Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
15. jún 2009

Tani,aspon ze tak 😉 Ved ty si ukecala aj veduceho.. 😵

tanitta
15. jún 2009

no veru ...avi... v piatok som bola na utz a v sobotu uz v nemocke

lahhel
autor
15. jún 2009

Ahojte babulky, tak akurat sme dorazili domov..no a vysledky su: mame 3 folikuly - 2x18 cm a 1x19 cm, mozno na 8 den trosku velke, ale idem na odber uz v stredu ako minule...Bojim sa, ze ked tak rychlo rastu, ci budu aj kvalitne...ale uvidime v stredu. Dnes pichnem o 21.00 pregnyl a uvidime. Inac mi povedal, ze minule mi doktorka pichla orgalutran, ze je to sice na to aby sa folik nepraskol, ale na druhej strane znizuje aj nejake hormony a nemusia sa tie vajka dovyvíjat..takze on mi to neodporucil, mam sa setrit, aby nahodou nepraskli...takze tak...Pocity mam ani neviem ake, ci sa tesit alebo nie...v podstate 3 foliky mi stacia, ale uvidime...dufam, ze aspon jedno vajko bude..

A dakujem vsetkym co ste na mna mysleli a drzali palce 🙂

avaka
15. jún 2009

Tani a preco hned v nemocke? 😕

tanitta
15. jún 2009

lahel.. tak thuj thuj na kapurkovu 😉 .. trojka dufam bude tym stastnym cislom;)... ale na testiku postacia dve// nemusia byt tri 😉 ...

avaka
15. jún 2009

Lahhel 🙂 super,a vsetky rovnakej velkosti...Myslis,ze rastu rychlo?Ja som tiez stimulovala len 8 dni...Ty kolko?Drzim palce,nech je v kazdom krasne vajko

tanitta
15. jún 2009

zacala som riadne spinit...ze na 3dni ma nechaju preistotu.. a ostala som 3tyzdne 😕

bea77
15. jún 2009

lahel, však 3 vajká rovnakej veľkosti sú super. tak sa teraz pekne opatruj a dávaj na tie poklady pozor.

avaka
15. jún 2009

Tani a mne vzdy dr.vravel ze takto na zaciatku sa s tym este nic neda robit... 😕 a co Ti davali... Ja inak tiez asi tak kazdy treti den zaspinim... jeden krat dokonca zase bleda krv hned pri utreti,nie vela,potom to hned preslo,tak dufam,ze to nie je nic zle.. 😔

lenka20
15. jún 2009

lahhelik, super, no krasne ked su take rovnomerne, urcite v nich budu vajka krasnucke 😵 😵

tanitta
15. jún 2009

avi.. ascorutin, estrofem... a 2injekcie nejake...proti spineniu...inak nic len kludovy rezim....
no baby musim ist... pekny zvysok vecera ...paaaaaaa 😉

avaka
15. jún 2009

dobru noc 😵

lenka20
15. jún 2009

aj ja sa lucim, paaacko, pekny vecer a zajtra dobre spravy - miri, ok 😉

avaka
15. jún 2009

tak ideme na telku?Ahojte 😵

julietka
15. jún 2009

lenik pol roka slamena vdova? fiiha to je ale krute, neviem ci by som vydrzala, ja sa neviem dockat ked ten moj pride kazdy den z roboty 😉

tanitka a pomohli ti tie injekcie co ti dali proti spineniu? potom si uz nemala problemy?

avka a ty si bola s tym spinenim u dokiho?

babenky pridala som do albumiku dnesny poludnajsi testik na porovnanie 😉

kukulik30
15. jún 2009

juli, panecku..tak na teba sa nechytam...to budu dvojicky 😵

julietka
15. jún 2009

kukulik, neblazni 😉 staci jedno hlavne nech je zdrave 😉

kukulik30
15. jún 2009

jasne jasne, ale take silne // a napoludnie 😀 tak to nebude len tak 😉

julietka
15. jún 2009

kukulik a ty ides kedy na krvicku?

marione74
15. jún 2009

lahhelka drzim palce 😉

lahhel
autor
15. jún 2009

Ahojky marionka, dakujem velmi pekne 🙂

Mirindik, no vidis, uz mas aj bublinku, takze si urcite tehulka...zajtra budem na teba mysliet a cakat na dobre spravicky 🙂

Bei, takze zajtra ides ty na UTZ..drzim palciska, aby boli krasne vajucha 🙂

Tanittka, zuzlik, lenka, avaka..vsetky vas pozdravujem 🙂

kukulik30
15. jún 2009

juli, ja az 22. 6..ale rozmyslam, ci nepojdem uz v piatok 19. 6, kedze som mala PK, tak by to nemalo vadit, nie? ..zavolam sestricke so Splnu, ci to bude problem 🙂

julietka
16. jún 2009

kukulik asi by to nemal byt problem, avaka aj tanitka boli tiez skor na krvicku 😉

julietka
16. jún 2009

mirindik dufam ze budes vediet vysledky uz rano 😵 ja som dnes nemohla spat mala som divoke sny, takze tu cakam na tvoje spravicky uz v predstihu 😉

zuzla80
16. jún 2009

Pekné ránko prajem 🙂
Juli to je aká superná čiarka 😀 😀 - choď na krv aj skôr, uvidíš, že budeš mať krásne hcg a nemusíš čakať tak dlho a zbytočne sa stresovať. Inak ja zvyknem chodiť na krv do súkromného labáku - cena vychádza, tak ako písala Tánittka okolo 9Euri - nemáte tam niekde nejaký súkromný labák, ja by som na tvojom mieste nečakala, lebo tá nevedomosť by ma ubíjala 😅 Ale nebudem prehovárať 😉

Lahelik gratulujem k 3vajúcham, takže vravíš, že zajtra odber - tak hrozne ti prajem, aby v každom folikule bolo aspoň jedno vajko - už by si si zaslúžila aj ty zažiť transfer v R. 😉 Držím ti veeeľmi palce.

Miriček tak dneska krásne hcg dobre a žiadne také negatívne myšlienky ako včera oki? Treba pozitívne myslieť, lebo to fakt pomáha a niečo na tom bude - ja si trošku vyčítam, že u mňa to v tomto kole nezvládla psychika, mala som pocit, že som bola viac v strese ako inokedy a asi to spôsobilo, že to nakoniec takto všetko skončilo 😔
Bei - aj tebe dnes držím palce nech sú pekné vajúcha 😉
Ahojte zvyšok osadenstva 😵

julietka
16. jún 2009

ahoj zuzlicek ved uz som nalomena ist tento tyzden na krv, dnes zavolam sestricke na kedy ma objedna. Vcera na nete som hladala labaky,ale nenasla som ziaden sukromny v BA, si predstav ze len u vas na vychode som nasla v Kosicoch a Presove 🙂

mirinda10
16. jún 2009

baby kde je v BA sukromny labak ja som dnes isla do Ruzinova a bez ziadanky mi nic nespravia tak som odisla z dlhym nosom no na vysledok mam dnes volat po 14,30 takze sa este nacakam ale kupila som si dalsi test a budem zestovat zajtra rano

juli chod na krv uz v vo stvrtok ved u teba to su jasne dvojky co cakas aspon to doma oslavite no este nemam test tak silny ako mas ten posledny z pondelka preto mam strach aby to nekleslo

vcera som si hned vecer magnezium a aj rano ale asi je to tusim trosku lepsie aj ked to stale citim ale aspon viem, ze sa tam hadam nieco deje boze uz aby bolo 14,30

lahhel 3 super, moc na teba budem mysliet zajtra presne ako pise tanitka staci aj jedno na // , bude to dobre verim tomu

zuzi ja som bola aj vasou pomocou kludnejsia ale musim prestat porovnavat tie moje testy to ma stresuje musim si uvedim, ze moje stare vajka maju co robit aby vase mlade vajucha dobehli, tak musim byt trpezliva a povzbudzovat ich ved ja si pockam aj ked hcg aní netusim ake mozem mat bola som na krv na 14 den ak nedratam den OPU ( neviem kedy vajucha oplodnili ) tak budem rada ak bude aspon 100 ale chcela som to porovnat tak ako pisala Lenik ci to od pondelka dnes narastlo a nenasla som labak idem hladat na nete dalej ja blbec som sa tam aj hned vybrala a zenska bola velmo neprijemna 😎

mirinda10
16. jún 2009

leni kolko sa normane caka na darcovske vajka ako dlho keby si mala muzika tak verim tomu, ze si nastartovana ale bez muzikovej podpory by som do toho nesla to mas pradu

som velmi rada, ze ta tu mame aj tanicku moc nam pomahate a moc si to vazime 🙂 🙂 🙂

lahhel
autor
16. jún 2009

Ahojte kukulky 🙂

Mirindik, moc moc drzim palce, nech uz je 14.30 a my si precitame super spravicku 🙂

Julietka, myslim, ze u teba je to 100%...takze chod na krv co najskor, urcite bude vysledok pozitivny a hcg krasne vysoke...u teba to fakt vyzera na dvojky 😉

Baby, mne sa celu noc snivalo o minulej stimulke, ako sme isli na odber, odobrali 4 vajka a nakoniec nic...strasne sa bojim na zajtra, nechcem aby sa to zopakovalo, tak velmi chcem ist aj na ET....strasne sa bojim sklamania, aj ked si hovorim, ze nemozem na to mysliet, musim mysliet pozitivne,niekde ten pocit vo mne stale je...Jaj co by som dala aspon za jendo dve vajka...

Zuzlik, dakujem. Dufam, ze to tentokrat dotiahnem az k ET 🙂

zuzla80
16. jún 2009

Juli aspoň niečo na východe mám, čo v blave nie - al 😅 e aj tak sa mi nechce veriť, že nieje nejaký labák, kde by sa dal urobiť hcg test ako samoplatca - veď v blave je všetko 😀 😀

Miri fakt už žiadne stresy, dobre - to čo má byť asi človek nezmení a my musíme veriť, že bude stále len a len lepšie a že sme stále bližšie a bližšie k tomu nášmu vytúženému mimču 😉 Ja tu s tebou odrátavam minúty - verím, že hcg bude vyššie ako 100 😉

Lahelik uvidíš, že tentokrát bude aj ET. Inak ako sa včera Macháč správal - však si nepamätal mailovú komunikáciu počas dovolenky😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre