Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
17. dec 2010

@ninockaskv presne tak, mozes ist aj sama...ved mi tomu aj tak rozumieme najlepsie, ja som bola nie raz vlakom...ale dufam, ze to nebude potrebne

mircalla
17. dec 2010

ty brdo...ze my s i....to sa mi este nestalo.... 😀 😀 😀 preklep, verte mi🙂)

rebeka33
17. dec 2010

ahojte, došla až teraz z robotky čo vidím
@ninockaskv je mi to ľúto,určite ťa to veľmi vystrašilo, no do pondelka ležať, ani prudko nevstávať. Ja keď som 1xskončila s krvácaním v nemocnici tak povedali,že úplný kľud. Budem držať palce.
@olympia super gratulácia. Už som sa bála ako sa máte. Hlavne ,že ste doma a zdravé. Prajem tie najkrajšie vianoce. 😵 😵 😵 😵
@mircalla mne to vôbec nevadí lebo ja Slovenský pravopis neovládam.Mala som hroznú učiteľku a potom na staré kolená som sa aspoň čo to doúčala nech nevyzerám ako totál debil. 😀

shandy
18. dec 2010

ahojte dievcence 🙂
@ninockaskv ninocka no toto, este to nevzdavaj, verim, ze kludovy rezim zaberie a hcg bude rast....na to aby bolo vidiet nieco na uzv je este asi skoro...drzim silno palciska
@olympia uzasna spravicka, velke gratulujeeeeeeem a prajem chvile plne pohody, dostatok mliecka a uzivajte si ten pokladik 😵 😵 😵 😵
my sme mali vianocny vecierok vcera tak som nic nestihala...ale pekne som si aj s drobcami zatancovala, v ramci moznosti teda 🙂
@rebeka33 uz 7 tt, supeeer 🙂 , kedy mas dalsie sono?
pekny vikend babule 🙂

mircalla
18. dec 2010

@shandy no to bol prijemny vecierok s 2 drobcami v brusku, ze?
@ninockasvk dufam,ze to krvacanie je lepsie

inak som na seba nahnevana, som si objednala z internetoveho knihkupectva 2 knih pre synovca na vianoce....dosla mi v utorok sms, ze to je poslane slovenskou postou a ze do 3 dni byt o mali prist, bolo tam aj podacie cislo. kedze to ani vcera nedoslo, tak som si kukla ste raz tu sms, a zistila som, ze som im dala adresu bez cisla domu. tak som sla na postu, ci to neni tam, kukali podla podacieho cisla v PC ale nic....poslali ma na ich dodavelsku postu, ale ani tam to nebolo. tak neviem...keby to doslo alebo to poslali spat, tak by to vraj na poste urcite bolo zaevidovane. ale nevedeli mi povedat, ze kam postarka smeruje zasielku, ked sa nepodari dorucit, ci na miestnu postu alebo na dodavatelsku vacsiu postu. myslite si, ze to kvoli tomu, ze tam chybalo cislo domu mohlo byt este na poste, z ktorej to bolo odoslane? (to pochybujem) alebo to meska kveli vianocnemu naporu? alebo si to skratka dakto zobral? neviem preco to neni zaevidovane, na poste odosielatela to nema preco byt. reklamovat sa to da az po 18 dnoch...to uz mi nic nepomoze...

rebeka33
18. dec 2010

@mircalla je mám z poštou celkom dobré skúsenosti. Asi to príde na tvoju poštu, tak ich popros nech to tam dajú bokom, alebo im nechaj euro a nech ti pošle sms-ku. Ono ti si sa teraz sťahovala? Čo je škoda,lebo poštárka ťa nepozná ešte po mene. no určite tam majú teraz fofry tak ešte počkaj .
@ninockaskv dúfam ,že už je lepšie. zajtra čakáme na dobré správy. 🙂
@shandy všimla si si to skôr ako ja 😀 .Ja sa mám zajtra ozvať DR. a dá mi termín,ale už som fakt veľmi napätá tak dúfam,že zajtra. 🙂
pekný večer. 🙂

mircalla
18. dec 2010

@rebeka33 asi to este vobec nadorazilo, ma to podacie cislo, na poste by to uz mali zaevidovane. hej chcela som tam nechat odkaz s cislom domu ked to pride, ale pani nebola ochotna...za mnou velky rad....odbila ma, nech pridem v pondelok

rebeka33
18. dec 2010

baby mne úplne nemyslí ,jasne ,že volať mám v pondelok. tak dúfam, že pondelok bude šťastný deň pre všetky.

rebeka33
19. dec 2010

Ahojte asi všetky upratujete a pečiete. Peknú adventnú nedeľu 🙂 🙂 ninockaskv dúfam,že si OK

julietka
19. dec 2010

@olympia ty uz mas babatko? 🙂 zo srdca ti gratulujem a zelam vela zdravia malinkej a samozrejme aj maminke, drzte sa 😵 dalsie zdrave reprofitatko 😵

falin
20. dec 2010

@olympia - srdecne blahozelam a zelam oboch vela zdravicka a stasne stravene spolocne chvile. Uzivaj si to 🙂

falin
20. dec 2010

@ninockaskv - velmi myslim na teba, dufam ze ste ok a kludovy rezim pomohol

@mircalla - moze to byt sposobene vianocnym naporom, maju teraz toho riadne. Skus sa spytat dnes, ak to na postu pride, mali by to mat zaevidovane podla podacieho cisla (aj ked tam nie je cislo domu). Verim ze knizky uspesne dorazia

pekny dnik vsetkym

mircalla
20. dec 2010

@falin ja viem, len v podstate sa to komplikuje tym cislom domu, budu to mat problem dorucit....skusim ist opat na postu
a nemala si ty dako testovat? ci sa mi mari? ak nie, sorac
@ninockaskv ako moja?
@rebeka33 drzim palce

falin
20. dec 2010

@mircalla - dobru mas pamat 😎 .V stredu mam ist na krv, nejako sa necitim na testovanie 😒 , mozno v stredu rano

olympia
20. dec 2010

ďakujem za gratulácie, bábo spinká, tak som chvíľku dobehla pozrieť, čo je nové, ale mala by som to aj hento porobiť, nič netíham. 😅

takyna
20. dec 2010

@olympia gratulírujem a prajem princeznej všetko najlepšie a maminke veľa mliečka 😵 😵 😵 😵

ninockaskv
20. dec 2010

ahojte baby... prave som volala do GF . v piatok bolo hcg 1547, dnes bolo 3966 😅 krvacanie ustalo, len ked sa rano postavim z postele.. tak asi po tej noci sa este nieco objavi.. tak dufam dufam, toto ked male rozchodi .. k tomu vsetkemu aj nadchu mam.. tak to bude riadny bojovnik..

zajtra ideme na UZV, bohvie, ci bude nieco vidiet, ked v piatok to bol 5+1tt ..

do RF nemozem ist bez chlapa.. nie som mobilna a busom sa mi nechce 😉

ninockaskv
20. dec 2010

@mircalla ozaj, bola som u MUDr. Behunovej.. ona je taka zvlastna, dost si drzi odstup.. ako keby sa mi bala povedat, nevesajte hlavu, este nic nie je stratene.. je to cele divne, namiesto toho, aby povedala, este je prislis skoro, na uzv nemusi byt nic vidiet.. tak povie ziadne stopy po intrauterinnej gravidite.. a clovek sa moze zblaznit, znamena to, ze je pruser? ze je male zase odcestovane tam kde nema byt, je to v poriadku?.. divni su tam..

a ked si bola na tom uzv, uz bolo nieco vidiet? ja budem zajtra 5+5tt.. tak hadam nas cakaju dobre spravy, nerada by som vianoce stravila v nemocnici 😠

maticap.
20. dec 2010

ahojte, ja iba v skratke: 14. den po ET a hcg je rovnake ako bolo na 8. den-cize 0,1 U/l.... ved som to hovorila... a medzitym samozrejme kramujem... Len keby som uz bola zdrava...stale to nie je ono. 😒

@ninockaskv opatruj sa, drzim Ti paste! 😉

mircalla
20. dec 2010

@ninockaskv kedze to HCg stuplo vyrazne, mohlo by to byt dobre. u mna ten 5+5tt uz vidiet bolo. a to ze to ustalo, tak to je tiez dobre znamenie...ako som uz k tomu krvacaniu uz pisala vyssie. velmi drzim palce, aj filipko. ozik, keby boli v Gf daki trapni ci neochotni, ozvi sa, vybavim ti sono inde, alebo ti dam kontakt, kde sa zoberu.

falin
20. dec 2010

@ninockaskv - ninocka, HCG krasne stuplo verim ze budete ok. Drzim palceky

@maticap. ☹ ☹ ☹ je mi to luto

rebeka33
20. dec 2010

Ahojte babule ,
@ninockaskv Hcg-čko pekne stúpa ako má a zajtra už by niečo mali vidieť. Držím palce 🙂 Ešte necestuj do RF ,len pekne lež z nohami hore a do Brna sa ide super vlakom. 🙂
@falin ti máš ale nervy 😀, ja som taký testovateľ. Držím všetky palce.
@maticap
@mircalla došli knihy?dúfam,že ti to do vianoc dôjde.
Ja som bola dnes na USG a hlásime zatiaľ 1 dutinku s drobcom a akciou, ktorú sme viac chceli vidieť ako videli 😀. trochu som dúfala na 2ičky pri tých hcg.čkach ,ale vystrašila ma lebo vraj je na 5tt. A ja som 6tt+2. Tak o týždeň hcg a potom ešte USG. Čo myslíte nemôže mu poškodiť ultrazvuk každý týždeň? Už som úplne zmagorená. 😀 No ale snažím sa trošku tešiť. 🙂

mirinda10
20. dec 2010

@rebeka33 ja som mala v 5tt jednu dutinku so srdieckom a o tyzden dalsiu 😵 ale gratulujem aspon k jednej, hlavne pohodove tehu 😵 😵 😵 prajeme

mircalla
20. dec 2010

@rebeka33 no patranie po knihach pokracuje uz na viacerych postach
ale nie o tom som chcela....na merania sa vykasli, to je dost nespolahlive, hlavne ze mate akciu super
nemyslim, ze sono moze uskodit, ja som bola na druhom tiez o tyzden po prvom a potom som tiez chodila dost casto
hcgcka som sa uz nie raz presvedicila, ze neni tiez velmi spolahlivy ukazovatel...baby s nizkym mali dvojky a naopak, ja som mala tiez velmi vysoke a len jeden chlapik....idem ho okupat🙂

martini
20. dec 2010

@rebeka33 Je to je super...a jedna dutinka na úvod stačí 🙂 Tak sa hlavne drž, manžel nech vás opatruje 🙂)
@ninockaskv HCG pekne rastie, to sa tešíme. Len tak ďalej.

callex
20. dec 2010

ahojte fesandy...
@ninockaskv spadol mi velky kamen zo srdca ze hcg stuplo.thuj thuj nech to rastie dalej.
@rebeka33 drzim palce aby to kriticke obdobie skoncilo a vsetko bolo ako ma byt.tesim sa s vami babule..a
@maticap. s tebou smutim. 😒 a zelam vela sil do dalsieho boja.

gabinkaa
20. dec 2010

@maticap. to je mi ľúto, že to tak dopadlo, viem aké máš pocity, prežívala som to už dvakrát, dúfam, že sa pustíš aj do ďaľšieho boja, do ktorého želám veľa síl

gabinkaa
20. dec 2010

@ninockaskv ahoj, som rada, že hcg tak krásne stúpalo, držím palce, pekne oddychuj a nenamáhaj sa 😵 😵 😵

martini
20. dec 2010

@callex ahojky. a vy ako? stromček postavený? kedy ťa čaká ta konzultácia? vo februári? si spomínala, že koudelka v januári bude preč? Ja som mám inač OK, zatiaľ v kľude čakám na dve koľajnice pod stromčekom 🙂

maticap.
21. dec 2010

@falin
@rebeka33
@callex
@gabinkaa
Babulky dakujem, ze na mna myslite 😉 . Ja sa marne pokusam nemysliet na to - nie na ten neuspech, ale tak celkovo - na potomstvo. Chcelo by to vycistit hlavu, no kedze sa mi to doteraz za tri roky nepodarilo, tak to asi nejde. 😠
Kazdopadne- zelam vam vsetkym prijemne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu najblizsich! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre