Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
21. júl 2010

@mirinda10 prosim Ta dostala si z reprofitu dotaznik o hlaseni porodu?

Aj vsetky ostatne babulky ktore ste porodili a mate mimca z reprofitu dostali ste dotaznik o hlaseni tehotenstva a porodu ktory je potrebne vyplnit, lebo vraj maju v CR zakon o anonymnej evidencii hlasenia a liecby neplodnosti...

posielam kratucke video nasich drobcov

https://www.youtube.com/watch?v=XJS2GDfw3Tg

adravim vsetky babulky a mircalke drzim palce 🙂

mircalla
21. júl 2010

@rebeka33 kamoska ma podobnu skusenost z anglicka. myslim, ze v tomto sme na slovensku teda na tom vyrazne lepsie
@malik pamatam na teba, bol bol ten GF....no test je jasne pozitivny, tak drzim palce aj na krvi
@julietka krasne video, zlatucki buckovia, nadhera

lenka20
21. júl 2010

julietka naaaadherne deticky, krasne videjko, mozes aj castejsie posielat linky 😉 😵 😵 😵 😵 😵 su naozaj krasne deticky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
malik - no gratulacia, super, ze su // a nech to pekne ide takto aj dalej 😉
rebeka33 tak nech aspon kontrola dopadne dobre... mozno potom budeme reprofitovat na jesen spolu 😉 a uz hlavne uspesnejsie 😉
pozdravujem vsetky, pekny dnik 😉 baby a robia aj v R. FISH???????

falin
21. júl 2010

@lenny71 - drzim palceky a ten preklep bol super 🙂

baby, ja som na hemato cakala asi mesiac na objednanie

shandy - genetiku nam robili v Iscari

mne sekciu odsuhlasil dr. po poradeni sa s primarom, ziadne konzilium. Ale to nebolo v BA

falin
21. júl 2010

@malik - krasny testik, zajtra budes mat urcite krasne hcg. Drzim palce

olympia
21. júl 2010

@julietka nádherné detičky máš! 😵 🙂
malik, test je jasne pozitívny, potichučky gratulujem a držím palce! 😉
mircallka, ako ti dopadla kontrola, už vieš termín dňa D?
pozdravujem všetky.

shandy
21. júl 2010

@malik gratulujem a drzim palceky, nech to dobre dopadne. zatial to vyzera veelmi dobre 😵 😵
jeej julietkine deticky. no pozriem to az vecer, ked budem v klidku, nech si ich patricne vychutnam 🙂
leni myslim, ze FISH spermii nerobia, lebo som sa o tom bavila s Koudakom a on sa tvaril tak, ako ze to je zbytocne, tak neviem...potom je ta FISH metoda pouzivana aj pri PGD, to uz samoska robia...
@falin dakujem za info, no snad sa podari ta genetika co najskor, aj ked ju teda beriem skor ze vysetrenie ktore zatial nemame....

malik
21. júl 2010

dakujem... verim, že bude aspon nad 100 jednotiek.. teda modlim sa za to... 😔

všetkym tehulkám buducim maminkám a buducim tehulkam držím palčeky nech všetko dobre dopadne... 😵 😔

maticap.
21. júl 2010

@callex caves, no na tie chlamydie termin uz mam, ale to je asi vsetko :-/ . a asi som sa rozhodla na tu imunologiu vykaslat. A este jedno rozhodnutie som spravila: prve IVF skusim na Slovensku a ked to nevyjde (a aby som mala nejake lieky v zalohe), tak idem do RP. 😉

mirinda10
21. júl 2010

@julietka jasne, ze som dostala a uz som to aj odposlala, ako sa mate. idem kuknut to video mala spinka tak mama ma cas na PC 😀

mirinda10
21. júl 2010

@julietka nadhera, no musime ich dat nejak spolu nasa, ma strasne rada deticky kuka na ne a hypnotizuje ich

@mircalla no moc ti drzim palce ked je tak natresk tak asi to pojde u teba rychlo, daj potom vediet ak budes vediet termin budeme na teba moc mysliet
uz vies ci chces spinal alebo cellkovu anestezu?

rebeca_1
21. júl 2010

Ahojte,
Olympia tie nase dlhe cesty by uz mohli dorazit do ciela. )) Ty ten ciel uz aspon vidis. Aj ja chem..... Len pekne vyberajte mena, potom dufam prezradis )))

Modra ako pokracujes? Verim, ze vsetko dobre dopadne, musi!!!! Kedy mas ET?

Mircalla dakujem. Ako dopadla dnes posledna kontrola? Uz je presny termin sekcie? Cez vikend uz budes maminka, tesim sa s tebou. )))

Violoncielka jej, tak aj ty uz ides pomaly do toho. Drzim palce! S tym prednisonom sa este uvidi. Zrejme mi ho nasadia ale najskor musi prist k OPU. No ved uvidim v pondelok. Ty mas kolko clostilu? Ja mam uplne slabucke davky.

Shandy ty ides opat do stimulky? Paradicka, dobre ste sa rozhodli. )))

Leny71 budem ti zajtra drzat silno palce, vyzera to u tebe vynikajuco ale radsej som ticho, nech to nezakriknem.

Pikha dobre vsetko prekonzultujte zajtra!!!! Urcite sa riesenie najde..

Falin, uz viac ako 8 rokov. Ale co ja viem, naucila som sa nejako prehravat. Ja vzdy cakam na ten telefonat z centra /nikdy doma netestujem/ taka pokojna. Mna to uz vobec nerozplace, ked mi povedia do telefonu negativne.
Ale pride to, ja tomu stale verim.... Len nebude to na prvy krat..

Malik blahozelam )))))

Babulky krasne babatka mate, radost pozerat na fotky a videa.

mircalla
21. júl 2010

no ja som mala poradnu, za porodnikom idem az vecer, ma nocnu
tak otvorena som, ze minimalne, na spicku prsta
a maly uz tolko nerastie, mal "len" 3,6 kg, takze snad si to s tym cisarskym nerozmyslia

termin sa dozviem teda az vecer, toto som zatial bola len u svojho gyndosa
dam vediet, ale na piatok to asi nevidim

violoncielka
21. júl 2010

@rebeca_1 no ja mam 1+1+1. A ja som radsej bez prednisonu ako z.....predsa len, dnes deticky hrozne trpia na vselijake alergie (sme mali u nas bratove deti- vsetci alergici ☹....tak najskor to vyskusame bez. Ano uz za chvilu idem do toho, potom na 7DC idem naprvy ultrazvuk tu u nas a podla toho budem dopichavat bravelle.
@mircalla drzim palce!

rebeca_1
21. júl 2010

@mircalla ze len 3,6 kg. )))) Ved to riadny chlapisko..

violoncielka
21. júl 2010

@rebeca_1 t ty mas ake davkovanie?

rebeca_1
21. júl 2010

@violoncielka ja mam 2x1. Az pri UTZ sa rozhodne ci mi stimulku stopnu alebo nieco dopichneme. O injekciach sme sa zatial vobec nebavili. Ale ja idem do stimulky po dvoch mesiacoch, nie po troch. Posledne IVF som mala v aprili a s vysokymi davkami.

violoncielka
21. júl 2010

@rebeca_1 aj ja som bola v aprili a tiez vysoke davky. Teraz sa vytesujem, ze to bude bez zbytocnej chemie.

violoncielka
21. júl 2010

@rebeca_1 aj ja som bola v aprili a tiez vysoke davky. Teraz sa vytesujem, ze to bude bez zbytocnej chemie. Ku komu chodis v Brne?

mircalla
21. júl 2010

no doky bol pekne namrzeny.....na sekciu idem az v stredu, asi mi ju aj ten isty den urobia
takze si este tyzden pockam

rebeca_1
21. júl 2010

@violoncielka ja som bola objednana ku Stelclovi ale zobrala ma Vitouskova. Stelcl vtedy musel niekam odcestovat. Ale boli sme aj s Vitouskovou velmi spokojny.
Aj ja sa vytesujem nizkym davkam, jeden OHSS som si uz odlezala v nemocnici. Reprofitu verim, ked nie teraz, tak nabuduce ))))

@mircalla az v stredu? To len preto, ze mal niekto zly den? Najhorsie je ze uz uz a stale nic....
No nic, vydrz to uz nejako, ked inak neda! ))))

rebeca_1
21. júl 2010

@violoncielka a ty ku komu chodis? K Machacovi?

mircalla
21. júl 2010

ale nie, preto nie....on ma v pondelok a utorok nejake povinne volno ci co a naviac su plni
chcela som v piatok, ale vraj ani trochu nie som otvorena.....
zly den mal, ale nie kvoli tomu mal dal na stredu
tak este vydrzim, co uz

rebeca_1
21. júl 2010

@mircalla ale ano, ty si velky bojovnik! Na vikend hlasia ochladenie a 2 dni urcite vydrzis.
A to aj pri sekciach sa pozera nato, ci si otvorena? Ved tam by to mohlo byt jedno, nie?

modra
21. júl 2010

@mircalla mala som len jeden kedze som stimulovala len clostilom tak to tak nejak vyslo 🙂
@falin snazime sa uz asi cca 7 rokov..
@malik srdecne blahozelam...

mircalla
21. júl 2010

no skot to bral tak, ze asi mi este nic nehrozi, tak staci aj streda.....
takze 28.7......ja som bola presne pred rokom 28.7. na cisteni

modra
21. júl 2010

@mircalla tak to je aka nahoda 🙂 drzim palce na porod..
mne to tiez tak vychadzalo 2 x som presne v tom istom case otehotnela a aj potratila..

rebeca_1
21. júl 2010

@mircalla 28.7. je pekny datum, moze byt.
Juj, na to cistenie uz zabudni! To bolo davno.
Teraz to bude velky den a plny radosti aj slziciek ))))

mircalla
21. júl 2010

no datum podla mna nijak vynimocny, aspon pre mna nicim magicky, ale som chcela levika, tak aspon bude levik

rebeca_1
21. júl 2010

@mircalla potom uz len peugeota dokupit. Levicatko k levicatkovi ))))
Ako sa citis? Aky je uplny koniec tehotenstva?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre