Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
14. okt 2013

@ikuska zavolané, vybavené 🙂 🙂

zabka1124
14. okt 2013

Ahojte zienky🙂!Po strasne dllhej dobe som zavitala medzi vas, tak sup -sup hodte tabulecku s tehulkami,cakatelkami na // a cakatelky v pripravovni🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!!NEch maaam prehlad, lebo taak vela stran ste popisali🙂!!

stanislava87
14. okt 2013

@nelly3 je to maje prve IVF pri menopure 300jednotiek a dozrievali asi pomali mali tak do 5mm. Teraz mi dali 4 davky na jeden den. Ja mam polycistycke vajecniky uz 8 rokov sa snazime o babo a dufam ze teras to vyjde. Mas nejake skusenosti s tymito liekmi? Mysli ze mi dali konsku davku 😅

maminka142
14. okt 2013

@sasa1983
@melisska
@ikuska
@nelly3
@tlucka
@ria191 Ahojte dievčata a aj ostatne 🙂 Prosím Vas je tu niekto kto bol v Brne v Reprofite na hysteroskopiu? 😕 Potrebujem poradiť, najlepšie IP 🙂 Ďakujem 🙂

miscok
14. okt 2013

@sasa1983 Myslim, ze mm nemusi byt nalacno. Moj teda nebol a nikto nas na to ani neupozornil.

tlucka
14. okt 2013

@maminka142 ahoj, ja som na hysteroskopii nebola, takže ti žiaľ neviem poradiť.

schatje6
14. okt 2013

@sasa1983 mm nalacno byt nemusi, len ty, kvoli anesteze 😉

melisska
14. okt 2013

@maminka142 ani ja som nebola

falin
14. okt 2013

@lienka_1 -dobre si si vybrala, lepsie ako depkarit 😎

@kacenkab ☹ ☹ ☹

kacenkab
14. okt 2013

Babulky tak Machac mi napisal, ze by este po dvoch dnoch zopakoval test a az potom vysadil lieky, myslite ze by este z toho mohlo nieco byt?

falin
14. okt 2013

@sasa1983 - tebe musia napichnut zilu tak ci tak, kvoli anestezii. Mne naposledy napichol na zapästi, stipalo to jak slak 🙄 , ale na lavej ruke som vobec nemala viditelne zily, na pravej hej, ale tam maju utz.
Mm nemusi byt nalacno

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 ja nepicham pregnyl, ale decapeptyl, lebo mam vela vajiciek....ale picham ich o 22.30....nie nebrali nam nic, tak asi predtym vezmu, neviem 😉

bradik
14. okt 2013

@maxag Ahoj,aj ja by som mala začať koncom mesiaca stimulovať v stredu máme konzultáciu tak uvidím aké lieky dostanem

nelly3
14. okt 2013

@kacenkab
no skus ako ti pise alebo pre pokoj v dusi chod na krv 😉

kacenkab
14. okt 2013

@nelly3 nuz tak co uz, spravim, ako pise, pripadne skocim na krv 🙂

schatje6
14. okt 2013

Ahojte, tak ja nemam dobre spravy. 72hodin po oplodneni maju bublinky len 2-3bunky. Vcera mi dr. povedal, ze z troch embrijok zostali len dve a maju 4 a 2b, dnes mi dr. povedala, ze su tri a maju 2*2bunky a to co malo 4b, ze ma uz len 3, ze sa redukuje ☹ . Vraj je to cele nestandardne a mam zavolat v stredu rano, ci vobec mame prist na ET. Ja to vobec nechapem, bulim jak somar a neviem, kde je chyba 😕 ☹

melisska
14. okt 2013

@kacenkab ked pánboh dá aj motyka vystrelí 😉

melisska
14. okt 2013
lusipe
14. okt 2013

@miscok keby aspon narastli 😉

kacenkab
14. okt 2013

@melisska aj sa to uz niekomu takto stalo?

kacenkab
14. okt 2013

@schatje6 jaaaaj mrzi ma to. Ja som mala 48 hodin po oplodneni 2bunkaca a potom sa rozbehol na 6buniek na druhy den, nuz ale dnes mam ten blby test negativny, no ale co uz, mozno aj ta motyka vystreli ako pise melisska, skusim ho teda zopakovat v stredu

melisska
14. okt 2013

@kacenkab všeličo sa stáva a zázraky sa stávajú tiež 😉

kacenkab
14. okt 2013

@melisska no tak pošli dáku grcku zázračnicu 😀

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 neboj, este sa mozu nastartovat....a neodporucali vklad skor?

schatje6
14. okt 2013

@kacenkab ach jo, ja neviem, preco ja musim vychytat vsetky mozne kombinacie diagnoz a zlych prognoz 😒
vobec neviem, napr, keby sa rozbehli a mali v stredu cojaviem napr. 8-12buniek, co s nimi spravia, ked by vlastne mali mat uz 100buniek ☹
@melisska nezanedbavaj tie grcky, ved vidis, ze to funguje...som rada, ze vy ste ok 😵

schatje6
14. okt 2013

@lusipe no praveze nie, uz som sa ciastocne vyrevala a rozmyslam, ci nejdem napisat dr. mail...nech sa na to pozrie..

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 neboj, drzim velmi palce...urcite sa vyvinu....ale skus mu napisat, ved nemas co stratit...len strucne, ako on hovori...aby ho mail neodradil.. 😉

kacenkab
14. okt 2013

@schatje6 ach jo, mne tiez volali, ze tiez sa im to nejak nezdalo po tych 48 hodinach, ze ma iba 2 bunky, ze by malo mat uz 3 či 4, tiez bola dohoda, ze mi na druhy den rano zavolaju, no a potom rano mi volal Machac ze embryo je pekne 6bunkove - tak mi ho vlozil, tak cakam na zazrak. Jaj dnes je nejaky blby den, tusim by sa nam zisli tie Melisskine grcky dvojita porcia..... 😅

melisska
14. okt 2013

@nelly3 @schatje6
@kacenkab 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pomožuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😀 😀 😀

nelly3
14. okt 2013

@melisska
dakujem, ty si zlatusik 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre