Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bea77
17. jún 2009

nejak to tu dnes večer flákate. čo už všetky spíte? Ja som teraz trošku vyčistila jazierko v záhrade a ešte idem robiť nejaké veci do práce. Tak vám prajem dobrú noc

mirinda10
18. jún 2009

dobre ranko babenky

no bei problem je, ze ja som ranne vtaca a u teba sa aktivita prejavuje vecer to ja uz som sladko chrupkala vedla muzika moc sladko, vcera sme si konecne seba uzili po nasej nutenej abstinecii tak aspon nieco ked nie som tehu

dnes cakam co doki napise len som pozerala do kalendara ma dovolenku od 27.6 do 2.7 a ak takto silno budu pokracovat tie bolesti na mrsku tak pride skoro a utz mi nebude robit potom as s nim musim dohodnut ku komu mam ist tak sa tesim na jeho email hned zvestujem co ma na mna pripravene

avaka chcem sa spytat u tebe sa to podarilo na prvy pokus v Brne co viem isto je zatial tanitka co je tehu na prvy sup vid. krasny veduci, juli je tehu na druhy, zuzli ide tiez do druheho kola aj ked na KET a ja tiez

pekny den prajem a juli utekaj na krv chceme vediet ci to budu dvojky uz nas tolko nenatahuj mas testy na 1* tak sup sup potrebujeme tu pozitivnu energiu magicke hcg tak cakame 🙂 🙂

bea77
18. jún 2009

Dobré ránko,
dúfam, že dnes budú samé pozitívne správičky.
prajem vám pekný deň.

julietka
18. jún 2009

dobre ranko babenky, nam vcera po obede v praci vypadol internet a vecer som prisla domov az o deviatej takze som bola rada ze som..

lahhelik poznam tu z konika minimalne dve kocky co mali len jedno jedinke vajko. Tej jednej uz krici doma v postielke a ta ta druha ho ma este v brusku 😉 😵
mojka musis mu verit! a ak by to predsa len vzdalo nabuduce pojdes uz iba s injekciami. Laparka je v tvojom pripade asi zbytocna 😕

Baby rano som bola na krvicku, ale dnes tu cely den nebudem, takze najskor sa prihlasim okolo 16-stej aj s vysledkom krvi, dufam ze sa mi tam aspon nejaka 100-večka namera 😅 pre vysledky si idem osobne cestou z prace...rano som pre istotu spravila testik ci neslabne, nech nejdem zbytocne na krv a ciarocka vybehla do 15 sekund ako som namocila papierik, vlastne vybehla hned ako som ho namocila, ale myslim tu intenzitu nabrala do 15 sekund, sfotila som ju do albumiku,ale nemam kvalitny fotak na mobile a muzik s tym svojim je na sluzobke..

julietka
18. jún 2009

ahoj beuska 🙂

ahoj mirindik, som rada ze to nevzdavas a ides dalej, verim tomu ze ti to vyjde aj s vlastnymi vajkami, skus uzivat ten Femibion, ja ho beriem asi pol roka, aj to ma podla mna vpyv na kvalitu vajok

mirinda10
18. jún 2009

juli ta krv to bude tutovka a ten test no to uz nekomentujem si nasa hviezda ale zo srdca ti to prajem

🙂
uz som stihla tu vasu vecernu seansu docitat

lahhelik musis verit urcite to bude dobre a si mlada jedno kvalitne vajko to bude super nebojkaj budeme ho tu vsetci podporovat, takze potom zajtra bude transfer a bude uz pekne u mamicky. Ides si brat volno alebo len cez vikend trosku polezis a sup do prace

zuzla80
18. jún 2009

Pekné ránko babulky 🙂
Juli to nemyslíš vážne, že až o 16tej výsledky - veď tu umrieme od zvedavosti 😅 A že stovečka, to bude minimálne 500tovečka a viac 😀
Mirindik ja idem už na 3ti pokus 😔 Toto bol druhý soft v Brne a bude nasledovať KET. A som rada, že to nevzdávaš a že si sa takto rozhodla, neostáva nám nič iné len skúšať a veriť, že sa šťastie usmeje aj na nás. A čo to sexík - to ja už ani nepoznám 😀 😀

Bei ty si riadny nočný vták - ja neviem, či by som bola schopná večer pracovať a ty okrem práce, ešte aj napečieš alebo jazierko vyčistíš - ty si riadny pracant 🙂

Čaute babule, Lahelik drž sa dnes a hlavne myslíme na vajko, nech sa pekne delí 😉

zuzla80
18. jún 2009

Miriček inak ak chceš tie hematologické výsledky, tak mi pošli do IP súkromný mailik, mám ich so sebou, tak ti ich oscanujem a pošlem ak ešte chceš.

lahhel
autor
18. jún 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂
Do 13.00 asi skolabujem, tak strasne sa bojim...boze keby sa vajko oplodnilo a krasne delilo, co by som za to dala..vsetko 🙂

Julietka, tak vysledky az o 16.OO? Tu tu fakt zomrieme od zvedavosti a nedočkavosti...ale na druhej strane u teba 100% cakame len pozitivny vysledok, to my uz vsetky vieme...

Mirindik a ty sa ako citis? Dufam, ze ides dalej do dalsej stimulky, este jednu musis skusit... 😉

Zuzlik, Bei dakujem, myslim na vajko kazdu sekundu, tak dufam, ze to citi a pekne sa vyvija 🙂 Ale bol by to zazrak s jednym vajkom..ale ved aj zazraky sa deju, ci nie?

mirinda10
18. jún 2009

no zulik tak ak uz sexik-kesik nepoznas tak sup na ten predlzeny vikend a skor ako sa z vas stanu kamzici, tak si to este uzite ved nejaka energia hadam este ostane na kamzikovanie 🙂 🙂 😉 a po takom vykone ta este muzik aj na pleciach bude nosit ako si super dobije baterie. No bol keksik po mesacnej abstinencii aj ranajky som mala na stole ako malo treba mojmu muzikovi a uz by ma nosil na rukach no nehovorim, ze mi ich normalne nerobi, je moj milacik ale dnes rano to bol az extrem ani do prace ma nechcel pustit ale slubila som, ze sa vratim 😉 😉

tanitta
18. jún 2009

ahojky babulky...
pozdravim a idem... Juli thuj thuj.. nech to cislo je trojciferne 😉 ...
baby.. ked je stimulka treba pit vela vody takze to neplati len ze pri Ohss... foliky su predsa z tekutiny.. -voda- je zivot... 😉 ....

lahhel
autor
18. jún 2009

Ozaj, este som vam zabudla napisat co som vcera v Reprofite zazila. Ked sme prisli rano na 8.00, este tam nik nebol, len dve mladucke japonky. Sedeli vedla nas a vypisovali nejake formulare, tak som len tak nakukla, co to tolko pisu a bola som zhrozena - Ziadost o umele prerusenie tehotensta...aky paradox v takomto centre, kde sa niektore pary bolestne snazia niekolko rokov o babo a nejaka japonka si to ide vziat...fakt som bola soknuta 😕

lenka20
18. jún 2009

lahhelik gratulujem k jednemu krasnemu vajku a verim mu, ze zabojuje 😵 😵 ze je to presne to spravne vajko 😉 jedna kocka kedysi so mnou bola na OPU, mala 21 vajok, aj som jej trochu zavidela - ale v dobrom - ze aky pocet, ze ja som nikdy tolko nemala, baby jej sa oplodnilo len jedno vajo a to jej aj vkladali a z neho aj otehulkovala...takze - lahhelik, dufaj a ver 😉 su to nervy, to ti verim, esteze tam zavola tvoj poloviciak, ten moj sa tymto telefonatom vyhybal vzdy, nechcel ani za svet volat sam 😝
japonky - no comment... ale nechce sa mi verit, ze by sa kvoli tomu trepali do brna z japonska, ty brdo...ved hadam aj v japonsku sa da ist na interrupciu 😕 😕
mirindik, no pekne pekne ta muzik odmenil za krasnu noc 😉 😵 😵 😵 to je od neho velmi pekne...
julie - ze bude krv pozitiv to je uplne jasne a ja tipujem hcg 1357 😉 a som zvedava ci som sa trafila 😵 😵
beuska, tanicka, zuzlik, avus, ahojte.. dufam, ze som nikoho nezabudla 😵

lahhel
autor
18. jún 2009

Lenka dakujem, dufam, ze zabojujue. Tie japonky inac hovorili po cesky, takze asi tam ziju...neviem, len to bolo zvlastne...
Lenuska a ty kedy zacinas stimulku?

lenka20
18. jún 2009

lahhelik ja az v januari a nie stimulku, len pripravu, kedze budeme mat darcovske vajka.. v novembri pojdem na sono a odbery a potom na to vhupneme po novom roku 😉

lahhel
autor
18. jún 2009

Takze vy idete na darcovske? Tak super, dufam, ze toto uz bude pre teba to prave orechove...Ako dlho ti povedali, ze budes cakat na darcovske vajka?

lenka20
18. jún 2009

my sme to chceli na januar.. inak neviem, normalne by to slo urcite rychlejsie... mirindik pisala nedavno, ze do 4 mesiacov... tak myslim, ze do pol roka maximalne...

lahhel
autor
18. jún 2009

A ak sa smiem spytat, kolko to vychadza financne?

lenka20
18. jún 2009

3100EURO

lahhel
autor
18. jún 2009

vau, tak to je riadna suma...ale ked nie je ina cesta, clovek obetuje vsetko a peniaze su to najmenej...budem ti silno drzat palceky, aby sa to podarilo 🙂

lenka20
18. jún 2009

dakujem lahhelik.. tak ako, uz nieco vieme o vajku??

julietka
18. jún 2009

baaaaby som to nevydzrala a zdrhla som z prace pre vysledky do labaku aby som ani vas nenatahovala, takze
od dnes som oficialne tehula 😵HCG je 851,40 🙂 na 12 den po ET...uz som stihla zavolat manzelikovi lebo je na sluzobke a nevydrzala by som nanho cakat s tou spravickou, tak plakal od stastia 😵

bea77
18. jún 2009

Tehulka Juli, blahoželám 🙂 . To je super. Ešte teraz vydržať do rozlúštenia, či je jedno alebo dve.

lahhel
autor
18. jún 2009

Julietka blahozelam, tak to je super, ze sa vam to konecne podarilo, velmi ti to zelam 🙂

Nase vajko sa zatial neoplodnilo, mame este zavolat zajtra. Volala som so Stelcom, povedal, ze niekedy je to spomalene, ale nevyzera to dobre, viacmenej si mysli, ze z toho nic nebude..

julietka
18. jún 2009

lenik mozno by si sa trafila s tvojim tipom keby som sla na krv pekne ako sa patri na 14 den po ET 😵

kukulik30
18. jún 2009

juli...kraaaaaaaaaaaaaasa...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

julietka
18. jún 2009

kukulik dakujem, prave som ti pisala do vedlajsej temy 😉

zuzla80
18. jún 2009

Juliiiiiiiiii GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵 🤐 supeeeeer, čo viac ako supeeeer. No to by mohli byť aj dvojky - som zvedavá, veľmi ti prajem, nech všetko prebieha už len a len dobre 😉

Lahelik moja, to mi je ľúto - možno sa ešte drobec do zajtra rozbehne, aj napriek malej šanci - drž sa, nebuď smutnučká, aj keď sa to asi nedá 😒

julietka
18. jún 2009

dakujem babenky 😵

lahelik velmi tazko sa mi citaju take spravicky, az sa citim hlupo ked ja si tu oznamujem moje pozitivne spravy a tvoje vajko takto bojuje ☹ lahelik je mi to strasne luto ze to takto neisto vyzera, ale musis byt silna a aj ked to takto nedobre vyzera musis ist dalej za kazdu cenu, iba ta vizia ze sa to raz podari nas musi hnat dalej

bea77
18. jún 2009

lahel, je mi ľúto ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre