Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

adra17
11. júl 2009

Dobré ránko, prvá? tanittka, na letáku je napísané spotrebovať do 28 dní po otvorení a to nestihnem 😒
Všetkým želám krásnu slnečnú sobotu 🙂

avaka
11. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Adri,skus napisat dokimu,ci to naozaj nemozes pouzit,mozno tych par dni hore-dole,nevadi...Ved aj ja som mala inj.2-3 mesiace po exp.,ale je pravda,ine je ked su otvorene..spytaj sa.. 😉
Lahel,150 iu bude pichat 🙂,tak to bude konecne aj u Teba tutofka 😵
Miri,tak cez vikend netestujes..?Skoda,mohli sme sa uz tesit,ale vydrzime.. 😵 Keby nahodou,ze nevydrzis..tak drzim palce poriadne 😉
pekny den babulky 🙂

lahhel
autor
11. júl 2009

Dobre ranko babulky 🙂
Ja dnes len teraz zrana nakuknem, potom budem cely den prec, ideme na hriby a to ja zboznujem, tak sa velmi tesim..

Inac ja som si tiez kupila cez konika gonal, 900 IU, kocka ho pouzila iba raz, je tam 800 IU, ale tiez ho otvorila v maji a ja budem stimulovat v auguste, myslite ze by som ho uz nemala pouzit? to bude 3 mesiac od otvorenia 😒 Mam si dat radsej ten menopur? ale ked gonal pisu ze je lepsi..teraz neviem, aby som ten gonal zbytocne nebrala a nebude mat ziadne ucinky 😒

lahhel
autor
11. júl 2009

... a zabudla som, pozdravujem vsetky babenky a prajem krasny zatial vyzerajuco slnecny dnik 🙂

tanitta
11. júl 2009

ahoj..
lahel.. to je uz dost po otvoreni... 😖 radsej nie....no skoda ...

avaka
11. júl 2009

Lahhel,to aj mne sa zda dost od maja.. 😒
Neviem,ci to riskovat..

julietka
11. júl 2009

ahojte babenky tiez zelam vsetkym krasny slnecny dnik 😉

lahhelik, adri ja by som zatelefonovala do reprofitu oni urcite budu vediet ci to ma vyznam pouzit, lebo stat sa vam z toho nic nestane, len aby sa potom nieco aj dialo s tymi vajkami. ja ked som mala crinone po mesiaci expiracie tak mi doki povedal ze si ho budem davat zbytocne, lebo uz stratil ucinok..

corinne
12. júl 2009

Lahhel otvoreny gonal alebo ina injekcia by sa mala spotrebovat do 28dni,myslim,ze je to napisane aj v pribalenom letaku(aspon ja som to mala).Osobne by som neriskovala.Aj v CAR mi povedali,ze po 28dnoch nie,ze to uz nesplni svoju funkciu aku ma ☹

lahhel
autor
12. júl 2009

Babulky, dakujem vam vsetkym za radu...pekny dnik 😉

lenka20
12. júl 2009

ahoj koculky, ja zas len tak bleskovo, nejdem ani opisovat co som vcera robila a ako sa dnes citim - len tolko ze sa ledva hybem a ruky mam spuchnute ze vyzeram ako panacik bibendum 😅 😅 😅
mirindik ja som si lenn teraz vsimla, ze ty mas rodicov v MT a kde???? ci si nahodou nesla aj okolo nasho domu 😵
adrik - no skoda ten stopnutej stimulky, ale je to takto lepsie z kratsej cesty.. predsa aj ta narkoza da telu zabrat a ak to ma byt zbytocne tak naco.. dalsia bude uuuspesnaaaaa 😵 😵 😵
tanicka ako? co maly nezbednicek? 🙂 co mate nove?
babulky prajem vam krasny zvysok nedele 😵 😵 vsetkym 😵 😵

mirinda10
13. júl 2009

ahojte babulky, tak ja som vas zanedbavala pocas vikendu ale bola som u nasich a v nedelu sme vybehli na Martinske hole na huby ale nic moc ale slapala som len trosku snazila som sa moc nezatazovat tak som sla iba z nohy na nohu ale autom sme sa vyviezli hore a az tam som chodila po lese
lenik moji rodicia byvbaju pod Amfikom oproti Hviezdoslavovmu parku neviem ci si z MT alebo to tam poznas ale tam sme.
inak ja mam cim viac strachu ist testovat nakolko mna teraz ani nezacali prsia boliet tak asi z toho nic nebude
inak bola som rano v Poluse ale nikde dole som nenasla lekaren tak ked som rano isla od zubara tak som si v lekarni kupila ten ze axiom, poculi ste nieco o nom no inak mam este v zalohe ten z Caru ale neviem, neviem ja som uz aj muzickovi dnes nariekala, ze asi nic a on sa drzi statocne stale ma podporuje,neviem mam taky pocit nic mi nie je iba ked vecer lezim v posteli tak trosku citim rtlak v podbrusku ale to sa musim na to sustredit cez den nic to sa neda porovnat predtym ale ja som mala tlaky iba ked som mala biochemicke tehu ked som mala test negat. tak som nikdy nic necitila tak asi dopadnem aj teraz ☹ ale asi neodolam a budem v stredu testovat ved uvidim bude to 14 dni od oplodnenia tak to uz by tam malo nieco byt
inak prajem krasny den dnes bude pekne

tanitta
13. júl 2009

ahojky..
Mirinda.. no axiom .. 😖 nie je az taky super... kukni aka tu je na axiome ciarka...precitaj si komentar http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=580...

mirinda10
13. júl 2009

dik tanitka takze ho rovno vyhodim neviem preco to predavaju musim poslat muzika tour de lekarne nech zhana mamatest ale on nechce aby som testovala ale dnes ho hadam sparcujem

mirinda10
13. júl 2009

ten test nie je 25 ale asi 1000ka ked iny test uz ukaze ciarku a ten nic a pri 930HCG je tam iba duch no proste smejd je to ale preco to predavaju nechapem

zuzla80
13. júl 2009

Ahooooojte baby - mám pre vás prekvapenie - kuk album 😀 😉

lahhel
autor
13. júl 2009

Zuzli, ahojky, a co to vidim....ty uz si po KET???? ved mi sme cakali ze este len pojdes...a ty uz mas pozitivny test??? dufam, ze som to dobre pochopila.... 🙂

dzinka
13. júl 2009

prepacte, ze sa vam sem miesam, ale neda mi, ale zbadala som zuzline testiky v albume na hlavnej stranke, Zuzli gratujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema a prajem bezproblemove tehulkovanie. tesikujem sa . 🙂

mirinda10
13. júl 2009

zuzli takze si bola na KET predsa, tajnostkarka jedna no moc gratulujem super moc gratulujem 🙂 🙂 🙂 takze uz prisile tvoj cas zasluzis si to ale ako to tajila cely cas bola ticho no tak na dovolenke si sa pekne zregenerovala a tieto blastocysty boli tie prave a kedy si mala kET uz nam povies aj nieco viac?????

lahhel
autor
13. júl 2009

Zuzli, tak gratulujem, teda fakt sme to necakali....veru veru ty tajnostkárska...a kedy bol ten uspesny KET-ik??? Straaasne moc sa tesim s tebou a veelmi ti zo zelam, tak ty si nasa 3 tehulka... 🙂

zuzla80
13. júl 2009

Džinka ahoooj - ty si ma spoznala 😀 😀 Ďakujeeeeem moja - dúfam, že tentokrát to bude už s úspešným koncom 😉 Ty si už v 19tt 😨 wauuuu ako to neskutočne uteká - drž sa aj ty s drobcami 😵

Lahelik - ja som to nikomu nechcela povedať - teda okrem mužíka 😀 Transfer som mala 1.7. - vtedy kedy Miriček odber.

Miriček - pamätáš sa ako som tu písala, že mojím jediným dôveryhodným príznakom sú prsia - a teraz, do dnešného dňa mňa ani len nezačali bolieť 😉

bobjan
13. júl 2009

Ahojte🙂

Zuzla, gratulujem a teším sa s tebou 😉

mirinda10
13. júl 2009

ved ani mna nebolia ☹ , nic ma neboli, tak uz musim verit na zaraky ked ani teba nic nebolelo ani juli, avaku
no teda boli sme tam spolu babulka moja juj keby si tu bola, tak ta vybozkavam tehulka jedna, urobila si mi moc velku radost ani ma dnes netrapi, ze mam depku ako ja dopadnem ale ja som tvojim blastocystam verila a jedneho bobacika mas uricte v brusku, takze cez vikend si testovala co ked ET bol1.7 a dnes si uz bola na krvicku si sikulka 🙂

dzinka
13. júl 2009

zuzli, no spoznala, nedavno som len tak kukala tuto temu pre kamosku a ta tvoja foto mi bola dost povedoma 😉 , 😉 Urcite to bude tentokrat so statnym koncom, musi...drzim palce moc moc. a dik.

melisska
13. júl 2009

zuzliiiiiiiiiik ja len trestim okaaaaaaaaaaaale a potichucky sa vellllllllllllllllllmi tessiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 ty si uz stihla aj KET? ty si sikulka 😀

zuzla80
13. júl 2009

Miriček - prisahám ti, že ma ani len trošililinku nebolia prsia - kdež to predtým stále boleli a keď prestali, tak som vedela, že je zle. Dnes som práve 12deň od KETu a pred 1,5 som bola na krv v súkr. labáku, kde sú výsledky za hodinku. Keď sme boli 1.7. na transfer, tak som na teba myslela, či ťa náhodou nezbadám. Ale vy ste tam už asi neboli, lebo transfer sme mali až o 12.30 - bol tam len jeden muž a nik iný. Transfer mi robila Vitoušková, lebo Koudy bol po službe a unavený. Ale bola perfektná - vlastne oni sú tam všetci 😉 A rozmrazovali 3embryjka a 2 sa rozmrazili a tie mi šupli.

Hrozne mi pomohli aj tie tatry - a povedala som si, ak to má výjsť tak to výjde, preto som išla aj na túri, aj do sauny a dokonca na 6ty deň po transfere som hrala plážový volejbal 🙂 - naposledy som bola vo veeeľkom strese a povedala som si, že toto už prežívať nechcem - a tie Tatry bol fakt super relax a odpútanie sa od všetkého.
Neboj moja - dopadne to aj u teba dobre, len ten Axiom, no neviem, či je to dobrá voľba - počula som veľakrát, že vyšiel negatívne a babuľky boli tehuľky.

Bobjan ďakujem ti 🙂

tanitta
13. júl 2009

no ja odpadnem 😀 😀 😀 .... jezisi ja mam taku radost.. a vlastne je to uz jedno ze sme to nevedeli 😉 .. hlavne ze si bola v pohodicke ty a vysledok sa dostavil.. veelmi ti zo srdiecka gratulujem...zuzlicek na konci budes drzat v naruci krasny uzlicek 😵 ...

mirinda10
13. júl 2009

zuzli aj mne odber robila Vitouskova a super bola za mnou na izbe asi 4razy ale presne ako pises tam su vsetci super, to je pravda minule si bola pod stresom a je super, ze si trochu vypla a vidis oplatilo sa 🙂 a mas aj nejake tlaky v podbrusku alebo tiez nic
no ja ten test vyhodim ani ho nebudem skusat ved som si uz precitala ale lekarnicka ho ospevolala a nic ine tam nemali ale este mam cas tak si pojdem kupit aspon ten rapidclear ak nebude mamatest

takyna
13. júl 2009

Zuzlík suuuuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeer, gratulírujemmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
13. júl 2009

takynecka.. no ahoj ze sa ukazes.. ako bolo v R?....hovor.. dojmy.. mala si pohovor nie? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre