....ale myslim, ze na 8. den tam uz daco urcite bude...
ja som si prve dni vzdy vsugerovala, ze nie som tehu, tak som sa bala...vsak vies🙂))))

lenka20
1. feb 2010

no ja som si teraz vsugerovala, ze som tehu, tak to chcem mat cim skor 2xruzove na bielom 😉 ale asi pockam do dna 9 aspon.. ak dovtedy vydrzim 😝 labusik ty kedy mienis testnut??

takyna
1. feb 2010

Ahojte kočky 🙂 , tak som po zašití, trochu som špinila, ale už sa cítim lepšie, klop,klop,klop, dúfam, že ste všetky v poriadku a pribudnú tehulky 😉 , zajtra by sme mali mať kontrolné sono, tak uvidíme, ako čo doopadneme

pá zatiaľ , cmuk 😵 😵 😵 😵

mircalla
1. feb 2010

tak apon do 8.🙂) uz niektore baby mali tien po 6. dnoch, co som pozerala dake albumy

ninockaskv
1. feb 2010

joj leni, uz aby to bolo.. ☹

ja som pri prvom ivf vobec netestovala.. som s tym vobec neratala, ze to vyjde, ked mi volali, ze mam take a take hcg .. ja ze co to znamena, teta na druhej strane .. no ze ste tehotna 😉

leni, asi si viem predstavit ako sa citis.. urcite to budem najblizsie aj ja nacvicovat. testovat ? nestestovat? 😉 tak ci onak.. taky mam pocit, ze by mohli byt aj // ... 😉 teraz mate taku dobru vlnu.. 😅

lahhel
autor
1. feb 2010

Ahojte babulky 🙂

Tanitka, vsetko naj k meninam 😉 A dakujem za povzbudenie, urcite to nevzdam a idem dalej, a uz sa na to velmi tesim 🙂 🙂

Leni, tesim sa na tvoje dve krasne dialnicky, tak isto aj na Labusikine...urcite tam dialnicky budu, len treba este par dni vydrzat 😉

Takyna, tesim sa ze uz mas po tom a citis sa dobre..cochvila uz budete zase domka 🙂

Pozdravujem vsetky vsetucke babulky 🙂 🙂

labus
1. feb 2010

Tanitka aj ja želám všetko najlepšie k meninám .
Lahhelik -dakujem 🙂
Leni práve že ja ani neviem či chcem testovat... vždy som strašila s testami v podstate od 7 dna až do krvi a nikdy nič... a teraz si chcem aspon užit tu nádej a to sladke nevedomie čo najdhšie...je to moje posledne čakanie... tak si to nechcem kazit stresom ...ale čo to so mnou spravý tak v nedelu-pondelok...neviem testy doma mám ale zatial neuvažujem ..kedy ich použijem ...možno zo strachu 😀 😀 😀

mirinda10
1. feb 2010

babule prave som sa vratila z prechadzky je nadherne tak to treba vyuzit ak sa este da 🙂

lenik, labusik ta dialnica tam bude a hotovo ja to beriem ako samozrejmost obe si to zasluzite a moc vam to tu prajeme

taky super tak co chvila ste domka, som rada, ze je vsetko ok

ninocka nebojkaj ved jar pride coskoro aj ked mozno to teraz tak nevyzera ale ubehne to ako voda a sup uz si v stimulke

juli ako sa drzite, dnes mas poradnu, tak cakam ako sa mate a co nove, budem nakukat

tanitka vsetko naj k meninam 🙂

zuzla80
1. feb 2010

Tánička aj ja sa pripájam a prajem ti k tvojím dnešným meninkám len to najlepšie, nech ťa chlapi poslúchajú a nerobia veľa neplechy🤐 😵

Lenik mojko, ja na teba každý deň tak úpenlivo myslím, modlikám sa za teba, aby to už tentokrát vyšlo. A ja veľmi verím, že tentokrát to výjde, dúfam, že ma moje tušenie nesklame. Inak ešte stále špiníš? A testovanie, veď vieš, tiež sa mi nechcelo stresovať, ale naposledy som si povedala, že to čo má byť bude a nijako to neovplyvním, či testnem alebo nie a tak už prvý test padol za obeť v 6deň od ET 😉 Takže taaaaaaaaaaaaaaaaak veeeeeeeeeeeeľmi stíííííííííííííííííííískam paľuchy thuj thuj thuj 😵 🙂
A čo to sa deje s pipkou - nejaké novinečky, no musím ísť nakuknúť....

Labusik to isté ako pre Lenku platí aj pre teba, tuho stískam palce, proste si to už zaslúžite takže thuj thuj thuj 😵

Kanhwička takže ste sa rozhodli pre osvojenie, veľmi ti prajem, aby sa k vám dieťatko dostalo, či už takou alebo onakou cestou, Určite sa dočkáte uvidíš 😉

Juliček držte sa dnes na kontrole. Dúfam, že sa nám večer ozveš a nenechajú si vás v nemocnici.

Kto vie, či Avušky už možno dneska nepustili domka. Dúfam, že sa nám ozve, ak bude mať aspoň chvíľku čas.

Takynečka už ste zašitý, tak verím, že budeš už teraz aspoň o niečo kľudnejšia a nech ste čoskoro domka...

Mirindik, Lahelik a všetky ostatné srdečne vás pozdravujem zo zasneženého východu 😉

julietka
1. feb 2010

tanitka vsetko najlepsie k dnesnym meninkam 😵 hlavne nech sa co najskor zadari mala veduca 😉

lenik tebe odsypa testovanie 🙂 verim ze budes mat dve dialnicky krasne silne 🙂

ninocka nebude smutnucka, musi to byt naozaj tazke po tom co ste zazili a nikto si to nevie naozaj predstavit ked take nieco nezazil, ale verim ze to prave stastie na vas este len caka a coskoro sa dockate 😵

miri len sa prechadzaj pokial sa este dat, potom budes uz len polihovat ku koncu 😉 aj ked ja to stale nedokazem, stale musim nieco porobit a moj muzik ma dnes v poradni nabonzoval ze stale do niecoho rypem, napriek tomu ze mam prisne oddychovat

avusku asi az zajtra pustia, ci nie? ked mali ist v sobotu a asi tie tri dni si ich budu chciet nechat 😕

kanhwi to je velmi pekne rozhodnutie osvojit si babatko, taky maly batoztek vonavy 🙂 dnes suz nie su take brutalne cakacie lehoty, mali sme aj takych klientov co mali do 3 mesiacov babatko doma 😉 a ked sa "ukludnis" a nebudes sa sustredit na stimulky sa vam mozno zadari aj vlastne 🙂

pozdravujem vsetky ostatne babulky 🙂

julietka
1. feb 2010

dnes sme boli v poradni, vsetko je v poriadku aj ked sa doki smiala ze malej uz trcia von oci 😀 ako su tam natlaceni
takze som absolvovala ARO konzilium, interne vysetrenia, lekarske konzilium na indikaciu sekcie a vsetky vysetrenia mam nastastie v poriadku, takze mi sekci schvalili aj ked narovinu povedali ze to neradi robia, ale ze vraj jedna z indikacii na sekciu je IVF..takze 11.2.nastupujem do nemocky a 12.2. idem hned rano prva pod noz a konecne sa stretneme s bubacikmi..taka som na nich zvedava 😵

mirinda10
1. feb 2010

juli super uz som sa nemohla dockat co mas nove, uz ma aj napadlo ci si ta tam rovno nenechali ale vidim, ze si nesklamala a pekne sa drzite
takze uz vieme den D to budes uz 39tt skoro tak to tam pobudne 4-5 dni a ste domka na u mna ten piatok bude nastup na MD

inak prave som si objednala overalik z mimibazaru ved neviem ako bude zimka tam nech Emka nezmrzne 🙂

este mi chybaju plachticky na matrac tak pojdem asi zajtra do Tesca kuknut ci nemaju nieco na malu postielku nech to este operiem

musim sa uz odhodlat si pobalit tasku, zatial mam vsetko nakupene ale ulozene na roznych miestach tak asi by som mala tu tasku uz nachystat keby nahodou nieco

inak ja som ok ale ked dlhsie lezim tak sa mi tazko vstava

vstavam skoro kazde 2-3 hodky v noci asi sa trenujem na kojenie aby to nebol potom pre mna taky sok, teraz uz viem co to je ked niekto ma problem s nespavostou ja tiez kukam v noci to plafonu a iba manzelik zahlasi, ze si mam zapnut svetlo a citat, ze je ok aspon sa mu neprehadzujem na posteli a moze pokojne spat 😀

julietka
1. feb 2010

mirindik takze obe mame 12.2. velky den 😉
no veruze si zbal tu tasku, nikdy nevies kedy "to zacne" 🙂
ja nekupujem overal na tuto zimu, pretoze mi to vychadza tak ze tyzden v nemocke a dva tyzdne doma ked bude zima a na vychadzku pojdeme mozno zaciatkom marca, alebo posledny februarovy tyzden a aj to budu v perinkach a vo fusaku..overaly az dalsiu zimu kupime
to je inak naozaj sranda lebo aj ja sa budim cca kazde 2 hodinky a uz si z toho nic nerobim, beriem to tak ze viem ze sa nevyspim asi najblizsich par rokov, takze v pohode, ale zdriemnem si niekedy aj cez, aj po sediacky kdekolvek sa polozim, takze uz trenujem 😉

lahhel
autor
2. feb 2010

Ahojky 😉

Julietka, tak to je super, tak budeme presne vediet kedy budu bambulky na svete...a aby sme ti mohli silno drzat palceky, teism sa....a to je uz na buduci tyzden, jeeeej 🙂

Prajem vsetkym babulkam krasny dnik 🙂

mirinda10
2. feb 2010

juli no to aj ja trenujem len neviem kdekolvek zaspat a rychlo ale verim, ze casom bude vediet spat aj postojacky 🙂

ja kupujem overal nakolko do sedacky ju v zavinovacke nedam a po 2 tyzdnoch budem musiet ist prvy krat na pediatriu a opat bude v sedacke, inak ja mam fusak do kocika, takze tam je to ok ale ked ju dam do studeneho auta tak toho sa bojim a mame z Kramarov domov tak 30min a vzdy parkujeme dost daleko ale teraz urcite budem cakat pokial muzik nepride s autom
stoji iba 6,5 s postovnym super cena, takze je to ok nakolko nove co som v sobotu pozerala su tak za 25-30 € co je dost

julietka
2. feb 2010

miri to je naozaj super cena za overalik 🙂
tie Kramare su naozaj strasne, v poslednej dobe pocuvam kazdeho nadavat na parkovanie na kramaroch..ale to iste je aj na antolskej pomaly, ludia tam parkuju na obrubnikoch a policajti su taki hajzlici ze hned striehnu a nasadzuju papuce 😠 ale aby sa zamysleli vsetci nad vytvorenim novych parkovacich miest to nie..ved je to hamba..

tani ako ste vcera zapili meninky? 😉

ahojte vsetky babeny 🙂

verim ze dnes sa uz aj avka ozve 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre