Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
12. jún 2009

zuzli moj doki mi predpisal aj estrofem povedal mi, ze mam na to narok ale ak ja ho nepostrebujem co urcite nie poslem v obalke aj ked to bude asi pre teba malo nakolko budes potrebovat aspon 2 balenia

mirinda10
12. jún 2009

no ucit sa Taliancinu musim nakolko co mi pisu z Rima moja sefka z financneho ( mame tam centralu) tak len po Taliansky je pravda ja jej odpovedam po Anglicky a takto ked si precita niekto nasu postu tak tam idu paralelne dva jazyky no neche sa im ucit tak tvrda ignoracia a pisu tak ako sa naucili

zuzla80
12. jún 2009

Miri si zlatá - neviem ani koľko balenia budem potrebovať - ale v podstate mi postačí aj 1balenie - potrebujem len do transferu ja si už potom od Koudy vypýtam recept 😉
No vidím, že to máte veselo v robotke - paralelne 2jazyky to sa len tak ľahko nevidí 😀

tanitta
12. jún 2009

caute babulky...
neprehliadla som tu ziadne nove //?.. 😎 ...

mirinda10
12. jún 2009

no paralelne to myslim tak, ze sefka taliansky a aj anglicky nemam este odhodlanie je odpisovat v jej rodnom jazyku ale vadi mi ich totalna ignoracia a ze medzinardona firma keby nas nekupili tak sa k nim nikdy nedostanem nas americku spolocnost kupili Taliani tak teraz mame vsetko po Taliansky. Mam ucitelku co ma chodi do prace ucit ale to je to, ze nam cas sa doma ucit a ani sa mi nechce

zuzli do pondelka nedele beriem estrofem a este si zoberiem rano a potom uz netreba akykolvek bude vysledok ,takze potom mi das adresu a poslem hned

zuzla80
12. jún 2009

Miri a to ani po potvrdení tehu nemusíš brať estrofem ďalej? Ja som nemala ešte estrofem, tak preto sa pýtam. No veď sa nejako dohodneme 😉

mirinda10
12. jún 2009

no ja si myslim, ze estrofem uz netreba iba utros ak by to vyslo ak nic ☹ tak nebudem brat nic ☹

julietka
12. jún 2009

zuzlik este k tomu estrofemu..mne tiez doki robil problemy s receptom, nechcel mi predpisat clostil a pregnyl, ale potom som mu vysvetlila ze mozem si to zaplatit ako samoplatca a nech si nemysli ze by som sa vobec obtazovala tam prist keby mi dali lieky v lekarni aj bez receptu...napokon po tom vsetkom frflani mi predpisal..ale ked mu na rovinu povies ze si samoplatca tak nema dovod ti robit problem 😠

zuzla80
12. jún 2009

Miri, tak to si moja nechaj, ja pri najhoršom skočím za svojím dokim, nech mi ich predpíše ako samoplatca - ja mám taky pocit, že estrofem sa berie dlhšie ako do potvrdenia tehu- teda asi, neviem isto.

mirinda10
12. jún 2009

baby ziaden samoplatca mne to prepisal doki na poistovnu co to mate za lekara ten moj novy je super povedal rovno, ze mam na to narok a ked mi ostanu co mi ostanu tak poslem zuzli ja to nepotrebujem a ked budem opat potrebovat doki predpise

u nas strasne ale strasne prsi a nemam dazdnik ☹tak este pockam ale hadam do 4tej ked chcem zduchnut, tak prestane strasne som unavena, potrebovala by som kavu ale sa drzim na jednej denne co je pre mna malo 😠

julietka
12. jún 2009

vidis miri ja ti odporucim dobreho dokiho a sama mam problemy s tym mojim 😕 asi tiez pouvazujem nad zmenou.. a budeme tam chodit spolocne do poradne pre tehule 😀

mirinda10
12. jún 2009

no jasne stretneme sa spolu na lavicke v cakarni 😀 😀 😀 😀

zuzla80
12. jún 2009

Miri ten môj doki nieje až taký zlý, nikdy mi nerobil problémy, ak som potrebovala hocijaké vyšetrenie, bez akýchkoľvek rečí ma poslal - len raz som od neho chcela - bolo to pred konzultáciou v Repráku - aby mi urobil HP na 3DC - no to si mala počuť, že čo si myslím, a že ako si to predstavujem, že na 3DC sa profil nerobí a že on potrebuje niejakú správu od lekára, aby to mal podložené pre poisťovňu, tak som ostala vyvalená a odišla. No a keď som mu volala, že by som si HP zaplatila ako samoplatca - tak otočka o 180stupňov a už bol iný - a to sa mi nepáči na tých lekárov a ich poisťovňách - veď keby som to chcela len tak pre zábavu tak nehovorí, ale no škoda reči a tak som sa na neho vybodla a povedala som si, že ja radšej pôjdem do súkr. labáku a nebudem robiť jemu biznis. Neviem, či som vtedy vystihla nejakú jeho blbú náladu - ale nemám chuť počúvať tie blbé reči a radšej si ich pozháňam inou cestou. 😉

mirinda10
12. jún 2009

zuzli ja to chapem ved mame nabehane km po ordinaciach a stale nieco vybavovat, prosit je to hrozne ale co urbis take je nase zdravotnictvo ved ked som platila clostil v Brne tak je lacnejsi ako u nas a to som tam platila celu sumu

avaka
12. jún 2009

Kocky viem ,ze ste dohodli,ze uz sa nesledujeme.. 😉 ale este sa k tomu predsa vratim...
Mna vzdy boleli prsia uz pocas stimulky a asi 4 dni pred MS prestali..tak uz som vedela ze nic...No tentokrat prestali,potom po ET trosku zacali,potom zase prestali...Ale fakt slabunko,asi tiez len z toho,ze som si ich tolko magorila..A teraz ma stale len jemne pobolievaju,niekedy vobec.... 😕 A bradavky stale blede..
Inak tie krce som tentokrat nemala...Pri dvoch predchazajucich ET som mala vzdy 1x tak v noci,asi zrovna v obdobi uhniezdovania a vtedy nic...(teda 1x slabunka ciarka,potom zmizla)

Zuzli,mne uz dr.odpisal,ze mame dve zamrazene a ze nam urcite embr.posle mail,ak nie ,mam sa ozvat..este ma aj povzbudil...no uzasny R 😵
Zuzlik,ja som Ti to Chilli ponukala,ak chces,poslem Ti v obalke aspon 30-35ks,to by Ti na KET-ko stacilo a nemusela by si si kupovat cele...Ja ho nechcem predavat a uz ho nepapam...

Baby,ja mam inak stastie,ja ked som poprosila u nas dr.tak mi bez vsetkeho predpisala utros,predn.,anopyrin... 🤐 dokonca ani za UTZ som neplatila...ono to tak dobre padne..
Kocky,ja si tak strasne zelam ,aby sme tu mali vsetky // uz coskoro..

avaka
12. jún 2009

Tanittka,ako sa ma chrobacik,ci tala som ze je chorucky... 😔 Skore uzdravenie zelam...
A Lenka nas bola vobec pozdravit 😉 Ahoj Leni...
Ked mne sa moc neda cez den tu byt a potom Vas ledva precitam...

julietka
12. jún 2009

ahoj avka, to je dobre ze mate aj mrazacikov 🙂 bude na surodencov 😵
no vidis to ti je naozaj zahada ze ked su krce tak nic z toho a ked nie su krce tak si tehu 😕 naozaj zaujimave, skutocne sa na pocity asi neda vobec spoliehat ..skoda ze my sme postihnute tym ze vieme co sa s nami deje a tak sa nadpriemerne pozorujeme a kazde pichnutie alebo nepichnutie si hned namyslame co ak...

avka a ako sa teraz citis, uz mas nejake priznaky ze si tehu? 😉

tanitta
12. jún 2009

avaka...zatial stale teplotujeme... 😔 ..do 38°C...no uz je to lepsie..
co sa tyka tych prs....ani ja som nic na nich nevidela....ziadne vacsie ani tmave bradavky....len som ich mackala aby boleli ale ani to nepmohlo 😅 ....zmenu som pocitila v 10tt kedy mi uz tak vcasne zacalo kolostrum pokvapkach tiect....

lahhel
autor
12. jún 2009

Babulky prajem vam krasny slnecny vikendik 🙂

Mirindik, moc moc budeme na teba mysliet, hlavne na nedelu a budeme sa tesit na dobre spravicky 🙂

Julietka, ty sa opatruj, oddychuj a stale pozitivne mysli, nic nie je stratene a kludne mozes byt tehulka 🙂

Tanittka, zelam veducemu skore uzdravenie, aby si mohol opat vychutnavat spanok pod vasou hrustickou 🙂

Zuzli, bei, lenka 🙂

lenka20
13. jún 2009

ahojte babulky, tu som, zdravim vas vsetky a drzim palce buducim testovatelkam, nestiham citat dozadu, som len na skok, cely den v zahrade a pri sporaku..ale cosi na mna lezie tanicka neviem neviem, ci bude stretko...uvidim zajtra co z toho bude...ale uz mam pre malickeho darceky, tak keby nepridem tak ti ich aspon poslem 😉 dufam, ze adamkovi je uz lepsie...
mirinduska estrofem budes isto brat aj po tehuteste, az do 15tt sa berie..
baby ja som vzdy mala bolesti maternice po ET, ci to boli // alebo nie, vzdy bolesti...prsia boleli len pri //.....
no, pomaly pojdem, este kopec roboty ma caka, pekny zvysok vikendiku prajem...

mirinda10
13. jún 2009

tanitka a nemozu to byt uz aj zubky no dufam, ze sa nam coskoro veduci vylieci budem na vas mysliet je to velka zataz pre rodicov ked je dieta chore ale to nie je povzbudenie co 😎 ale veduci to zvladne
tak zajtra dam vediet uz som nastartovana na test, inak dnes som si ho uz nachystala do kupelne a dam na tej skatulke az teraz som si to vsimla, ze aky je citlivy po 5 dni po olodneni uz nieco ukaze 🙂 to je mozne take nieco vytlacit no hroza neviem ci sa to vobec niekomu podarilo ak ano tak klobuk dole ma rychle zahniezdovanie 😉 😉 😉 to su ine zrychlovace co, to som sa hned z rana zasmiala

tak prajem pekny zvyok vikendu 🙂

lahhel
autor
13. jún 2009

Ahojky babulky..dnes je tu nejako pusto...asi vsetci oddychuju a vikenduju 😉

Mirindik, az sem pocujem tvoj tlkot srdca...od vzrusenia, stresu, zvedavosti a strachu...vsetky pocity v jednom, asi ani nebudes poriadne spat, vsak 😉 Zajtra si budem musiet privstat, aby som si mohla precitat tvoju dobru spravicku..verim, ze to bude dobra spravicka, drzkaj sa.. 🙂

Julietka, a ty sa ako citis? Uz mas nejake tehu priznaky?

Avaka, co tvoj drobcek...pozdravuj ho odo mna, nech pekne rastie a ty krasne tehulkuj 🙂

Tanittka, veducemu rychle uzdravenie, tech sa tesi zo slniecka 🙂

Pozdravujem vsetky reprofitacky 😉

tanitta
13. jún 2009

ahoojky...
tak ja sem tiez hned naklusem rano 😉 ... uz nech je rano.... 😎
my uz sme zdravy 😕 .. 😵 duuufam...a dakujem ze ste na nas mysleli;).... vyhadzal sa a je po teplotach... asi siesta choroba...oficialny nazov tak sa to vola....tak pa

julietka
14. jún 2009

dobre ranko babenky 🙂

no mirindik teba tu uz netrepezlivo ocakavam s dvomi dialnicami 😉

julietka
14. jún 2009

tanitka tiez som pocula nieco o siestej chorobe, len mi to tak pripadalo ako ked uz lekari nevedia zdiagnostikovat nieco tak to nazvali siestou chorobou 😕 ale som rada ze ste uz zdravi, aspon ho mozes supnut von pod hrusku 😉

lahhelik mojka, ja nemam vobec ale vobec ziadne priznaky tentokrat 😕

tanitta
14. jún 2009

ahojky 😉 .. uz sa tu schadza funclub 😵 ... cakaame.... 😎

tanitta
14. jún 2009

julie.. a kedy testujes.. som prehliadla 🤐 😎

julietka
14. jún 2009

tanitka ja som bola nalomena testovat asi v stredu 🙂

julietka
14. jún 2009

no ale babenky...ja som si teraz pred chvilkou z recesie spravila testik s tym ze aj tak je este velmi skoro a minule mi ledva na 10 den ukazal a ani som sa nesla pozriet..nechala som ho na okne..az teraz ked si sa tanitka pytala idem kuknut a normalne mam silne dve // 😵 😵 a to sme nemali ani PK
ale beriem to teraz s rezervou aj ked su v porovnani s tymi predoslymi silne, bojim sa ze sa zopakuje to co minule 😔

tanitta
14. jún 2009

julie..... 😀 😀 😀 ... to je uzasne 😉 😉 ....kolky si po et....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre