Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
21. okt 2010

@kvakuska dakujem za info budem kukat 🙂

falin
21. okt 2010

Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF,
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:

moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
cavik ( 36 ), 2. SOFT RF, ET 19.10
falin (34r.) - 3 x IVF+ET, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika - OK,spg - zly), SOFT RF, ET 22.10

...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
violoncielka
modra
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, dcéra Bibiana,
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; dcéra Ninka
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus

mirinda10
21. okt 2010

@falin nevadi budu uz mat 16buniek a to je super , tak zajtra thuj thuj nech sa prilepia a nepustia az o 9 mesiacov 😵 😵 😵

falin
21. okt 2010

@mirinda10 - diky moc a nech mas pravdu

julietka
21. okt 2010

@falin drzim velmi moc palce, nech sa embrijka zahryznu 🙂 hned vedla RF je restika my sme sa boli najest tam 🙂

rebeka33
21. okt 2010

@cavik ďakujem za tabulku aj za preloženie do správnej kolonky. ja neviem ako sa o robí. Budem musieť na nejaké školenie. 😀 Ako sa cítiš tehuľka? 🙂
@kvakuška díky za info určite pozriem svojho dr. 😵 len asi večer z archívu , pretože zajtra makám.
@falin na zajtra držím palce.
Ja to skúsim.


2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
rebeka33 (35r), 2X IVF SPLN Ke,1xMA,2x KET,1xsoft v RF-MA, 11/2010 plánovaný 2.soft-prednisolon, heparín
.....................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:

moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
cavik ( 36 ), 2. SOFT RF, ET 19.10
falin (34r.) - 3 x IVF+ET, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika - OK,spg - zly), SOFT RF, ET 22.10

...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
violoncielka
modra
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, dcéra Bibiana,
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; dcéra Ninka
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus

rebeka33
21. okt 2010

Super ,mne sa to podarilo. Hurááá. Ja sa na tom koníku snáď naučím aj s pc robiť. 😀

callex
21. okt 2010

falin drzim palce.

teda babulky vy ste ma vysupli z tabulky? 😕 😒 ☹

mircalla
22. okt 2010

toto je nejaka strasne stara tabulka🙂 myslim, ze mediztym uz hadam aj bola aktualnejsia

violoncielka
22. okt 2010

ahojte babule 🙂 rebeka 33 velmi stara tabulka skus stiahnut tu zo strany 439 to je ta najaktualnejsia.... Ja to neviem

violoncielka
22. okt 2010

akatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne neg.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
cavik ( 36r ), 3xIVF, 5xKET iné CAR ( 1x biochem, 1xMA, 1x mimomater. a synáčik ), v Reprofite 1xIVFSoft - MA, čakám na ďalšie hemato výsledky
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, krv pozitivna :o)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010, ET 30.8.2010, TT 13.9.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., teraz soft IVF RF, OPU 2.9.2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010, TT 6.9.2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka jedno mimi, potvrdena akcia srdca
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
maticap.
30. aug o 18:30 • čaká bábätko, termín má v máji 2011 (11. tt) • Odpove

violoncielka
22. okt 2010

no vidim ze sa mi to podarilo, ale dodatocne to musi doplnit Shandy

mircalla
22. okt 2010

baby myslite ze mozem prejst na sunar? lekarke som volala, vraj nie, nech vymenim dudel na flasi...stalo sa....ale je to o tom istom,moje mliecko ano, nutrilon len obcas, to uz musi byt fakt hladny
zda sa mi chore lpiet na mlieko, ktore zjavne uz nechce....tusim ste tu niektore pisali, ze ste presli na sunar z ineho mlieka. dik za odpoved

mircalla
22. okt 2010

nutrilon ma od 5 tyzdnov, ale v poslednej dobe ho fakt odmieta a jeduje sa

shandy
22. okt 2010

ahojte dievcence,
no uz som chcela zasiahnut ked som videla, co sa tu s tou tabuleckou robi 😀 😀 😀
@violoncielka ty si sikulka 😉 , ako sa mavate? vsetko ok? kedy ste mali kontrolu a kedy bude dalsia?
dievcence ak potrebujete aktualizovat udaje, poslite mi do IP aj nove kocky co su tu, lebo nemam prehlad teraz ked sem tak casto nechodim.
pekny dnik vsetkym...

takyna
22. okt 2010

@mircalla zuzla prechadzala na sunar, napis jej cez FB alebo IP, ale nutilon je fajn sladucky, beba je vraj horsia, a preco mas vymenit dudel na flasi?????

inak pozdravujem vsetucky 🙂 🙂 🙂

shandy
22. okt 2010

Babulky, tak co som vedela som doplnila, co chyba mi napiste do IP a doplnim 😉.
Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, posledny soft MA
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., soft IVF RF – aug. 2010 neg. (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
cavik ( 36r ), 3xIVF, 5xKET iné CAR ( 1x biochem, 1xMA, 1x mimomater. a synáčik ), v Reprofite 1xIVFSoft - MA, dalsie soft IVF,
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka 1 mimi, potvrdena akcia srdca
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne neg. , soft IVF RF, tehotna
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, caka dievcatko, TP: 12/2010.
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky - chlapcek a dievcatko,TP: januar 2011
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010, caka 1 mimi, TP: 05/2011.
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010, ET 30.8.2010, caka dvojicky, TP: 05/2011
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., teraz soft IVF RF, OPU 2.9.2010, caka dvojicky, TP: 05/2011
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010, TT 6.9.2010, caka 1 mimi, TP: 05/2011

.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
maticap.

zuzla80
22. okt 2010

@mircalla my sme prechádzali z Nutrilonu na Sunar, neviem ako chutí Nutrilon, ale my sme mali Bebu HA a tá bola horká, Ninuška odmietala, len čo ochutnala a aj máličko počas dňa vypila. Mojej mliečko jej chutilo, no akonáhle som jej dala Bebu, tak nevypila, mala z nej bolesti bruška a záchvaty plaču. Potom som jej dala Sunar a bez problémov, jednak je sladší a omnoho chutnejší ako bola Beba a bolesti bruška sa stratili. Volali sme aj pediatrovi a ten nám len potvrdil, aby sme skúsili zmeniť a menili sme ho zo dňa na deň - aj na odporúčanie lekára a taktiež to takto robila aj Julietka pokiaľ si dobre pamätám. Skús moja vymeniť, určite mu sunár bude chutíť, potvrdila nám to aj lekárnička, že Sunar deťom chutí a vraj sú chutné aj France Lait 😉 Ja by som sa na tvojom mieste zmeny nebála a hlavne aj keď Filipko odmieta papať, riaď sa podľa svojej intuiície nie podľa lekárky... Inak mám taký pocit, že lekáry majú akési dohody s výrobcami Nutrilonu, všade dookola počúvam, že odporúčajú len Nutrilon, no ale ak dieťatku nesadne, tak čo potom, nechať ho trápiť, len aby mal lekár niečo do vačku...
@falin mojko taaaaaaaak straaaaaaaaašne držím palčiska, uvidíš tentokrát to výjde, cítim v kostiach 😵 😵 😵 thuj thuj thuj veľa veľa šťastíčka

Babulky nám dnes vykúkol PRVÝ ZÚBOK 😀 😀 😀 tešíme, tešíme, i keď Ninka je riadne z toho nervná, teploty našťastie niesú, ale nervozita riadna. Kúpila som aj gelik Dentinox, tak sem-tam potieram.

mirinda10
22. okt 2010

@zuzla80 no Ninuska je sikulka, Emuska este name ziaden zubok ani to nevyzera, ze nejaky ide aj ked ma v puse stale nejaku hracku asi si este pockame

zuzla80
22. okt 2010

@mirinda10 ja som tiež trošku šoknutá, že zúbok vykúkol tak skoro, ja som napr. mala prvé zuby až v keď som mala 1rok a aj to my išli ako prvé horné zúbky. Neboj, oni čoškoro pôjdu aj vám a keď sa spustia, tak začnú jeden po druhom, uvidíš.

violoncielka
22. okt 2010

@shandy dik za doplnenie tabulky 😉.
My sa mame dobre trosku som spinila,ale teraz uz zase ide zo mna len biele...dnes idem na kontrolu dufam, ze vsetko bude OK. Si myslim ze tie zvacsene vajecniky robia trosku sarapatu....No ja neviem rano sa zobudim skoro bez brucha a vecer vyzeram ako v 4 mesiaci, uplne ma ide rozhodit od tych plynov 😀...uz ani neviem co mam jest. Niektore baby vravia , ze ak vysadim chlieb a vsetko chlebove tak by sa to malo upravit no uvidim. Uz nech je za mnou prvy trimester a tie vajecniky nech sa trosku upokoja.....Inac sila, ze mam takyto hyperstimulak s takou malou davkou hormonov co som brala.
No a coskoro uz vysadim aj lieky utros a estrofem...len musim napisat Machacovi, ze ci to mam tak zo dna na den ...alebo nejak postupne..hmmmm.
shandyka vy sa ako mavate?

shandy
22. okt 2010

@violoncielka violik v pohode 🙂 🙂 , nie je za co...aspon si ma k tomu dokopala trosku 😀
ufff, no este ze to spinenie preslo...jeeeej tak na teba dnes myslim, daj vediet ako ste dopadli. verim, ze vsetko bude ok, ked brusko rastie 🙂 .
No ani mi nehovor s tym bruskom, presne to iste 😀 😀 , rano pohoda a vecer uz ma aj tlaci pomaly..a tie plyny? so zapnutym zapalovacom sa radsej okolo mna nemotat 😀 . ja som si blba este urobila taku zeleninovu polievku alebo skor hrachovu by som ju nazvala a nebudem ti do detailov opisovat ako som potom trpela..no hrachovu uz asi ee. hoci predtym som s tym nikdy nemala problem. No a tvoja gynda ti nepovie ako vysadit utros? Ja tiez koncim s utrosom v 12tt ale este sme s dokim neriesili postupnost.
my tak nejako napodobne. stale nieco musime tlacit, lebo inak citime zaludok, obcas hlava pobolieva a brusko rastie. ja by som si mala ist po recept na utros v utorok, tak doki vravel ze skontroluje aj vitalitu, tak dufam, ze bude vsetko ok 🙂

shandy
22. okt 2010

@kvakuska jeeeej kvakuska tak to si isto pozrieme, dakujeme za info 🙂
@falin krasna kvalita, tak zajtra nech to dobre dopadne, riadne nech sa zahryznu a nepustia 😵 😵 😵 a kolko budete vkladat?

rienok
22. okt 2010

@shandy ahoj aj mna zaraďte do zoznamu ... 🙂
4x IVF GF negat., dalsia stimulka 12/2010 resp. 01/2011 v RF ( clostilbegyt, bravelle, orgalutran, prednison)

shandy
22. okt 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, posledny soft MA
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., soft IVF RF – aug. 2010 neg. (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rienok, 4x IVF GF negat., dalsia stimulka 12/2010 resp. 01/2011 v RF ( clostilbegyt, bravelle, orgalutran, prednison)
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
cavik ( 36r ), 3xIVF, 5xKET iné CAR ( 1x biochem, 1xMA, 1x mimomater. a synáčik ), v Reprofite 1xIVFSoft - MA, dalsie soft IVF,
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka 1 mimi, potvrdena akcia srdca
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne neg. , soft IVF RF, tehotna
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, caka dievcatko, TP: 12/2010.
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky - chlapcek a dievcatko,TP: januar 2011
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010, caka 1 mimi, TP: 05/2011.
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010, ET 30.8.2010, caka dvojicky, TP: 05/2011
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., teraz soft IVF RF, OPU 2.9.2010, caka dvojicky, TP: 05/2011
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010, TT 6.9.2010, caka 1 mimi, TP: 05/2011
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
maticap.

rienok
22. okt 2010

@shandy jééééj ty si zlatá, to bolo rýchle ... ďakujem 🙂

shandy
22. okt 2010

@rienok v pohodicke 🙂 🙂 🙂 , ked sa da, tak som k vasim sluzbam 😉

anty
22. okt 2010

Ahojte baby, zdravím Vás ještě stále pokupě s mimíškem, podle doktora zatím nic nenasvědčuje, že by se mělo rodit, ale maminka by už i chtěla neboť se už nemůže ani pohnout 😀 . Jinak mi teď kamarádka říkala, že v porodnici kde bych měla rodit se bude malovat, tak jsem zvědavá, kde mně pak teda vezmou.

mirinda10
22. okt 2010

@anty tak tasku uz mas zbalenu a uz len par dni a budes mat Danielka v naruci, zavidim hned by som si urobila repete ale len od okamziku ked mi Emku doniesli na izbu a ako sme sa spolu spoznavali, drzim moc palce nech porod prebehne rychlo a bez komplikacii 😵 😵 😵

rienok
22. okt 2010

poradte mi ako mam napisat 1 prispevok ked chcem odpovedat viacerym dievcatam, ale ich prispevky su na roznych stranach ... nejak sa mi to stale zmaze a pride mi divne aby som poslala 4-5 prispevkov pod sebou 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre